Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:05 05.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Въпрос за дамитенови [re: KakMapa]  
Авторвce тaя (Нерегистриран)
Публикувано02.08.07 00:15



Не, не е флиртувал, например, но не съм и очаквала да флиртува там, разбира се. Не би било етично. Не знам дали има интерес към мене като жена. Гледаше ме с любопитство ако не друго, може би се лъжа.

Не виждам и как ще се засечем на друго място. Е, имам follow-up след 3 месеца, но пък сестрите винаги са с него. А, бе, няма надежда, а?



Тема Re: Въпрос за дамитенови [re: вce тaя]  
Автор KakMapa (живот си кара)
Публикувано02.08.07 00:22



хм, ами ти, де факто, щом имаш фолоу-ап, все още си му пациентка.



той сигурно е наясно, че доста често е възможно пациентки да се влюбват в него поради естеството на професията му- да се грижи за хората, да проявява внимание, разбиране ит.н.

не знам какво да ти кажа. живей си живота, пък ако има нещо да става с него, ще стане, рано или късно. :)

_______


Тема Re: Въпрос за дамитенови [re: вce тaя]  
Автор Kackeт (ама Keнзо)
Публикувано02.08.07 00:30



Занеси му един жив петел и кутия Таралежки и го помоли да те опъне на операционната маса - контролен преглед дали няма да се отворят шевовете. Кажи му че така е прието в България.



Тема Re: Въпрос за дамитенови [re: вce тaя]  
Автор Бaш-Maйcтopa (минаващ)
Публикувано02.08.07 00:45



Хехе, нали виждаш че много деликатна ситуацията. Ей на, при ийз цели две години не разрешават контакт. На следващия ден след 2рата година ебането е напълно легално



Вземи му мейла, ужким за въпроси ако имаш нещо, не може да ти откаже. И после дискретно (толкова дискретно колкото само електрониката може да позволи и нищо друго) му прати майл с предложение за благодарствена вечеря за добре свършената работа. От тва по-чиста работа - ЗДРАВЕ му кажи. После вечи, квоту си знайти...

Ше го гепат доктора за зеления хирургически шлифер задето спал с пациентка



Тема Re: Въпрос за дамитенови [re: Бaш-Maйcтopa]  
Автор Kackeт (ама Keнзо)
Публикувано02.08.07 00:56



"Ше го гепат доктора за зеления хирургически шлифер задето спал с пациентка"

"Мислят си, че ще му накривят щръкналия форцепс с тея правила, дреме му на огромния термометър за тях, важното е жената да е доволна от "лекарската" грижа





Тема Re: Въпрос за дамитенови [re: Kackeт]  
Автор Nirvana_2 (?x?)
Публикувано02.08.07 01:01



Тва ти изказване не е мноу "вери американ", а? Нещо не пасва, мисля...Ти да не си живееш още в Литъл Бългерия?



ROCK IS MY RELIGION

Тема Re: Въпрос за дамитенови [re: Kackeт]  
Автор Бaш-Maйcтopa (минаващ)
Публикувано02.08.07 01:03



Даааа , ами! Пък и за къв секс, кво ебане изобщо става въпрос. Чист фолоу ъп за изпробване на шевовете, както сам каза.



Тема Re: Въпрос за дамитенови [re: Бaш-Maйcтopa]  
Авторвce тaя (Нерегистриран)
Публикувано02.08.07 01:42



Ее, ама за сериозни отговори помолих хора. Това за емейла е добра идея, но може би практиката му има по-скоро емейл и кой знае кой ще го прочете. (Офиса си е негов, но на websit-a има дженерик емейл, не личен.)

А може ли да му дам "thank you" картичка с моята визитка там? Дали ще се сети, че е welcome да изпрати емейл или да се обади? Казах ви, практика ми липсва!!! Колкото повече мисля, толкова повече се разубеждавам.



Тема Re: Въпрос за дамитенови [re: вce тaя]  
Автор Buckminsterfullerene ()
Публикувано02.08.07 01:49



Мисля, че идеята ти с тенк ю картичката с визитка е супер!

За да те разбере правилно напиши на визитката нещо от рода на, че ще се радваш да отидете на кафе някой път.....щото докторите ги е доста шубе да не ги осъди някой за харесмънт, и това е един вид разрешение от твоя страна.

Не се шашкай, ако ти харесва доктора-дерзай!Аз още съжалявам, че съвсем нищо не направих с един адски хот доктор в емърджа, който се занима със схванатия ми врат...ма имам оправдание, че ме болеше адски!И той ме гледаше, точно както казваш с "интерес и още нещо"...Дали не карат курс по тоя вид поглед?



Тема Re: Въпрос за дамитенови [re: вce тaя]  
Автор KakMapa (живот си кара)
Публикувано02.08.07 01:54



т'ва с мейла (дори да има негов личен) не ми се струва добра идея и ще ти кажа защо. ако го поканиш там и той ти отговори там- оставя paper trail, а откъде да знае, че намеренията ти са безкористни и не си някоя кукувица?

картичка с визитка звучи добре, но може и трябва да има някъв нишан, че го харесваш.

_______




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.