Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:19 27.04.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема До бг бои(и защо бой), потен негър и други катотяхнови  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано21.05.07 13:35



за вас са точно тъпите дрисли от бг, които ви карат да тичате след тях да им само за да им вдигате самочувствието, а вие да си милсите че ви хйарсвт лияно...хаха....а после ви зарязват зарад първия които би им подсигурил повече от едно средностатистически бг бой.
тези дрисли за съжаление в бг са доста.
и тези дрисли носят слвата на продажните емигрантки,
типичен пример е но бс
да , бх казала че тя има това с което аз ако имах не бх говорила далеч като нея, би ме било срам да си признавам какво имам и какво нямам...(което НЕ е толкоз много..), а по -скоро би ми било неудобно какъв процнет е зардаи това че има мъж към пенсия.
такива като нея докато ен се разведат не са приети от амерканците, защото на всеки амерканец му е ясно, замо на тъпите българи стандарат на но бс на 37 години им се струва типичен за 37 годишен американец
но бс, я кажи дружке, колко от колежките ти живеят в ...........? един от наи богатите градчета ж масс? има ли поне една? и тогава говори че твоита работа само би покрила всичките ви разходи. не, не би... към това прибави безпалтното образование от бг... капараоот което сте сложили към къщата(дошло от мъжа ти) , целият негов опит и връзки, които са ти помогнали.. фиансовото му състоянеие предопределено от възрастта му...това че нямате деца..(което аз пък евала казвам, но само защото има досат за осиновяване, и не знам какво чакате!)
та, кажи , дружке, колко от твоит еколежки имат това което имаш ти? и тогава говори че живееш средностатистияеския живот в сащ(за заблудници като роксана)
интересно е колко момчета тук ти се напрягат.. хаха. не ели? след няколко години внимаваи.. мъжете около теб ще са за да им купиш питиието, не за друго.
освен ако не направиш това което очаквам отдаван от теб- благотворителна деиснот и социална работа.



Тема moreнови [re: MГ]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано21.05.07 13:59



горното разбира се не излключва но бс като частен пример да си е изпатила от някой тъп бг мачо, които да я е тъпкал като парцал в замяна на ресторантите и кафенетата, щото българскиет мъже са царе в тази област, не че другите националности не са, но сред американците има повече джентълмени от сред българите, тъи като има доста англииско потекло, а джентовете идват от там.
да не говоруим ,че този клуб пресдтавя нацията ни, четат го и американци , а вие не се замисляте.
а нобс, знам че черпиш от мен, докато ме наричаш как ли не,кажи колко идеи вмъкна таино в есета си от тук.


разбирасе ако ти беше"чувал с картофи", според собствените си разбирания.. каво ли щеше да остане от теб? и каква чест ти прави да обиждаш на външен вид... кавото и образование да вземеш... оставаш н е о б р а з о в а н а - кавито са повечето "образовани" американци- щото в сащ се образова само тоя които има пари, а не задължително този които е умен. (очаквам ииз да вмъкне тук кометар яетен от книжки кото са направили милиони от тиражитеси...явно досат бъзик пада с това"каквото си пожелаеш това става")



Тема Re: До бг бои(и защо бой), потен негър и други катнови [re: MГ]  
Автор red_coral (morska)
Публикувано21.05.07 14:07



Е, нали и твоят съпруг е бил 60 годишен американец? С какво се различаваш ти тогава от но_бс? И с какво се отличава но_бс от американките в това отношение?

За човек, който не е намазал от безплатното комунистическо образование, имаш доста комунистическо мислене, примерно, защо ти ще определяш кой с кого да се жени и кой какво иска от живота? Или каква да е разликата mezjdy съпрузите?

Оставам с впечатлението, че от всеки твой постинг говори завистта ти към но_бс. Познавам такъв тип жени, агресивни, недодялани, зли.



Тема Re: До бг бои(и защо бой), потен негър и други катнови [re: red_coral]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано21.05.07 14:13



моят съпруг, е бивш съпруг. освен това има още доста преди да навърши 60, а аз съм на 37, като но бс. няма нищо лошо в живота на но бс, има лошо в отношението и. а този клуб се чете от някои инстанции, които предопределят и някои субсиидии за бг от щатите, глупчо.
за разлика от но бс никога не съм парадирала какво имам. да ти хрумва че пък може да имам повече? и да не съм споделила.
не няма завист. не ме познаваш. но има социална постановка. понеже не слагам на всяка крачка жълти човеяета(

и тн) на вас като регесирали читатели всичко ви изгелжда 'зло" без тези киндер фигурки



Тема Re: До бг бои(и защо бой), потен негър и други катотяхнови [re: MГ]  
Автор confused (curious)
Публикувано21.05.07 14:21



darling, u've gone too far. Why??

човече ----->




still love'ya, but could you please cut it out? please?



Тема Re: До бг бои(и защо бой), потен негър и други катотяхнови [re: confused]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано21.05.07 14:27



why? it s only with entertainment purposes.


" ... the occurence of surprise reveals our expectations", as no bull says.
hey, noone will take this seriously right?
it s the only place i can type bulgarian.





Тема Re: До бг бои(и защо бой), потен негър и други катотяхнови [re: MГ]  
Автор confused (curious)
Публикувано21.05.07 14:34



as you choose.

carry on, if you think you have to.



Тема Re: До бг бои(и защо бой), потен негър и други катотяхнови [re: confused]  
АвторMG (Нерегистриран)
Публикувано21.05.07 14:47



i actually had just finished.



Тема re:no bs can take over with no space limit.нови [re: confused]  
АвторMG (Нерегистриран)
Публикувано21.05.07 14:49



i actully had just finished.



Тема Re: re:no bs can take over with no space limit.нови [re: MG]  
Автор confused (curious)
Публикувано21.05.07 14:54



good


I actually just came up with something. I like to call this preventive measures: If she promises to keep the Gucci-bag topics ( serious or not) to a bare minimum, would you knock it off?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.