Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:01 30.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Въпроснови  
АвторГepraнa (Нерегистриран)
Публикувано29.07.07 06:06



Харевате ли новия ми хит?





Тема Re: Въпроснови [re: Гepraнa]  
Автор ~!@$^%amp;*()_+ (целия горен ред)
Публикувано29.07.07 06:40



нула - изкуствена си
първо не можеш да пееш
втори си грозна
трето си руса
четвърто нямаш глас



Тема Re: Въпроснови [re: ~!@$^%amp;*()_+]  
Автор Buckminsterfullerene ()
Публикувано29.07.07 06:50



хахах, тва е открадантия клип

няма ли да те осъдят за авторски права?:))

п.п. няма по-гнусна музикаот тая, да не говорим, че нямаш капка глас



Тема Re: Въпроснови [re: Гepraнa]  
Автор Бaш-Maйcтopa (минаващ)
Публикувано29.07.07 07:06



Твоя клип и твоята аудитория са олицетворение на въхрхова пошлост, и не мога да те нарека чалгаджийка. Най-доброто ти название е безсмилицата "поп-фолк певица".

По нищо не разбирам дали парчето е от 2007ма или 97ма година, с изключение на участващата "рап звезда", което го нямаше преди 10 години. Абсолютно безлично парче, нищо оригинално вътре.

Адски примитивно - скъпа кола, руса коса, силиконови цици, тъп бял рапер, с пишман люлинска закалка, да речем.

Този "хит" е олицвтворение на пошлостта, посредственоста, ниската интелигетност, ниската култура, снобизма и провинциализма.



Тема Re: Въпроснови [re: Гepraнa]  
Автор Cтaниcлaв!Модератор (шемет)
Публикувано29.07.07 09:20





Принципно съм много резервиран към такъв тип... певачки. Мога да слушам Глория, например. Не за дълго, но мога. Софи Маринова просто обожавам. Ивана също не е зле. Гласът й е много плътен дори.

Ама Герганчето.. завалийчето мило е много, много зле. А комбинацията липса на талант и лошо хореография си казва думата на момента.



Тема Re: Въпроснови [re: Гepraнa]  
Автор peshehodec (keep walking)
Публикувано29.07.07 10:05



Нееее ! Не си падам по чалга !

Предпочитам да речем това







Тема Отговорнови [re: Гepraнa]  
АвторNirvana_2 (Нерегистриран)
Публикувано29.07.07 14:30



Хей супер си! Ама виж само там нещо логопеди, ала-бала, дали има около тебе, че нещо малко фъфлиш и заваляш "с"-а, а аз така искам да те запиша на моя мп3 плейър и да си те слушам заедно с Мeрилuн Менсън. Ше стане жестока комбинация, ша знаиш. Неповторимо!





Тема Re: Въпрос [re: ~!@$^%amp;*()_+]  
АвторГepraнa (Нерегистриран)
Публикувано29.07.07 15:08



Гарга да е, руса да е, бе, будала!





Тема Re: Въпроснови [re: Гepraнa]  
АвторMитьo Пaйнepa (Нерегистриран)
Публикувано29.07.07 15:51



Младата ми колежка, Гергана, ми се оплака от коментарите относно новия и хит.
97-ма година крадяхме от арабите. Искате ли пак да ви върна при Таркан и циганите? Мога да го направя! Кондьо от много време ме крънка да го избутам пак напред. Вие не оценявате какво се прави за вас!

Колежката Гергана е на 23 години. Направихме я звезда още 2003 година. Ако някой иска да сложа някой циганин на нейно място, да говори лично с мен, а не да оплюва момичето! От нея нищо не зависи. Тя свои песни няма!





Тема Re: Въпроснови [re: Mитьo Пaйнepa]  
Автор Buckminsterfullerene ()
Публикувано29.07.07 15:59



точно в това ви е проблема-че ПРАВИТЕ звезди

ако една звезда си е звезда, няма какво да и правите
а ако я правите те не е завезда, а е гарга, на която всички се смеят

не знам какво заплашваш,че ще сложиш цинагин...то така или иначе вие правите музика, която предимо циганите купуват, поне сложете един от техните

Не знам каква услуга си мислиш, че правите на България и българите с музиката си, но тябва да ти кажа, че мизерния, скучен, грозен, поп-фолк, пят от "направени звезди"(разбирай напомпани със силикон) ме кара да се срамувам, че съм българка.


аа, впрочем-наистина да не обвиняваме Гергана за кражбата на клипа.Ти си тоя,които трябва да кажеш-защо откраднахте клипа,а?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.