Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:22 30.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Hemus Travel - Help! They're gone!нови  
Авторmaxmara (Нерегистриран)
Публикувано18.08.07 00:22



SOS!
Kakto izglejda, HEMUS TRAVEL (http://www.hemustravel.com) e prekratila syshtestvuvanieto si, kato e "propusnala" da plati na samoletnite kompanii i da izdade na klientite si PLATENI ot tjah bileti. Rezervaciite na njakoi sa zapazeni, na drugi ne, davani sa nesyshtestvuvashti nomera na bileti. Na telefonite na HEMUS TRAVEL ne otgovarja nikoi, ofisyt im e zatvoren. Predstavete si, che ste platili njakolko hiljadi $$, za da si otide semeistvoto do BG, i ne mojete da si poluchite nito parite, nito biletite!
Molim vsichki, koito imat NJAKAKVA INFORMACIA za firmata, da pishat. Ako imate idei, kak mojem da gi izdirim ili da si vyrnem parite - syshto!



Тема Re: Hemus Travel - Help! They're gone!нови [re: maxmara]  
АвторGONE (Нерегистриран)
Публикувано18.08.07 04:55



a be to ne che ima garancia za drugite ama az sum se zarekal sas balgarska awiokompania ili BG travel agencia niama da si imam wzemane dawane nikoga. ako shte da pusnat direkten polet do chicago. da gi eba w mizernicite.
dano horata pone uspeiata da si wzemat paricite obratno/malko weroiatno/



Тема Re: Hemus Travel - Help! They're gone!нови [re: maxmara]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано18.08.07 05:48



Аз последните 2 лета точно от там си взимах билетите. Много добри агентки работеха там. Много бяха приветливи. Дано поне и те да са намазали нещо от Удара, ако наистина е имал такъв и дано хората да са купували билетите с кредтни карти, че кредитните компании да се набутат.





Тема Re: Hemus Travel - Help! They're gone! [re: pesho]  
Автор Шишapkи (Sundevil :D)
Публикувано18.08.07 06:10



кредитните компании хич няма да се набутат в този случай обаче



Тема Re: Hemus Travel - Help! They're gone! [re: GONE]  
АвторMr.N (Нерегистриран)
Публикувано18.08.07 23:00



много правилно, аз не мога да ги разбера тия дето все гледат евтиното да вземат- ми ползваите големите компании ,що се набутвате с Бг авиокомпании,травел агенции и други?



Тема Re: Hemus Travel - Help! They're gone! [re: Шишapkи]  
Авторkotka (Нерегистриран)
Публикувано19.08.07 21:09



I kakto obiknoveno bulgarite se kefjat na neshtastieto na drugite. Idejata beshe ako njakoi ima informacija za Hemus travel da ja spodeli, a ne da si pravite gargara s horata. Za sajalenie te dosta dobre sa si izpleli koshnicata i po-goljama chast ot horata sa plashtali s chekove. ne gi mislete kreditnite karti, njama da se nabutat, ami pomislite za stoticite bulgari deto sa nazad s hiljadi $$.



Тема Re: Hemus Travel - Help! They're gone! [re: kotka]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано19.08.07 21:13



Аз съм положителен човек и помислих първо за българите, които са напред с хиляди $$$. Нямам склонност към назадничаво мислене.



Тема Аре ся... [re: kotka]  
Автор Шишapkи (Sundevil :D)
Публикувано19.08.07 21:24



Хе-хе :)))..... Само не ме опитвай да ме накараш да се чувствам виновен за това. Или някого друг от клуба. Има си правителствени органи, които трябва да се погрижат (ако искат). Аз нямам с какво да ти помогна, така че си пести енергията за истинските виновници. Иди пий една ракия и се отпусни.



Тема Re: Hemus Travel - Help! They're gone! [re: pesho]  
Автор Бaш-Maйcтopa (u-bre)
Публикувано19.08.07 22:30



Малка попраФка:
Напредничаво или назадничаво мислиене - въпроса е имаш ли изобщо склонност към мислене



Или треаше да се случи една година по-рано че да усетиш лично "остра болка в дупенцето" ????????



Тема Re: Hemus Travel - Help! They're gone! [re: Бaш-Maйcтopa]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано19.08.07 23:13



Малеей, ебати тъпака. Абе келеш, аз бих ти бил шеф, ако работехме в една и съща компания.

Последният път като говорих с Хемус, те специално ме питаха дали искам да платя с чек или с кредитна карта. С кредитна карта като се плаща, струваше 3% от цената на билета отгоре, заради Алиталия. Аз им казах, че не ми пука за некви си 3% и не ми се занимаваше с некви чекове по пощата, а и като пазаруваш с кредитна карта си много по-защитен. И ясно си спомням, че оная на телефона искрено се учуди, че не го правя на въпрос за некви си $30-ина долара както сигурно всички други българи.

Ебати смешника, с мен тръгнал да се мери! Не може даже да говори правилно. Казва се "поправка"! И не ми се обяснявай какво си искал да кажеш. Тъпук!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.