Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:41 01.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: ходи на майната синови [re: PleaseDoNotDisturb]  
Автор Buckminsterfullerene ()
Публикувано26.07.07 20:22



кат искаш да селектираш кой да ти пише в тъпите оплаквачески темки, пиши ги си на лист от тетрадка и си си пъхай под възглавницата. Докато пишеш в интернет, в публичен клуб нямаш думата къде пиша.

Ясно ли ти е?



Тема Re: ходи на майната синови [re: Buckminsterfullerene]  
Автор PleaseDoNotDisturb ()
Публикувано26.07.07 20:26



Ясно ми е.

Много ми е ясно. Още повече ще ми се изЯсни след малко, като му ударя един хеппи енд на дирника.



Тема Re: ходи на майната синови [re: PleaseDoNotDisturb]  
Автор Buckminsterfullerene ()
Публикувано26.07.07 20:33



ми чудесно, поздравления.Дирника е място за губене на време и не задължително здравословно място.

Аре чао, и се заяждай по-малко.



Тема Re: ходи на майната синови [re: Buckminsterfullerene]  
Автор free_bird (устато)
Публикувано26.07.07 20:51



Много ти прилича да си модератор тук.
Продължавай да се стараеш.
Дано Киро най-после те оцени подобаващо.

Нищо не става случайно, но вярвам в чудеса



Тема Re: ходи на майната синови [re: free_bird]  
Автор Buckminsterfullerene ()
Публикувано26.07.07 20:58



Синя пъпко, антраксна

плиткоумните ти размислит за модераторстването си ги запази за собствена употреба и си се старай пред Киро както намериш за добре.Аз модски мераци нямам.

Ако този клуб ти е под нивото заминавай за някъде, където ще оценят прелестта ти...примерно в клуб "Рептилии" или "Заразни ветерниарни болести"Ако няма такива клубове, помоли Киро да ти ги отвори да поделиш прелестта си между тях.


п.п и разбира се винаги ти остава варианта да си направиш сепуко от възмута...или е хара-кири?



Тема Re: чудя сенови [re: PleaseDoNotDisturb]  
Автор no_bs (anointed)
Публикувано26.07.07 21:24



Ами не му тегли чак пък майна, просто кротко го прати в трета глуха за известно време. Много освежаващо действа и човек си дава сметка, че не бива да му посвещава твърде много емоции.

Ох, сетих се за Джия и пак ме зачеса диво любопитство кой, аджеба, извади темата с най-първото ми участие в дира точно преди да замина за България. Чудя се мо'е ли да предложа подкуп на някой от модераторите да погледне айпи-то на вдигналия въпросната тема????????????? Не ми се ще да ги корумпирам още от самото начало, но какво пък....

======================
The occurrence of surprise reveals the nature of our expectations.


Тема Re: ходи на майната синови [re: Шишapkи]  
Автор no_bs (anointed)
Публикувано26.07.07 21:32



Е, ама много неадекватно се държиш. Ами представи си пък, ако наистина съвсем спре да пише, на мен ще ми липсва. Ами сега?



======================
The occurrence of surprise reveals the nature of our expectations.

Тема Re: ходи на майната синови [re: no_bs]  
Автор Buckminsterfullerene ()
Публикувано26.07.07 21:34



не е неадекватно, макар че е по-остро от нужното...просто всички се изредиха да циврят как не знам си кво си и как щели да си тръгнат и т.н...тва е леко досадно,а е и смешно...Та такива реакции са очаквани.





Тема Re: ходи на майната синови [re: Buckminsterfullerene]  
Автор no_bs (anointed)
Публикувано26.07.07 21:47



Това дали е остро не ме смущава особено, но за какво хаби нерви за такива неща? Прекалено силна реакция за няма нищо. Баси, мен нещо са ме обхванали такъв bliss and serenity, че направо ги усещам почти физически. И затова ми е чудно как се палят хората. Но пък и аз съм се палила за глупости сигурно в миналото.

======================
The occurrence of surprise reveals the nature of our expectations.


Тема Re: ходи на майната синови [re: no_bs]  
Автор Шишapkи (Sundevil :D)
Публикувано26.07.07 21:54



Кажи нещо за себе си - мен няма какво да ме обсъждаш, аз си се знам.

*** Keep It Real ***


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.