Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:00 30.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Евала на кечанови  
АвторKиko (Нерегистриран)
Публикувано16.05.07 05:31



Евала на сички лузери и намачкани фаци къде се мотат из тоя форум.

Евала и на неколкото кул пичове и дами, които за съжаление се броят на пръсти.

Бачо ви Калин си долете в Бостън снощи.

Много яко си изкарах в Бг-то. И в Гърция бех за 3 дена. Много ми хареса дееба.

Не бех писал в този клуб от около седмица, та рекох да надникна да вида какво става. Не открих нищо което да ме изненада ....уви. Опят двойку.

Ебаси и жалките клепари идват да си отърлят въшките тука. Като ги гледам, само ми се качва мнението за самия себе си. И си мисла, че съм номер едно. И не само си го мисла, но и си го вервам дееба.

Прув ми ронг, ама не мисла, че има некой друг тука на парите ми и на качеството ми на живот. Ето и некои факти. За 2006 съм изкарал малко над 60 000 $ суха пара. Верно, че работа хамалска работа (защото въпреки изтънченото си същество, файн дайнинг келнерството си е хамалска работа), но работа само 2 вечери в седмицата, или около 14 часа общо. Имам 3 билдинга, общо 6 юнита рентвам. Около 50% от рентал инкама ми е чиста печалба. Освен това си купих и вече напълно изплатих един апартамент в много атрактивен район на родния ми град - София. И него успех да го дам под наем, макар, че за малко пари. Ама поне наемателите ми са свесни дееба, което е по добре, отколко да дадеш под наем за много пари, ама да се наебеш със пустиняци наематели.

Ениуей, нека ми е зле. Пари има, хода си в Бг 3 пъти в годината - за Коледа, за Гьоргьовден и на море в края на авгус. Само за здраве се мола. Сичко друго си имам.

Амин.



Тема Re: Евала на кечанови [re: Kиko]  
АвторN(umno) (Нерегистриран)
Публикувано16.05.07 05:46



Tri bildinga s 6 unita - umno!
Strategicheska rabota, priznavam ta,
samo kato prochetah za tova razpredelenie 3 bildings s 6 units - umno!
po dve vyv vseki,
ili
pyrvia s edin unit, vtoria s dva i treti s tri,
ili
pyrvite dva s po edin unit i tretia s 4 units.
Ideata za tri po dva, nai-mnogo mi dopada :)
Ako edin den resha da se zanimavam s rentvane,
shte imam predvid 3 bildinga s 6 unita,
zashtoto kato chisla - broi bildingi i unity mi se struva optimalno za rentvane!
Da si jiv i zdrav! Koi chel, chel





Тема Re: Евала на кечанови [re: N(umno)]  
АвторKиko (Нерегистриран)
Публикувано16.05.07 06:07



Гледай сега.

Мислех да не ти отговарам, по 7 причини най-малко.

Като се замислих обаче, реших да ти отговора. Не за друго а защото си написала такива глупости, при това на маймуница, че хората ше ги мързи да ги четат и може да си направат грешния извод, че си казала нещо сериозно и си ме затапила дееба.

Та така.

Имам 3 къщи. Едната е с 4 рентал юнита (доскоро беше с 3, но и довърших бейсманта и сега там е студио с отделен вход).
Другата ми къща е дуплекс, за такива като тебе пояснявам, че иде реч за два юнита в една къща с отделни входове. Третата ми къща е сингал фемили резиденс, или по български казано еднофамилна къща. Там живея аз. Тя не е рентал, а по американски се казва оунер окюпайд.

Капираш ли или още обяснения ти требват?



Тема Re: Евала на кеча [re: Kиko]  
Автор Baмпиp (кръвожаден)
Публикувано16.05.07 06:22



Аз рентвам 2 къщи и един апартамент и това ми дава финансова свобода да пътешествам по света. Може би ще продам една и ще вложа парите в нещо друго, друг имот, да речем. Времето ще покаже. Яд ме е, че преди няколко години не купих още две. Но - живот, какво да го правиш, стига ми...
На мене много пари не ми трябват, развращават ме.



Тема Re: Евала на кечанови [re: Kиko]  
АвторN(mersi) (Нерегистриран)
Публикувано16.05.07 06:34



Beshe mi interesno tochno kakvo e razpredelenieto


Tochno tova za 50% chista pechalba e goliamo postijenie i e optimalna pechalba.
Tova oznachava, che naemite niakak si se e poluchila
dva pyti poveche ot mortgage - mkolkoto triabva da byde za 50% pechalba,
koeto e prosto super, ako si uspial da namerish takova razpredelenie i syotnoshenie mejdu bildingi, broi units i stoinostta na naemite.



Тема Re: Евала на кечанови [re: Kиko]  
Авторeвaлapka (Нерегистриран)
Публикувано16.05.07 06:40



Само за здраве се мола.





Тема Re: Евала на кечанови [re: eвaлapka]  
Автор Baмпиp (кръвожаден)
Публикувано16.05.07 07:01



Ей, неопределено парче, не се връзвай на буквата, ами си гледай житейското благополучие.





Тема Re: Евала на кечанови [re: eвaлapka]  
Авторkeko (Нерегистриран)
Публикувано16.05.07 09:04



Мола се в мола

хехе



Тема Re: Евала на кечанови [re: Kиko]  
АвторФeн нa Kaлин (Нерегистриран)
Публикувано16.05.07 14:17



Калинка, ти си най-голямия пич в този клуб! Риспект бро! Лошото е, че нивото на пишещите тук е много ниско и ще си останеш неразбран.





Тема Re: Евала на кечанови [re: Фeн нa Kaлин]  
Авторфeн нa фeнa (Нерегистриран)
Публикувано16.05.07 15:03



Фен, Калин е фиктивен герой - животът какъвто можеше да бъде. Ай хейт то брейк то ю, но сервитьорите, които бачкат 2 дена седмично в Америка нямат 3 билдинга.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.