Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:43 05.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Въпрос до Мод-а:нови  
Автор Nirvana_2 (?x?)
Публикувано10.08.07 02:02



Изхождайки от правата ми на форумен потребител си позволявам да задам следния въпрос:

В какъв случай се трие една тема и в какъв случай се заключва?
Причините за едното и за другото, ако може да бъдат назовани наратко, че нещо не загрявам, а не ми се много размишлява. Предпочитам готов сдъвкан отговор...Thx



p.s. Едно от златните правила на Далай Лама е, че човек познавайки правилата, по-добре може да ги "нарушава"...

ROCK IS MY RELIGION

Тема Re: Въпрос до Мод-а:нови [re: Nirvana_2]  
Автор passion flower ()
Публикувано10.08.07 04:17



правилото в тоя живот винаги е едно-всичко е според зависи:))

ако хванеш мода в мензис ще ти заключи темата, щото не ти е харесал цвета на ника

ако е послушал чалга и е пийнал може да напсуваш целия дир до девето коляно и нищо няма да се случи



Тема Re: Въпрос до Мод-а:нови [re: Nirvana_2]  
Автор GeorgetoМодератор (син фен)
Публикувано10.08.07 05:17



Трие се спама; трият се и теми, които съдържат лична информация, чието място не е тук. Теми не съм заключвал до сега и не знам, но имаше едни дето си заслужаваха и бяха заключени (1 или повече), не бих се посвинил и аз да заключа някоя, ако се наложи.



Тема Re: Въпрос до Мод-а:нови [re: Nirvana_2]  
Автор Бaш-Maйcтopa (u-bre)
Публикувано10.08.07 06:39



Ей тва е , братче, немски възпитаник

Точни правила, и тва е!
Аз туй правило за правилата и нарушението го знам отпреди Далай Ламата Окрал го е той отнекъде, ша знайш.



Тема зависи от много нещанови [re: Nirvana_2]  
Автор Cтaниcлaв!Модератор (шемет)
Публикувано10.08.07 08:11



основно дали модераторът е психически уравновесен



Георгето вече каза - трие се спам, реклама, теми и мнения с лична информация.
Заключва се по няколко причини - когато, например, искам да покажа, че еди кой си е писал еди какво си, а не искам да го трия, защото другите трябва да си създадат определено мнение по въпроса... Нали всички тук са болни на тема "криворазбрана демокрация".. та, така..

Сигурно и за много други неща мога да се сетя, просто не ми е времето сега. В 8.10 сутрин обикновено мисля какво да ям, а не какво да модерирам и заключа



Тема Re: зависи от много неща [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Nirvana_2 (?x?)
Публикувано10.08.07 11:07



Георгето вече каза - трие се спам, реклама, теми и мнения с лична информация.

Mersi za infoto, gore-dolu taka si go predstavjah i az.

No mi e interesno togava zashto vchera izchezna edna syvsem obiknovena tema po vyprosa dali bylgarinyt e beden i kak razhishtava pari po restoranite v Bylgarija. Beshe pusnata ot nepoznat za mene uchastnik i vkljuchvashe lichnite mu vpechatlenija ot edno poseshtenie v BG, bez reklama, spam i osobena lichna info.
Oshte vednazh thx...



p.s. Ne se zajazhdam, ami se opitvam da si napravja v glavata katalog na mod-kriteriite

ROCK IS MY RELIGION

Тема Re: зависи от много нещанови [re: Nirvana_2]  
Автор Cтaниcлaв!Модератор (шемет)
Публикувано10.08.07 11:22



Имай предвид, че не модерирам само аз. Има и друг модератор. Освен това има и администратори, които имат също права. Те всъщност имат всички права



Може и аз погрешка нещо да съм изтрил без да искам. Виждаш какво става като няма модератор половин час Ако съм аз - искрено съжалявам. Не е било нарочно.



Тема Re: зависи от много нещанови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Nirvana_2 (?x?)
Публикувано10.08.07 11:29



Ok, karaj, kupon da stava
Vchera beshe vchera, dnes e nov den

ROCK IS MY RELIGION

Тема Re: зависи от много нещанови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор Бaш-Maйcтopa (u-bre)
Публикувано10.08.07 18:47



Абе аз лично оплаквания немам... ама тва малко общо ми звучи.
Че то реклама и сега си има в клуба. А какво ще рече лична информация?



Тема Re: зависи от много нещанови [re: Бaш-Maйcтopa]  
Автор GeorgetoМодератор (problem?)
Публикувано10.08.07 22:00



Нещо различно от това, дето го пише в профила ти; различно от това, което ти искаш други да знаят за теб: SSN, DOB, Address, Phone #, POE, снимки, etc.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.