Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:38 19.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Da se varna li v USA  
АвторHaplyo (Нерегистриран)
Публикувано18.05.07 21:18



Sega sam v BG=Bai Ganyo



Тема Re: Da se varna li v USAнови [re: Haplyo]  
Авторcoфиaнka (Нерегистриран)
Публикувано19.05.07 01:44



ми идвай си, дали ще си сам там или тука, май по добре тука. Имаш ли документи?



Тема Re: Da se varna li v USAнови [re: Haplyo]  
АвторKoko (Нерегистриран)
Публикувано19.05.07 01:52



Бе , ти луд ли си ? Само тези дето не успяват в Европа са в USA. Като имаш избор в Европа, да се завреш там ми се струва малоумна идея.



Тема Re: Da se varna li v USAнови [re: Koko]  
Авторcoфиaнka (Нерегистриран)
Публикувано19.05.07 01:57



А какъв е избора в Европа?



Тема Re: Da se varna li v USAнови [re: Koko]  
Авторcoфи (Нерегистриран)
Публикувано19.05.07 01:59



Какъв е толкова избора в Европа?



Тема Re: Da se varna li v USAнови [re: coфи]  
АвторKoko (Нерегистриран)
Публикувано19.05.07 02:33



Хората живеят в сигурност и спокойствие. Могат да си позволят 3 седмици отпуска.Не се занимават всеки ден с имбесили. Нямат страх и напрежение , да не загубят работата си, контактуват с по - интелигентни хора. И накрая са си по близо до БГ, ако искат да видят роднините си.
Защо американците ритат като луди да могат да се доберат до Европа ?



Тема Re: Da se varna li v USAнови [re: Koko]  
Автор jaime14 (born free)
Публикувано19.05.07 02:38



Kude gi vizdash tia deto ritat?



Тема Re: Da se varna li v USAнови [re: jaime14]  
АвторKoko (Нерегистриран)
Публикувано19.05.07 02:57



Има доста из Европа, те са от по отворените дето искат нещо от живота, а и мислят малко повече, та средата по им понася. И те търсят всеки начин да останат , като на времето провинциалистка за соф. жителство.



Тема Re: Da se varna li v USAнови [re: Koko]  
Автор jaime14 (born free)
Публикувано19.05.07 03:03



koito ne moze da se opravi v America, mi se struva trudno da se opravi v europe. Puk az poznavam mnogo ot Endland deto kopat zemiata da doidat tuka, Razni hora!





Тема Re: Da se varna li v USAнови [re: jaime14]  
АвторKoko (Нерегистриран)
Публикувано19.05.07 03:14



Не съм писал, че не могат да се оправят в Америка, напротив писах "по отворените" чети правилно. А за тези англичани дето ми го обясняваш, сигурно искат да дойдат за година две, щот са на мода там и знаят че ще вземат добри постове между идиотите, но не и тук в Европа.



Тема Re: Da se varna li v USAнови [re: jaime14]  
АвторПилe (Нерегистриран)
Публикувано19.05.07 03:18



Не се заблуждавай народе, само който не се оправя в Европа драпа за Америка. Що има толкова боклук при вас, дето в Европа го няма, а ?



Тема Re: Da se varna li v USAнови [re: Koko]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано19.05.07 06:29



Ей смотани гастарбайтъри,

Заврете си смотаната Европа в гъза. Да ме ядосвате ли пишете тия лайна специално на мен или наистина сте толкова големи мезета? Не знам дали наистина има толкова прости хора да сравняват Европа с Америка. България в Европа ли я броите, като средната заплата е $200 на месец? Тук средната заплата е 20 ПЪТИ по-висока.

Или искате да им се навирате на Германците и на Англичаните. Тая земя там си е тяхна. Къде им се врете. Тук тази земя е наша, на нас имигрантите, които бягат от мизерията на Европа! Америка е Обетованата Земя!



Тема Re: Da se varna li v USAнови [re: Koko]  
Автор | (< /dev/rando)
Публикувано19.05.07 06:41



Tези американци, дето ги обясняваш, сигурно искат да дойдат за година две, щот са на мода там и знаят че ще вземат добри постове между идиотите, но не и тук в Америка.

П.П. Всяка прилика с твое мнение е случайна.



Тема Малка корекциянови [re: Koko]  
Автор Nirvana_2 (?x?)
Публикувано19.05.07 13:58



Могат да си позволят 3 седмици отпуска

Стандартът е 26-30 работни дни на година, което прави 5-6 седмици годишна отпуска.



When all of your wishes are granted, many of your dreams will be destroyed-M.Manson

Тема Re: Малка корекция на корекциятанови [re: Nirvana_2]  
АвторMитpe (Нерегистриран)
Публикувано19.05.07 14:39



Стандартът чедо,мое го има у Бременската република,
у рестото нема стандарти.



Тема Re: Da se varna li v USAнови [re: jaime14]  
АвторSneaky Pie Brown (Нерегистриран)
Публикувано19.05.07 17:45



True. A good friend was heartbroken because she couldn't stay here, and she had to go home to England. I have several neighbors from England, too. They wouldn't even hear of going back, either.

An American friend of mine got a great job in England, stayed there for a year, and then came back, saying she couldn't get used to it.



Тема Re: Da se varna li v USAнови [re: pesho]  
АвторГeшo (Нерегистриран)
Публикувано19.05.07 18:49



Малеее Пеше !!! Що патос, що чувства ! А те, американците знаят ли, че е ваша земя ? Да си беше седел на село, кратуно, като искаш "своя земя "





Тема Re: Da se varna li v USAнови [re: |]  
АвторKoko (Нерегистриран)
Публикувано19.05.07 20:10



Американците хич, ама ич не са на мода в Европа . А и за какво ? За нивото им на образование ? За общата им култура ? За мироглед ?
Защо не си признаете поне, че тук като се отвори работния пазар , първи ще дотърчите.



Тема Re: Малка корекциянови [re: Nirvana_2]  
АвторKoko (Нерегистриран)
Публикувано19.05.07 20:21



И в Европа е така. Но аз говорех за друго. Могат ли да си позволят да ги вземат наведнъж ? И не се базирам само на статии от вестници и списания, а съм разговарял и с достатъчно приатели, познати или хора случайно срещнати на ваканции. И не си кривете душите, да залъгвате народа, всеки който има добър job и държи да го запази, не си позволява много, много почивки.



Тема Re: Da se varna li v USAнови [re: Koko]  
Автор | (< /dev/rando)
Публикувано19.05.07 20:22



> Американците хич, ама ич не са на мода в Европа . А и за какво ? За нивото им на
> образование ? За общата им култура ? За мироглед ?

Коко, личи си, че си виждал нормални американци през крив макарон.

> Защо не си признаете поне, че тук като се отвори работния пазар , първи ще
> дотърчите.

Тц, ако исках да живея и работя в Европа, можех да го направя още през 2000 година.



Тема Re: Малка корекциянови [re: Koko]  
Автор Nirvana_2 (?x?)
Публикувано19.05.07 20:33



Ми аз за Европа ти говоря, де. Но...това да се взема отпуската наведнаж е толко "аут" междувременно, било е на мода до 80-те години, когато са бачкали и са чакали тръпно годишната си отпуска.
Сега новия тренд е на 2-3 месеца да се лети или пътува нанякъде за по седмица. Хем, нови емоции и впечатления, хем периодична почивка, хем и по-лесно намираш кой да те замества в работата.



When all of your wishes are granted, many of your dreams will be destroyed-M.Manson

Тема Re: Da se varna li v USAнови [re: |]  
АвторKoko (Нерегистриран)
Публикувано19.05.07 20:36



Не съм ги виждал през крив макарон, не ми удържа макарона в продължение на 10 години да съм по 2 пъти в годината в Америка. И като пиша Америка имам предвид повече щата отколкото вие предполагам сте посетили.
Ще ми е интересно да споделиш, защо не пожела да останеш и работиш в Европа, ако действително си имал тази възможност ?



Тема Re: Da se varna li v USAнови [re: Koko]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано19.05.07 20:50



> И като пиша Америка имам предвид повече щата отколкото вие
> предполагам сте посетили.

Горките ние, седим си в един щат, а Коко от Европа е посетил вече повече от 50 :Р

> Ще ми е интересно да споделиш, защо не пожела да останеш и
> работиш в Европа, ако действително си имал тази възможност ?

По същата причина поради която в групата, в която работя около 50% от хората са чужденци. В САЩ има повече възможности и финансиране.

Друга причина е снобарщината на повечето европейци. Същата, което демонстрираш и ти в момента.



Тема Re: Малка корекциянови [re: Nirvana_2]  
АвторKoko (Нерегистриран)
Публикувано19.05.07 20:52



Нирвана, тогава не си ме прочела правилно в първия ми пост, беше сравнение Европа/Америка



Тема Re: Малка корекциянови [re: Koko]  
Автор Nirvana_2 (?x?)
Публикувано19.05.07 20:56



Мисля, че те разбрах, но те коригирах малко за Европа....За Ами-ланд положението е ясно...Не го вземай навътре...



When all of your wishes are granted, many of your dreams will be destroyed-M.Manson

Тема Re: Da se varna li v USAнови [re: l]  
АвторKoko (Нерегистриран)
Публикувано19.05.07 21:01



Ясно, че 50% са чужденци, пита се кои и какви .
Повече "възможност" за какво ?
Повече финансиране има само в някои научни области, но за това не бих си дал живота .
А дето си избягал от снобарията яко ме трогваш, откъде се извъди такъв чуствителен баш пък от най снобарската държава.



Тема Re: Da se varna li v USAнови [re: l]  
Автор Nirvana_2 (?x?)
Публикувано19.05.07 21:05



Според мене няма еднозначна рецепта. И това за възможностите и финансирането е напълно вяно, но е също субективен фактор. Когато за някои човек е най-важно в живота да има голяма къща, голям двор, да кара голяма кола, да има голям хладилник, да има голям телевизор тип-паметник в хола и тн. и може да се лиши в ежедневието си от eвропейската култура, амбиент, архитектура, нрави, ранообразие и тн., то Ами-ленд е най-подходящото място за такъв човек. Обратното важи за тези, които избират Европа, където всичко е в по-малки размери, които се компенсират обаче с горе-изброените показатели.



When all of your wishes are granted, many of your dreams will be destroyed-M.Manson

Тема Re: Da se varna li v USAнови [re: Гeшo]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано19.05.07 21:12



Ей гувно нещастно. Аз нямам никва земя "на село" майка ти ше иба в гъза ше иба. Всичко, което имам е тук, в Америка, моята истинска Родина. Българите в Западна Европа са навлеци. На мен билета до Америка през Юни '99 ми го плати Американското Правителство. Бях поканен. Не съм се навирал на никого.



Тема Re: Da se varna li v USAнови [re: Koko]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано19.05.07 21:17



> Ясно, че 50% са чужденци, пита се кои и какви .

100% PhD-та, повечето от тях правили postdoc в известни европейски и американски институции.

> Повече финансиране има само в някои научни области, но за това не
> бих си дал живота .

Никой не те и кара да си даваш живота. Просто не плюй неща, които не разбираш на базата на ограничения си опит.

> А дето си избягал от снобарията яко ме трогваш, откъде се извъди
> такъв чуствителен баш пък от най снобарската държава.

Bullshit. Американците не са снобари.



Тема Re: Da se varna li v USAнови [re: Nirvana_2]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано19.05.07 21:20



> Според мене няма еднозначна рецепта.

Разбира се, че няма! Не аз, а баш-европееца Коко смята, че има такава. Хората са различни и различни неща са важни за тях.



Тема Re: Da se varna li v USAнови [re: Nirvana_2]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано19.05.07 21:21



А за култура, нрави и разнообразие, изобщо не можеш да ме убедиш, че са повече в Европа, отколкото например в Ню Йорк...



Тема Re: Da se varna li v USAнови [re: pesho]  
АвторKoko (Нерегистриран)
Публикувано19.05.07 21:21



Пешо, ако ние сме гастарбайтъри, ти какъв си ?
Aко нещо те ядосва, то е по всяка вероятност, че нямаш време и пари да се прибереш до Европа, но не е наша грешка.


Тук сравняваме Америка и Европа, ако искаш селски миш маш можеш да продължаваш с БГ срещу ами заплата, ама тук иде реч за друго . А това дето си го писал за заплатата е заплата на работник в строителството в Европа.
На никого не се навираме, ние сме си по у дома, нали сега сме в ЕС. А ти се дръж далече от нашата "мизерия" дето ти е недостижима.



Тема Re: Da se varna li v USAнови [re: l]  
Автор Nirvana_2 (?x?)
Публикувано19.05.07 21:32



Ню Йорк е изключение, един самотен остров и "най-европейския" град...единственото място, където мога да си представя да живея, ако трябва да се местя отвъд океана.
А пък и немската комюнити е мноу яка там...още едно предимство



When all of your wishes are granted, many of your dreams will be destroyed-M.Manson

Тема Re: Da se varna li v USAнови [re: pesho]  
АвторKoko (Нерегистриран)
Публикувано19.05.07 21:34



Пешо, благодаря ти от сърце, ти си нагледен пример на това, дето се опитвам да докажа - кои българи са щастливи и се адаптират в А. Лична молба към амитата да си те държат и гледат като писано яйце и сакън да не ти плащат обратен билет, та да не се изгуби такова културно съкровище като теб из Европата.
ПП Поздрави на твоята "истинска родина", ако род се купуваше с парите за един билет си много евтина курва.



Тема Re: Da se varna li v USAнови [re: l]  
АвторKoko (Нерегистриран)
Публикувано19.05.07 22:00



Имах предвид БГ и не подскачай така, че си издаваш зависта .





Тема Re: Da se varna li v USAнови [re: pesho]  
Авторxaxaxa (Нерегистриран)
Публикувано19.05.07 22:26



Нещастник си ти Пешо, кой знае къде от България пишеш, я от Карлуково, я от Раднево ...





Тема Re: Da se varna li v USAнови [re: xaxaxa]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано19.05.07 22:43



300 хуя да ви ебат в гъзовете бе оставете ме намира да си върша работата! Пари хората са платили да уча това лято. $2,800 само за мен. Мамичката ви да еба дето ми губите времето.



Тема Re: Da se varna li v USAнови [re: xaxaxa]  
АвторKиko (Нерегистриран)
Публикувано19.05.07 22:47



Пешо е един лунатик от Хасково, но това е иррелевантно.

Дори той, малоумника обаче е разбрал че САЩ са номер едно.



Тема Re: Da se varna li v USAнови [re: Kиko]  
АвторKoko (Нерегистриран)
Публикувано19.05.07 22:54



В кое бе Кико?



Тема Re: Da se varna li v USAнови [re: Koko]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано20.05.07 00:27



Казах ти, почти при никакви обстоятелства не бих се върнал да живея в Европа. Иначе става за екскурзийки.



Тема Re: Da se varna li v USAнови [re: Nirvana_2]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано20.05.07 00:28



В Америка има място за всеки. За разлика от Европа.



Тема Re: Da se varna li v USAнови [re: l]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано20.05.07 00:32



И че всеки чувства другия за равен, това май го няма в Европата.



Тема Re: Da se varna li v USAнови [re: sofianka]  
Авторxa xa (Нерегистриран)
Публикувано20.05.07 02:23



Иди кажи това на шефа ти.



Тема Re: Da se varna li v USAнови [re: sofianka]  
Авторвeceл (Нерегистриран)
Публикувано20.05.07 03:38



Ти май не си припарвала до Америка ? Такива глупости и по сапунките не казват .



Тема Re: Da se varna li v USAнови [re: xa xa]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано20.05.07 04:47



шефката ми е жена която уважавам и обичам дълбоко. освен че ми е шефка ми е и меценат и приятел





Тема Re: Da se varna li v USAнови [re: вeceл]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано20.05.07 04:48



Не знам къде съм верно. Знам само че ми харесва





Тема Re: Da se varna li v USAнови [re: Kиko]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано20.05.07 06:24



Ей гъз само ти ми липсваше тук. В тая тема са се събрали поне 2-3 тъпунгера и реши и ти да се изсереш тука, че да не останеш по-назад.



Тема Re: Da se varna li v USAнови [re: Koko]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано20.05.07 06:26



Във всичко е номер 1, Америка! Това трябва да е достатъчно изчерпателен отговор, дори и за тебе.



Тема Re: Da se varna li v USAнови [re: pesho]  
Авторxaxaxa (Нерегистриран)
Публикувано20.05.07 10:45



За какво са ти отделили 2800 да те изучават бе Пешо? Да не е някакъв курс по общуване и междуличностни контакти? Имаш нужда, верно. Речника ти е такъв, че и каруцарите в предишната ти Родина биха се изчервили... Абна тесла си ти Пешо, дето се прави на електронно ренде. Смешник.





Тема Бих казала...нови [re: sofianka]  
Автор Nirvana_2 (?x?)
Публикувано20.05.07 13:26



Бих казала, че всички при вас имат РАВНИ ШАНСОВЕ (особено за работата и образованието), това в Европа определено го няма. Тука има 4-степенна градация по приоритет (междувременно и 5-степенна) :
1.местни
2.граждани на старите ЕС-членки + CH
3.граждани на новите ЕС-членки
4.признати от закона бежанци-имигранти
5.останалия свят

А дали чувстваш при вас другия за равен, се съмнявам доста. Верно, обществото ви не е хомогенно, а е тип patchwork, но едва ли чувстваш някой неграмотен мексиканец или черен равен на тебе, както пък дали някой с английски благороднически произход, или пък немец с титлата "Фон" в името си се чувства равен с тебе? Това са различни светове, които никога не могат да се усетят равни, същото важи за целия свят.

p.s. Не е ли е стресово да се живее с толкова много националности накуп и навсякъде да се съобразявш с различни манталитети, табиети, култури, начини на поведение, верно това е пъстрота, която кефи един турист, ама ако е еждневие...?



When all of your wishes are granted, many of your dreams will be destroyed-M.Manson

Тема Re: Бих казала...нови [re: Nirvana_2]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано20.05.07 16:14



Нерви, аз нямам кой знае колко диверсити наоколо. В смисъл има я но не е толкова голяма и не се набива на очи. Кое прави диверстити тук , малко мексикано, малко дръпнати, почти никакви емигранти, и университет разбира се. Манталитета и поведението общо взето следват някаква линия и няма проблеми. Иначе на други места сигурно е стресиращо.



Тема Re: Бих казала...нови [re: sofianka]  
Авторпитa (Нерегистриран)
Публикувано20.05.07 18:22



Тогава кое те прави толкова болно злобна ? Или е просто начин на общуване, който БГтата приемат в Америка ?



Тема Re: Бих казала...нови [re: sofianka]  
АвторNirvana_2 (Нерегистриран)
Публикувано20.05.07 18:22



Е щом е така, се понася без стрес, не е като в метрополисите





Тема Re: Бих казала...нови [re: питa]  
Авторcoфи (Нерегистриран)
Публикувано20.05.07 18:31



не знам бе, нещо ми става тука. на живо само прегръщам и целувам





Тема Re: Da se varna li v USAнови [re: xaxaxa]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано20.05.07 19:15



Не ти разбирам диалекта, нито тъпото обидно чувство за хумор. Смешна, а и грозна, е на майка ти путката. Продължавай да ми намигваш и да си мислиш, че съм забавен, да ти еба майката проста.



Тема Re: Da se varna li v USAнови [re: pesho]  
Авторxaxaxa (Нерегистриран)
Публикувано20.05.07 20:06



Ми забавен си бе смешник, как можеш тия 2800 долара да ги четеш, че много пари ти отделили само за тебе? Явно си голям спецпотенциал, влагат в тебе инвестиции ного яки. Все едно да пратя на някой от Шри Ланка 500 лв. и голяма работа станало...


Вземи през свободното време, вместо да чатиш по презрените от тебе родни форуми ( абе ти що не чатиш по американски, нали си ти е истинската Родина там бе, и си им равен много ), вземи иди на психотерапевт. Много псуваш, груб си, това са явни симптоми на емоционален дисбаланс. То ако псуваш така очи в очи, ще те балансираме бързо, ама ...



Тема Re: Da se varna li v USAнови [re: xaxaxa]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано20.05.07 20:39



С наживо ли ме плашиш да ти ИБА МАЙКАТА СМОТАНА ЛАЙНАР ЗАГУБЕН.

ОЧИ В ОЧИ ЩЯЛ ДА МЕ БАЛАНСИРА. ЩЕ МЕ ГЛЕДАШ В ОЧИТЕ ДОКАТО МИ ЛАПАШ ХУЯ БЕ ГУМНАР. ТАКА ЩЕ БАЛАНСИРАШ ЕБАНЕТО СЪС СВИРКИТЕ. ЩЕ КОМБИНИРАШ РАБОТАТА С УДОВОЛСТВИЕТО МАНАФ ГРОЗЕН



Тема Re: Da se varna li v USAнови [re: pesho]  
Авторxaxaxa (Нерегистриран)
Публикувано20.05.07 20:59



Толкова много интелект лъха от тебе Пешо, тия хора са вложили изключително точно където трябва 2800 ... Обаче си много лабилен, и имаш интересен речник като те пере сачмата





Тема Re: Da se varna li v USAнови [re: xaxaxa]  
АвторПeтep (Нерегистриран)
Публикувано23.05.07 09:28



Чудя се къде да си намеря работа или място за живот в. САЩ.



Тема Re: Da se varna li v USAнови [re: Nirvana_2]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано23.05.07 23:19



Tova sa palni gluposti, shte me izvinish, no tova che takiva kato nas jiveiat v USA, neznachi che samo zashtoto imame golemi koli, xladilnitsi, televisori i t.n. sme si zagubili parvite 7 godini ot jivotite, zashtoto az lichno sam rajdana v bulgaria, predpolagam i drugite edvali niakoi rajdan tuka v America shte sedne da pishe tuka. Ti kakvo, iskash da kajesh che nie si gubim nashata kultura, etc. samo zashtoto jiveem tuka?
Da ti kaja i az si biax predi izvestno vreme v bulgaria sled dosta godini edvam izdarjax...



Тема Re: Бих казала...нови [re: Nirvana_2]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано23.05.07 23:26



Нирвана, а как се чувства холандец с ван в името си?

Не помня имаха ли титли и какво значеше това. Никак не ми се ще да задавам неучтиви въпроси на когото не трябва, особено за такива неща, но наистина не знам какво означава това и дали съответния човек не очаква нещо в отговор, когато се представи с имената си.



Това по повод имената и онези съставки с фон иили титла при англичаните, или не помня Мак какво беше при шотландците (при тях ли беше? леле дали да не направя справка за титли, че наистина съм невежа...)


А как ли беше при ирландците? Просто не знам, и едва ли някога съм знаела.



Тема Re: Roxanaнови [re: Roxana]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано24.05.07 00:45



na tebe prosto ti prashti zlobata i prostotiqta ot porite.Koi znae kak smyrdi okolo tebe prostakelo grozna.Ti sto si se krystila roxana ma selqndurko.



Тема Re: Da se varna li v USAнови [re: bggal]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано24.05.07 00:47



koi ti govori za bg ma typanarko,vie syvsem ste izprosteli tam stom ve4e i da 4etete ne mojete



Тема Re: Бих казала...нови [re: Roxana]  
Автор cina2 (=^..^=)
Публикувано24.05.07 00:54



"А как ли беше при ирландците? Просто не знам, и едва ли някога съм знаела." -
O`Roxana

И честит празник на всички!



Тема Re: Бих казала...нови [re: Roxana]  
Автор Nirvana_2 (?x?)
Публикувано24.05.07 00:57



Холандското "van" не е равно на немското благородническо "von" ,а се среща в обикновените граждански имена.



When all of your wishes are granted, many of your dreams will be destroyed-M.Manson

Тема Re: Da se varna li v USAнови [re: bggal]  
Автор Nirvana_2 (?x?)
Публикувано24.05.07 01:03



Аз не съм споменавала в моя постинг никъде думата България.
И по принцип като говоря за култура, не споменавам България, за друга Европа ти говоря.



When all of your wishes are granted, many of your dreams will be destroyed-M.Manson

Тема Re: Бих казала...нови [re: Nirvana_2]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано24.05.07 01:52



Е, благодаря, на мен снобизма все ми убягва, много съм невежа...срам ме е....





Тема Re: Бих казала...нови [re: cina2]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано24.05.07 01:53



Разсмя ме ...



Да бе, верно, ама че съм и аз



Тема Tova gore ne sum go pisal azнови [re: pesho]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано24.05.07 05:08



ебати наглото копеле. не ми пиши с ника бе серсем



Тема Ujasнови [re: pesho]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано24.05.07 05:10



Що ми крадете ника, бе, говеда такива?



Тема Re: Бих казала...нови [re: Roxana]  
Автор Nirvana_2 (?x?)
Публикувано24.05.07 12:56



Ne zna...az obicham snobite, i to dosta, a syshto i trash i alternativkite ot drugata strana na ogledaloto...Vse krajnostite, sredata mnogo ne ja obicham....neshto mi e bezlichna



When all of your wishes are granted, many of your dreams will be destroyed-M.Manson

Тема Re: Бих казала...нови [re: Nirvana_2]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано24.05.07 13:39



Сигурно намираш контакти с по-класни сноби (??? - така си го обяснявам...), на бг земя снобите и претенциозниците простеят и са невежи позьори.

Трудно е да намериш на бг земя наистина изискани и класни хора, та поне да снобеят приятно. За съжаление чалга културата прави от хората зомбита, които не искат да се инетересуват от нищо друго освен от пиячка, далавери, евтини и продажни жени и парцалки.....а и хората живеят на нисък стандарт, а снобеенето струва доста скъпо...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.