Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:14 01.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ще ме светнат ли природолюбителитенови  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано10.06.07 23:15



в хамериката какви гъби и дивеч и риби се ловят, че май сега е сезона?


Че как ми се е дояла масленка.....как ми се ходи на Сърница за гъби...как ми се седи с въдица на река...как не ми се бачкаааааа




Айде малко волни приказки за плюскане и папкане, дивечово

Кой тука е ловец и рибар, и гъбопреследвач?



Тема Re: Ще ме светнат ли природолюбителитенови [re: Roxana]  
АвторSneaky Pie Brown (Нерегистриран)
Публикувано10.06.07 23:39



I am a bit puzzled. "Природолюбители" who shoot animals and kill fish?

Well, природолюбителите here don't do that. My neighbor, who is a self-proclaimed "nature-lover," practices something called catch and release. He catches the fish and releases it back into the water. Well, this is nice for my neighbor's conscience, but I am still thinking about the poor fish left with holes from the hooks in his mouth. BTW, this is the common fishing practice where I live. I've never seen anyone take anything home.



Тема Re: Ще ме светнат ли природолюбителитенови [re: Sneaky Pie Brown]  
АвторKalin (Нерегистриран)
Публикувано10.06.07 23:44



Майче, сега ме караш да се чувствам виновен за пъстървите които улових, изкормих, изпържих и изедох вчера. Майка си да еба във селянина кисел, требваше да ги меткам обратно във водата.



БТВ, беха много вкусни и изпиха две оки бело вино.



Тема Re: Ще ме светнат ли природолюбителитенови [re: Sneaky Pie Brown]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано10.06.07 23:47



Скъпа, и аз съм като теб :)))

Скоро гледах в супермаркета замразен заек, и се питах как се готви това чудо....наистина не знам.

Гъби купувам само от пазара, някой ги е отгледал в парници




Само че помня едни времена, когато са ме водили на рекичка да ловим раци, после ги варяхме в голяма емайлирана тенджера от на баба зимника... и после осмуквахме щипките им поръсени със сол...


И помня как ме водеха на Сърница за гъби, на невероятно поле от трева и кал, и на един аааа....малък язовир там клечахме с въдици, не толкова за да хванем нещо, а за емоцията да се приберем мръсни и кални, и да изпечем два шарана купени от развъдник по пътя....напълнени с орехи и лук и магданоз...


Говоря за емоцията, скъпа. Всеки природолюбител ще го разбере, ти ходила ли си на бране на гъби?



Тема Re: Ще ме светнат ли природолюбителитенови [re: Roxana]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано11.06.07 00:13



Ох,ако имаше и един здрав хуй някой да ми го забоде...някой ловец,я рибар,я природолюбител





Тема Re: Ще ме светнат ли природолюбителитенови [re: Roxana]  
АвторSneaky Pie Brown (Нерегистриран)
Публикувано11.06.07 01:02



When I was a child, my grandfather brought a shroom called "сърнела" once. Does anyone know what I am drooling over? This was the most delicious mushroom ever! Since then, I've eaten my fair share of organic portabello mushrooms, but, alas, they've never come close to my grandfather's find.



Тема Re: Ще ме светнат ли природолюбителите [re: Sneaky Pie Brown]  
Автор EЙЧ (минаващ)
Публикувано11.06.07 01:24



Ти първо се прекърши да пишеш на български, па тогава се изказвай,..да не си оная малка кучка,....не невервм



Тема Re: Ще ме светнат ли природолюбителитенови [re: Roxana]  
Автор u-bre (минаващ)
Публикувано11.06.07 04:54



Ще те светнем бе, що да не те светнем. Ако трябва и аз лично ще го направя





Тема Re: Ще ме светнат ли природолюбителитенови [re: Kalin]  
Автор Corleone ()
Публикувано11.06.07 05:24



Калине, друг път като наловиш риба, пращай ми я на мене. Да ти е чиста съвестта.

А пък аз ще я пускам...където трябва.





Тема Re: Ще ме светнат ли...нови [re: Roxana]  
Автор Baмпиp (кръвожаден)
Публикувано11.06.07 06:03



Ловя прекрасна пъстърва...
После с малко масло и лимон. Аз не съм по диетите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.