Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:15 20.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Бих казала...нови [re: Nirvana_2]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано20.05.07 16:14



Нерви, аз нямам кой знае колко диверсити наоколо. В смисъл има я но не е толкова голяма и не се набива на очи. Кое прави диверстити тук , малко мексикано, малко дръпнати, почти никакви емигранти, и университет разбира се. Манталитета и поведението общо взето следват някаква линия и няма проблеми. Иначе на други места сигурно е стресиращо.



Тема Re: Бих казала...нови [re: sofianka]  
Авторпитa (Нерегистриран)
Публикувано20.05.07 18:22



Тогава кое те прави толкова болно злобна ? Или е просто начин на общуване, който БГтата приемат в Америка ?



Тема Re: Бих казала...нови [re: sofianka]  
АвторNirvana_2 (Нерегистриран)
Публикувано20.05.07 18:22



Е щом е така, се понася без стрес, не е като в метрополисите





Тема Re: Бих казала...нови [re: питa]  
Авторcoфи (Нерегистриран)
Публикувано20.05.07 18:31



не знам бе, нещо ми става тука. на живо само прегръщам и целувам





Тема Re: Da se varna li v USAнови [re: xaxaxa]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано20.05.07 19:15



Не ти разбирам диалекта, нито тъпото обидно чувство за хумор. Смешна, а и грозна, е на майка ти путката. Продължавай да ми намигваш и да си мислиш, че съм забавен, да ти еба майката проста.



Тема Re: Da se varna li v USAнови [re: pesho]  
Авторxaxaxa (Нерегистриран)
Публикувано20.05.07 20:06



Ми забавен си бе смешник, как можеш тия 2800 долара да ги четеш, че много пари ти отделили само за тебе? Явно си голям спецпотенциал, влагат в тебе инвестиции ного яки. Все едно да пратя на някой от Шри Ланка 500 лв. и голяма работа станало...


Вземи през свободното време, вместо да чатиш по презрените от тебе родни форуми ( абе ти що не чатиш по американски, нали си ти е истинската Родина там бе, и си им равен много ), вземи иди на психотерапевт. Много псуваш, груб си, това са явни симптоми на емоционален дисбаланс. То ако псуваш така очи в очи, ще те балансираме бързо, ама ...



Тема Re: Da se varna li v USAнови [re: xaxaxa]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано20.05.07 20:39



С наживо ли ме плашиш да ти ИБА МАЙКАТА СМОТАНА ЛАЙНАР ЗАГУБЕН.

ОЧИ В ОЧИ ЩЯЛ ДА МЕ БАЛАНСИРА. ЩЕ МЕ ГЛЕДАШ В ОЧИТЕ ДОКАТО МИ ЛАПАШ ХУЯ БЕ ГУМНАР. ТАКА ЩЕ БАЛАНСИРАШ ЕБАНЕТО СЪС СВИРКИТЕ. ЩЕ КОМБИНИРАШ РАБОТАТА С УДОВОЛСТВИЕТО МАНАФ ГРОЗЕН



Тема Re: Da se varna li v USAнови [re: pesho]  
Авторxaxaxa (Нерегистриран)
Публикувано20.05.07 20:59



Толкова много интелект лъха от тебе Пешо, тия хора са вложили изключително точно където трябва 2800 ... Обаче си много лабилен, и имаш интересен речник като те пере сачмата





Тема Re: Da se varna li v USAнови [re: xaxaxa]  
АвторПeтep (Нерегистриран)
Публикувано23.05.07 09:28



Чудя се къде да си намеря работа или място за живот в. САЩ.



Тема Re: Da se varna li v USAнови [re: Nirvana_2]  
Автор bggal (Kpucu)
Публикувано23.05.07 23:19



Tova sa palni gluposti, shte me izvinish, no tova che takiva kato nas jiveiat v USA, neznachi che samo zashtoto imame golemi koli, xladilnitsi, televisori i t.n. sme si zagubili parvite 7 godini ot jivotite, zashtoto az lichno sam rajdana v bulgaria, predpolagam i drugite edvali niakoi rajdan tuka v America shte sedne da pishe tuka. Ti kakvo, iskash da kajesh che nie si gubim nashata kultura, etc. samo zashtoto jiveem tuka?
Da ti kaja i az si biax predi izvestno vreme v bulgaria sled dosta godini edvam izdarjax...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.