Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:20 03.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ФИКТИВЕН БРАКнови  
Автор bitburger (непознат )
Публикувано26.04.07 13:29



Здравейте и от мен. Аз съм на 26 години и предлагам следната оферта: искам да сключа фиктивен брак с българка,живееща в САЩ и притежаваща необходимите документи. От моя страна предлагам сериозна сума.. Пишете ми на и-мейл fikt@abv.bg за да договорим офертата. Моля да ми пишат сериозни жени! Благодаря Ви

P.S.
Виждам, че някои копират моя текст от бележката, и го пускат от свое име, което е доказателство за липса на стил като цяло. Толкова ли свършиха думите в българския език, че сам не може да измисли текст на темата си?! А и колко сериозен ще е човек в такова сериозно начинание като тази сделка, след като не иска да си направи труда дори да измисли сам пет реда, които да покаже на другите?! Наистина не ги разбирам такива хора....
Накрая ви моля отново да пишат само заинтересовано по темата, с които можем да договорим сделката. Благодаря ви предварително. Поздрави



Тема Re: ФИКТИВЕН БРАК [re: bitburger]  
АвторMG (Нерегистриран)
Публикувано26.04.07 18:55



Bit Burger, koe te e nakaralo da pomechatesh che niakoia zena ste se zainstersuva ot "fktiven brak" s 26 godishen? ako brakat ti e fiktven mngo veroatno da ostavish bebe v chusdo semeistvo., a togava i parite ti ste svasrajht mngo barzo. osven tova ne zanesh mai , che vseki eidn brak e Fiktivne, ne beshe nusno da go poiansavash, glucpho. nikoi niamda te vseme. to da ne si bai Ganio





Тема Re: ФИКТИВЕН БРАКнови [re: bitburger]  
Авторuppity (Нерегистриран)
Публикувано26.04.07 19:24



бракът си е брак, и поне на хартия няма да е ясно дали е фиктивен. И след това, при развода, може би ще искаш и част от къщата или от фондовете на жената, която ти е дала "фиктивен" брак? Или лодката? Бракът си е рискована институция по начало, но пък с непознат??
На български не се ли казва "котка в торба?"



Тема Re: ФИКТИВЕН БРАКнови [re: bitburger]  
АвторKypвa Eбaчeвa (Нерегистриран)
Публикувано26.04.07 20:45



Пишлето ти меко ли е?




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.