Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:09 03.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Към no_bs  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано17.04.07 11:46



Приеми го като фактология и статистика. Не е заяждане.





164 са най-богатите българи, преброиха данъчните.

Толкова са хората, които внасят в хазната над 100 бона налози. Четирима от тях са обявили над 1 млн. лева задължения в декларациите за доходите си през 2006 г., пише в. "Стандарт".

Други 160 заможни нашенци плащат между 100 000 и 999 999 лева. Те също влизат в клуба на богатите, защото месечните им доходи са над 35 000 лв.

Заможни се водят и 4366-те българи,

които прибират над 3500 на месец. Данъчните им задължения са между 10 и 100 бона.

Имената на трима от най-големите данъкоплатци са известни, защото бяха съобщени от Националната агенция по приходите.

Това са бившият собственик на "Кремиковци" Валентин Захариев, синът му Кирил и адвокат Тодор Батков.

132 776 влизат в групата на средната класа, съобщиха от НАП. Данъчните им задължения са между 1000 и 10 000 лв.

Най-много са хората, чиито официални доходи са доста по-ниски и дължат под 1000 лв. В тази категория са 405 хил. души.


------------------------------------------------------------------


Та колко е вероятно, казваш, някой да има доходи над 2500 лв/месец? Няма нужда да отговаряш......това е официалната статистика. Знам, че в нея не се отчитат сивата икономика и недекларираните доходи, и все пак е някакъв ориентир за разпределението на доходите в България.

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: Към no_bsнови [re: Roxana]  
Автор no_bs (anointed)
Публикувано17.04.07 15:29



Достатъчно вероятно е.

Други въпроси имаш ли?





Тема Re: Към no_bsнови [re: no_bs]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано17.04.07 15:53



Забрави да вземеш предвид, че собствениците и хората с високи доходи в България са предимно мъже, и че за жените вероятността да имат законно високи доходи е много по-ниска.

Говоря за доходи, а не за собственост, защото както виждам, статистиката отчита според данъчните декларации (които се правят за доход) , а не според собствеността.

Жените като правило наследяват. На пръсти се броят жени-собственици с бизнес.

И така, изчисли ли вероятността една жена да има доход от 2500 лв/месец, и то с осигуровки върху целия си доход (втората част от изречението е ирония....надявам се разбра уточнението на Фортуна, че осигуровките се плащат върху прагове, и че над доход от повече от 1400лв/месец (дано помня добре цифрата), осигуровки не се плащат.


Плащат се осигуровките само до тази цифра.


Та се опитвам да ти съобщя, че жените с официален доход около коментирания се броят на пръсти в цялата страна.



Изтичането на женска плът и мозъци от страната няма да спре, при подобна статистика.


Тук не виждам и отчитане на доходите на интелектуалната прослойка, което за мен на практика значи, че такава се факто няма, и че статистиците не я броят за нищо, което значи, че някой във властта абсолютно вярва, че тази прослойка е без значение и без реални функции, което на практика си е така, да го еба в управлението, успяха да съсипят абсолютно всичко, което пипнаха и докопаха.



Тема Re: Към no_bsнови [re: Roxana]  
Автор no_bs (anointed)
Публикувано17.04.07 16:02



Рокси, откажи се. Нямаш шанс да убедиш някого.





Тема Re: Към no_bsнови [re: no_bs]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано17.04.07 16:06



От какво ме призоваваш да се откажа точно?



Тема Re: Към no_bsнови [re: Roxana]  
Автор no_bs (anointed)
Публикувано17.04.07 16:12



От напъните си да обясняваш, че е невъзможно да познавам българки, които изкарват над 2,500 лева.





Тема Re: Към no_bsнови [re: no_bs]  
АвторPoxana (Нерегистриран)
Публикувано17.04.07 16:20



Напъни?



Къде видя напъни? Видях статистиката след подаването на данъчните декларации в България и реших да ти я покажа. Напън да доказвам еди какво си - къде го видя, че не разбрах отново какво се опитваш да кажеш?

Тази статистика е полезна за всеки, който се интересува какви са доходите в България.

Гледайте и се зверете, защото на мен ми се доплака от тая статистика. Ти изобщо схващаш ли какво стои зад тея цифри?



Тема Re: Към no_bsнови [re: no_bs]  
АвторTOTO-2 (Нерегистриран)
Публикувано17.04.07 17:37



Аз ти вярвам. Но по интересна е ситуацията при показването на фиша. Викаш седнахте на раздумка с дружката, тя си извади фишчето от чантичката и ти се похвали: "виж ма на, колку правя" И ти: "Ийх, да ти са пухвала и аз...."





Тема Re: Към no_bsнови [re: TOTO-2]  
Автор no_bs (anointed)
Публикувано17.04.07 17:43



Их, че си тиква значи. Обясних подробно по какъв повод го видях - интересуваше ме какви приблизително биха били удръжките по заплата Х в България по простата причина, че на хоризонта витаеше една възможност мъжа ми да получи предложение за работа в Американския колеж. Не виждам нищо кой знае колко драматично в случая, но ти си дерзай, щом те влече.



Тема Re: Към no_bsнови [re: no_bs]  
АвторTOTO-2 (Нерегистриран)
Публикувано17.04.07 17:46



ма не ми се обяснявай





Тема Re: Към no_bsнови [re: TOTO-2]  
Автор no_bs (anointed)
Публикувано17.04.07 17:51



Нещо хемороидите днес те мъчат повече от обикновено ли?





Тема Re: Към no_bsнови [re: no_bs]  
АвторTOTO-2 (Нерегистриран)
Публикувано17.04.07 17:54



чух те вече, не ми подскачай като разгонена кобила





Тема Re: Към no_bsнови [re: TOTO-2]  
Автор no_bs (anointed)
Публикувано17.04.07 17:57



Болезнено елементарен си, драги.

Изчезни, ако обичаш. Съвестно ми е да се заяждам с теб.



Тема Re: Към no_bsнови [re: no_bs]  
АвторPMS (Нерегистриран)
Публикувано17.04.07 22:19



ма пак Фас* ли е това, с месечния цикъл?





Тема Re: Към no_bsнови [re: no_bs]  
Авторпapнaджия (Нерегистриран)
Публикувано18.04.07 13:02



Хихихи, и какво ще работи там дядото-пазач на парното?





Тема Re: Към no_bsнови [re: Tepминaтop]  
Автор no_bs (anointed)
Публикувано18.04.07 16:18



За публика като теб може би е така.

Кое те стимулира повече в случая - това, че според теб някой ми се е опрял или надеждата, че в България никой не изкарва прилични пари, която те крепи по дългия и трънлив път към лелеяната зелена карта (колко години станаха вече?).





Тема Сетих се да те питамнови [re: Roxana]  
Автор no_bs (anointed)
Публикувано18.04.07 18:52



Та какво отношение има тази статистика към хората на трудов договор, които не подават данъчни декларации?





Тема Re: Сетих се да те питамнови [re: no_bs]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано18.04.07 20:12



Това е статистика от НАП.



Тоест всички, които плащат данъци и осигуровки, на трудов договор, или с какъвто и да било обложен с данък доход, са в тази статистика.

В тази статистика не влизат само укритите и недекларирани доходи. Това е официалната за страната статистика, тоест онази, за която ТИ САМАТА твърдиш, че имало жени, които получават месечен доход от 2500 лв и то с осигуровки и данъци върху цялата заплата (което вече се установи, че е смешка, ама твоя си работа де).


Говорим за доходи, а не за собственост и други видове приходи, тоест може да има приходи от наследства или издръжки, или там каквото е, примерно пенсии. Знам ли ги всичките.

Говорим за трудови доходи, тоест за доходи от трудова дейност.



Можеш да направи търсене в нета за данъци, данъчни декларации, НАП и резултати от статистика, че мен нещо ме мързи. Който е писал тази статия, ако е бил професионалист, би трябвало да е имал тези данни, или да ги е изискал директно от НАП.



Тема Re: Сетих се да те питамнови [re: Roxana]  
Автор no_bs (anointed)
Публикувано18.04.07 20:24



Хм, не звучиш убедително нещо. Ше зема да викна Надка да каже дали така следва да се тълкува статистиката.





Тема Re: Сетих се да те питамнови [re: no_bs]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано18.04.07 20:31



Може и папата да викнеш, разлика няма да има.


Очевидно е, че нямаш какво да възразиш. Щом и надка площадка ти трябва, за да се опънеш като магаре на мост на очевидните факти.



Тема Re: Сетих се да те питамнови [re: Roxana]  
Автор no_bs (anointed)
Публикувано18.04.07 20:37



Абсолютно права си. Доводите ти са сразяващи. Извинявам се, че излъгах за 2,500-те лева. Непростимо беше от моя страна. Благодаря ти, че както винаги, хвърли светлина върху ИСТИНАТА.





Тема Re: Сетих се да те питамнови [re: Roxana]  
Автор bronzer addict (непознат )
Публикувано18.04.07 20:39



oh, Naggs...come oonnn now, let go already.

who really cares about the average monthly salary in BG when there's much more pressing matters to be resolved and questions to be answered.

Take me for example: I'm dying to know if you gave that ruffian Бълк a good blow job and, more importantly, did he return the favor?

I hope he did. I'm just a firm believer in reciprocity, Naggs.



Тема Re: Сетих се да те питамнови [re: bronzer addict]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано18.04.07 20:48



Ни вест, ни кост от Вълк.

Получих уведомителни писма, че е заведено едно административно производство, и ме викаха веднъж в полицията за още обяснения, за да се състави обвинение и да се помогне за завеждане на дело.

С този случай ще проверим на дело работи ли или не работи правната система в Бг. Каквото трябва, ще се направи, но вече не обявявам следващите стъпки, така ме посъветва моя адвокат.


Каквото съм казала, ще се изпълни, аз не си хвърлям приказките на вятъра.


Няма нужда да ми вярваш де....то си е моя работа това





Тема Моля, молянови [re: Roxana]  
Автор no_bs (anointed)
Публикувано18.04.07 20:51



Аз призовавам все пак да запазим фискално-инвестиционния тон на темата и ако ще се включва и статистика за свирки, то обезателно да бъде придружена с информация как именно е станало осчетоводяването на свирките и регистрирана ли е тя в НАП.

Също така, свирките на трудов договор ли са били или на подизпълнителски начала.



Тема Re: Моля, молянови [re: no_bs]  
Автор bronzer addict (непознат )
Публикувано18.04.07 20:55



ROFL



Тема Re: Моля, молянови [re: no_bs]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано18.04.07 20:57



A??? [nedoumiavam....]

Какво имаш предвид, това ми звучи особено несвързано?



Тема Re: Моля, молянови [re: Roxana]  
Автор no_bs (anointed)
Публикувано18.04.07 21:01



Щом даже и на теб звучи несвързано, значи съм надминала най-добрите образци в жанра.





Тема Re: Моля, молянови [re: no_bs]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано18.04.07 21:05



Извън всяко съмнение е, че страдаш от творческа треска на неуспял литературен критик




Кога ще издадат 15 том на събраните ти литературно-клубни критики от дир.бг?





Тема Re: Моля, молянови [re: Roxana]  
Автор bronzer addict (непознат )
Публикувано18.04.07 21:15



Naggs, stop teasin us!!!

Was there quid pro quo, or wasn't there??





Тема Re: Моля, молянови [re: bronzer addict]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано18.04.07 21:23






Ще оставя всичко на въображението ти



Тема Re: Моля, молянови [re: Roxana]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано18.04.07 21:54



roksi kakva e taz snimka?



Тема Re: Моля, молянови [re: sofianka]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано18.04.07 22:06



Ми пуснах се да разглеждам едни фотогалерии, че ми трябваше нещо, и се олях...








Тема Re: Моля, молянови [re: Roxana]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано18.04.07 22:13



а женски задници да погледаш малко





Тема Re: Моля, молянови [re: sofianka]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано18.04.07 22:17



Аз no_bs така си я представям








Тема Re: Моля, молянови [re: Roxana]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано18.04.07 22:20



не знам какво да ти отговоря





Тема Re: Моля, молянови [re: sofianka]  
Авторphoto (Нерегистриран)
Публикувано18.04.07 22:57



e oshte li ne si namerila nejna snimka? tolkowa mesetzi tarsene....





Тема Re: Сетих се да те питамнови [re: no_bs]  
АвторPMl (Нерегистриран)
Публикувано18.04.07 23:31



Как да няма! Ericsson Telecommunications търси в момента PM и предлага 3,200 стартова заплата и няма достатъчно квалифицирани кандидати.





Тема Re: Моля, молянови [re: photo]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано18.04.07 23:55



абе ужас, направо се скапах от чикий по таз жена!





Тема Re: Моля, молянови [re: sofianka]  
АвторoйлAPИП (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 01:32



нЕ, ХубоСТнице, ти се надяваШе да се оКаже, че нобиеската е грозна като теб, за да си въРНнеш, че ти се присмива.

но уви....



Тема Re: Сетих се да те питамнови [re: bronzer addict]  
Автор artur* ()
Публикувано19.04.07 01:39



I'm just a firm believer in reciprocity, Naggs.

Може ли да се разбира,че ако не ти отвърнат на сфирката не повтаряш???





*
What I tell you three times is true.


Тема Re: Сетих се да те питамнови [re: artur*]  
Автор bronzer addict (непознат)
Публикувано19.04.07 02:08



ur reading me correctly, Sherlock.



Here's another one I'm a firm believer in: " You fool me once--shame on you, you fool me twice-- shame on me."



Тема Re: Сетих се да те питамнови [re: bronzer addict]  
Автор noTeHHEgaP (ентусиаст)
Публикувано19.04.07 02:45



get it right dummy, the saying goes:

"There's an old saying in Tennessee — I know it's in Texas, probably in Tennessee — that says, fool me once, shame on — shame on you. Fool me — you can't get fooled again."
Dubya








Тема Re: Сетих се да те питамнови [re: noTeHHEgaP]  
Автор bronzer addict (непознат)
Публикувано19.04.07 02:52



haha, good catch! gotta LOVE W. B.!





Тема Re: Моля, молянови [re: oйлAPИП]  
Авторcoфиaнka (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 02:53



уважаема, ако ми пукаше кой се присмива и грозен ли е или не, нямаше да си пусна снимката в нета. ама що такива простички нещица трябва да си обясняваме сега.
булшитката не ми дреме и на путката даже





Тема Re: Сетих се да те питамнови [re: bronzer addict]  
Авторcoфиянka (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 02:59



къде си ти бе мацка?



Тема Re: Сетих се да те питамнови [re: coфиянka]  
Автор bronzer addict (новак)
Публикувано19.04.07 03:03



here...I am in all of my glory!!



what's up, sweetboo?



Тема Re: Сетих се да те питамнови [re: bronzer addict]  
Автор artur* ()
Публикувано19.04.07 03:21



Here's another one I'm a firm believer in: " You fool me once--shame on you, you fool me twice-- shame on me."


Ха-ха добра интерпретация!

Все пак аз винаги съм мислел,че тези неща се правят за собствено удоволствие...а не за да ти отвърнат със същото...



*
What I tell you three times is true.


Тема Re: Сетих се да те питамнови [re: artur*]  
Автор bronzer addict (новак)
Публикувано19.04.07 03:24



Все пак аз винаги съм мислел,че тези неща се правят за собствено удоволствие...а не за да ти отвърнат със същото...

That's cuz ur a little on the naive side, babes...





Тема Re: Моля, молянови [re: coфиaнka]  
АвторГoльмc (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 03:29



Стефунке, разправай ги тия на старата ми шапка..

Тя ще хване вяра



Тема Re: Сетих се да те питамнови [re: bronzer addict]  
Автор artur* ()
Публикувано19.04.07 03:30



ОК...поне аз правя моята част с удоволствие,а пък отсрещната страна може и да "фейква" знам ли...





*
What I tell you three times is true.


Тема Re: Сетих се да те питамнови [re: artur*]  
Автор bronzer addict (новак)
Публикувано19.04.07 03:37



знам ли...

chances are u don't





Тема razbira se 4e ne poznavashнови [re: no_bs]  
АвторHisShadow (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 07:10



ako poznavashe nemashe da si prodadesh gaza na dart USA selianin, koito da te vodi vednaj sedmi4no v grada i to samo za da narinete produkti za prez sedmitsata



Тема Re: Към no_bsнови [re: no_bs]  
АвторHisShadow (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 07:22



hemoroidi obiknovenno imat pod4ertano debeli svinki - kato teb naprimer, koito po tsel den sediat na debelite si gazove i 4akat dedo Bob da se varne ot ba4kane - kat jiveesh nasred preriata nema kvo drugo da pravish
kat se varne oba4e diadata neshtata ne se podobriavat, shtoto se nalaga da poemesh sparujenia mu hui v debelia si gaz - tova ne e dobre za hemoroidite ti kakto znaesh
oba4e nemash izbor - ne mu li poemesh kura, dedata se razvejda i zelenata ti karta po4erveniava na momenta i pak se vrashtash na selo pri jivotnite
tapa sdelka - prostitutkite sa po-dobre ot teb, pone ne im se nalaga da prislugvat v kashti



Тема Re: Сетих се да те питамнови [re: PMl]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 12:18



И къде мога да видя тази обява, че имам колеги от тази специалност?

В отговор на:

Ericsson Telecommunications търси в момента PM и предлага 3,200 стартова заплата и няма достатъчно квалифицирани кандидати





Как става така, че уж има такива места, те обаче не се обявяват или се назначава свой и предварително определен човек?

Можеш ли да покажеш публичната обява, с обявеното заплащане и условия?


Знам, че висшия мениджмънт (хаха, висш ли...висши са само насраните им гащи, иначе страната нямаше да е на това дередже...) та висшия мениджмънт си дава такива и подобни заплати, но това никога не се обявява публично. Точно така бяха разобличили директора на една финдация (забравих кой и какъв беше, а дали не беше държавна институция), който сам си беше увеличил заплатата да е горе долу 7000 лв, и го разследваха данъчните (по всяка вероятност някой му е имал зъб, защото обикновено всички си трайкат, както за Вальо Топлото....)



Тема Re: Сетих се да те питамнови [re: bronzer addict]  
Автор artur* ()
Публикувано19.04.07 13:24



Ето гледай:





*
What I tell you three times is true.


Тема Re: Моля, молянови [re: no_bs]  
Автор artur* ()
Публикувано19.04.07 13:33



Аз призовавам все пак да запазим фискално-инвестиционния тон на темата и ако ще се включва и статистика за свирки, то обезателно да бъде придружена с информация как именно е станало осчетоводяването на свирките и регистрирана ли е тя в НАП. Също така, свирките на трудов договор ли са били или на подизпълнителски начала.




Надявам се също проучването да даде някаква яснота по въпроса дали в БГ положението със свирките е толкова зле или повечето хора декларират най-много по 1000 свирки ей тъй от кумова срама...



*
What I tell you three times is true.


Тема Re: Моля, молянови [re: artur*]  
Автор bronzer addict (новак)
Публикувано19.04.07 14:36







Тема Re: Сетих се да те питамнови [re: artur*]  
Автор bronzer addict (новак)
Публикувано19.04.07 14:38



precisely




so u' been doing some research, huh?? impressive, most impressive



Тема Запази присъствие на духанови [re: Tepминaтop]  
Автор no_bs (anointed)
Публикувано19.04.07 15:45



и не бъди толкова отмъстителен. Не съм поставила това дали си капацитет под съмнение. Всъщност смятам, че си умен пич (макар и болезнено честолюбив) и мисля, че не заслужаваш да си толкова време в това лимбо. Дано скоро ти се уредят нещата.

Това обаче не те оправдава в стремежа ти на всяка цена да докажеш, че в България всички едва ли не ходят боси, голи и гладни. ОК?





Тема Re: Запази присъствие на духанови [re: no_bs]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 16:03



Ахм....много си наивна.....


Мнозинството от хората наистина ходят голи, боси и гладни, в буквалния смисъл на думата, жалко, че си такава опортюнистка и си толкова инат да видиш очевадните неща.


А днес видях потресающа сценка.

Дебела, грозна руса жена на не повече от 25 години возеше в количка малко момченце, което още не можеше да ходи, и водеше със себе си момиченце на около 3 годинки.....и с нея беше ЕДИН КИРЛИВ, МРЪСЕН, ЧОРЛАВ ЦИГАНИН........ аз щях да припадна, кат овидях това.

Седнаха на съседната маса, той си взе бира, а на децата по едно сокче, а мадамата отиде да купия хляб и мляко от съседния магазин. Циганина бавеше децата и ги гушкаше....не мога да знам дали са негови деца, и двете бях руси като майката......просто се държаха като семейство, излязло на разходка....но бедно, мърляво, кирливо и неграмотно семейство...две руси сладки ангелчета и един циганин да ги бави...щях да се изповръщам.......



Уааааа! още ми се гади........

Позеленях.....толкова ли няма мъже, та българките опряха до цигани за разплод......аз може би съм разглезена, на мен никога не са ми липсвали мъже, но боже мой, все пак циганин...погади ми се....



Тема Re: Запази присъствие на духанови [re: Roxana]  
Автор no_bs (anointed)
Публикувано19.04.07 16:06



Прескочи ли ги или само ги заплю?



Тема Re: Запази присъствие на духанови [re: no_bs]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 16:10



Поздравихме се и си пожелахме живи и здрави, защото хлапетата се закачаха с мен.

Даже гушнах едното...мръсно, майко мила.....а такова сладко мило русо ангелче....гушнах момиченцето, бяха го облекли в евтина розова рокличка с разкъсани дантелки и отгоре якенце без ръкави....божичко, просто не знам докъде ще стигнат хората...може ли такова нещо, руса и здрава българка да се занимава с кирлив циганин....баси ужаса....


Айде по случая се сетих за едно нещо на




Ужас, ужас, ужас......настръхнаха ми токчетата...



Тема Re: Запази присъствие на духанови [re: Roxana]  
Автор no_bs (anointed)
Публикувано19.04.07 16:15



Искаш да кажеш, че за някоя по-тъмничка българка, като теб, би било по-оправдано да се хване с въпросния циганин отколкото за една руса?





Тема Re: Запази присъствие на духанови [re: Roxana]  
Автор bronzer addict (новак)
Публикувано19.04.07 16:18



quack quack quack??




PSYCHOOOOOOOOOOOOO!!!



Тема Re: Запази присъствие на духанови [re: no_bs]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 16:25



А ти искаш да кажеш, че е оправдано да се вханеш с необразован и кирлив циганин по каквато и да е причина, освен ако не си същата като него циганка?



Известна ли ти е страстта на циганите към русото...тъмнокожите и изобщо цветнокожите (абе циганите цветнокожи ли са?) имат страст към светлите жени и умишлено си търсят такива, ти ми обясни защо




Циганките се изрусяват нарочно (виждала ли си изрусена циганка? аз да...) а циганите си умират за бяла жена. Същото е за турци, араби, негри, жълти....


Един от първите собственици в България на китайски ресторант се опита да ме вербува за проститутка в Китай. Имала съм била очи, които се смятали за много красиви в Китай, и съм изглеждала като китайска красавица..(факт, ще е жалко, ако не ми повярваш, но явно комплиментите са били, за да ме зариби....очите ми наистина имат леко паднал клепач и лека извивка като на азиатка....имам остър нос и права тъмна коса, точно типа на азиатска мажоретка )....


И начи, простака под носа на приятеля ми (отидохме да се сваляме след поне 3 нощи изтощителен секс маратон...малко преди сватбата се утрепахме от секс...денем и нощем.....) и наглеца се опита да ме вербува за проститутка в Китай, и каза, че може да ме направи супер богата, защото съм имала оная мечтана от всеки азиатец бяла кожа за жена.....те са луди за такива неща


Както и да е. Коментираме бяла млада руса и дебела жена, която очевидно живее с циганин....жената не беше красива, но имаше и красиви неща в себе си, имаше много красива руса дълга коса до ханша, буйна и леко къдрава, и сиво-сини очи, и красива бяла кожа...иначе беше отпусната и дебела, но и имаше чар все пак.....божичко, не мога да си представя да легна с циганин, просто не мога! Не мога!



Тема Re: Запази присъствие на духанови [re: bronzer addict]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 16:31







Тема Re: Запази присъствие на духанови [re: Roxana]  
Автор no_bs (anointed)
Публикувано19.04.07 16:40



Попитах, защото някак си ми се стори, че в твоите очи това, че е руса придава допълнителна тежест на вината й.

Знам как изглеждаш, така че не ми обяснявай. Действително имаш някакъв китайски оттенък, но действително комплиментите са били предимно, за да те зариби.



Тема Re: Запази присъствие на духанови [re: bronzer addict]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 16:42



Ма излез малко навънка ма....глей как се забавляват хората .....




Откога не се бях сещала за тая песничка.....хахах! Как сме скачали на ластик и смея я пяли....чавдарчета .....с къси плисирани полички...хахаааа!



Тема Re: Запази присъствие на духанови [re: no_bs]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 16:50



И откъде знаеш как изглеждам?





Действително имам някакъв вид, който изглежда интернешънъл.


Не знам защо, виждала съм се и в китайски дрехи, и в арабски, и в какви ли не европейски, и със съответния грим и вид и дрехи мога да мина за каквато си искам националност. Нямам представа на какво се дължи, и защо е така....


Между хора от съответната националност минавам за тяхна, и между други - за друга. Лично аз нямам обяснение защо е така.



Даже не ме питай как се почувствах, когато веднъж мерих индийски дрехи и ми сложиха разни такива накити, те използват ужасно много дрънкащи накити, и се огледах в огледалото....малко повече грим и щях да съм същинска индийка.....с по-бяла кожа де



Миналата година ходихме в такъв индийски магазин заради рождения ми ден, и аз почнах да разпитвам за чайовете и за роклите. Тогава ми предложиха да се видя в сари и аз се влюбих в едно, което струваше не помня дали около 600 лв, и даже ми обясниха, че това сари е евтино и за бедно момиче, но как ми стоеше, сякаш беше ушито за мен!

Адски съжалих, че в момента нямах в джоба си парите, на секундата щях да си го купя, така ми хареса! Носила ли си сари? Усещането е много екзотично, защото роклята не спъва движенията и се усеща като воал около тялото....



Тема Re: Запази присъствие на духанови [re: Roxana]  
Автор no_bs (anointed)
Публикувано19.04.07 16:52



Виждала съм те.





Тема Re: Запази присъствие на духанови [re: no_bs]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 16:58



Да бе, и къде това?





Тема Re: Запази присъствие на духанови [re: Roxana]  
Автор no_bs (anointed)
Публикувано19.04.07 17:00



Ами дирът както знаеш е като едно голямо село, а ти доста мрежи си мятала из клубовете.





Тема Re: Запази присъствие на духанови [re: no_bs]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 17:12



Нищо не съм мятала.

Мрежите ги мятат други върху мен, това е всеизвестно.





Тема Re: Запази присъствие на духанови [re: Roxana]  
Автор no_bs (anointed)
Публикувано19.04.07 17:26



Тъй ще да е.





Тема Re: Запази присъствие на духанови [re: no_bs]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 17:36









Тема Re: Запази присъствие на духанови [re: Roxana]  
Автор no_bs (anointed)
Публикувано19.04.07 17:39



Не мога да отварям ютюб от работата.





Тема Re: Запази присъствие на духанови [re: no_bs]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 17:43



В къщи си отвори това, няма да съжалявашшшш ...






Аз се чувствам навсякъде у дома си...харесва ми целия свят да е мой



Тема Re: Запази присъствие на духанови [re: no_bs]  
АвторMиндил-cyпepвaйзъp (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 17:44



не бива така да говорите една за друга, независимо коя е по-руса, китайка, тъмна или бембена. И ти, и Роксана и Софиянка имате специфичен чар и сте еднакво привлекателни





Тема Re: Запази присъствие на духанови [re: Mиндил-cyпepвaйзъp]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 17:54







Тема Re: Към no_bsнови [re: Tepминaтop]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 17:56



Хехе, ако беше капацитет щеше да имаш EB-1 priority и нямаше да чакаш повече от година.

Иначе района на Ню Йорк е едно от най-гадните места за получаване на зелена карта. Имам приятели, които чакат от 2001... Късмет.



Тема Re: Запази присъствие на духанови [re: Roxana]  
Автор no_bs (anointed)
Публикувано19.04.07 18:13



Хубава песен, помня я. "Първият ми втори език" беше френски, ако не се брои руския в училище.





Тема Re: Запази присъствие на духанови [re: Mиндил-cyпepвaйзъp]  
Автор no_bs (anointed)
Публикувано19.04.07 18:15



Пак ли дойде да похленчиш набързо?





Тема Re: Към no_bsнови [re: l]  
АвторEB-1 (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 18:41



сега може да се чака и по-малко от година, на мен ми се наложи да чакам 2 (за I-140) + още 5 месеца Consular Processing





Тема Re: Към no_bsнови [re: no_bs]  
Авторy-лa-лaa (Нерегистриран)
Публикувано19.04.07 20:29



Това беше в стил софка по която толкова плюеш...

но с която си приличате като две капки вода-по злоба и проклетия.




Тема Re: Към no_bsнови [re: y-лa-лaa]  
Автор no_bs (anointed)
Публикувано19.04.07 20:33



А твоя личен stake в случая какъв е, че се преоблече така?





Тема Терминатуре,нови [re: Tepминaтop]  
Авторxax (Нерегистриран)
Публикувано20.04.07 00:40



И ти да ебеш 60+ годишна за да си у хамерика и ти ше злобееш






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.