Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:47 01.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: аман от такива дето искат държавата да ги пази отнови [re: ~!@$^%amp;*()_+]  
Автор noTeHHEgaP (ентусиаст)
Публикувано17.04.07 21:02



да те иба в шантавия анархист





Тема Re: С оглед на станалото...нови [re: Corleone]  
Автор noTeHHEgaP (ентусиаст)
Публикувано17.04.07 21:08



кво общо имат негрите в случая не е ясно, целта на диалога е да ми се дърлиш из форума. ти стрелял ли си по хора? аре да не са хора - негри да са, щото тях в друга категория ги слагаш. по негри стрелял ли си? сигурно не, щото си някво форумно плямпало дето се праи на таф гай. тва е ясно - не си.
а иска ли ти се да стреляш по негри? ако имаше възможност да останеш безнаказан - ей така, ще ли ти се да фанеш един автомат и да отстреляш няколко негъра на улицата. така както си вървят, да им пръснеш мозъка - иска ли ти се ве?
кво точно са опитваш да ми кажеш ве ненормалник?





Тема Зуко по темата от меннови [re: Kackeт]  
Автор Kackeт (ама Keнзо)
Публикувано17.04.07 22:13



са видях и тва на сайта на СиЕнЕн

Court records obtained by the AP show Cho got a speeding ticket from Virginia Tech police on April 7. He was cited for going 44 mph in a 25 mph zone, the AP reported, with a court date set for May 23.

И си викам - дееба и охлювите трътлести мазни миризливи, кемпъс полис стават само да стоят на гюме и да дебнат дали не си с 5 мили над разрешените 15. Вчера като ги гледах - некви дебелаци едвам си местат бутовете, а си мислят че тичат, а неква друсла излезе от колата и като се затича си замяташе краката настрани като патрава. Ако се бяха намесили решително, жертвите щяха да са по-малко мисля, ама са сисита дето освен глоби да пишат за друго не стават.



Тема Re: С оглед на станалото във Вирджиния Текнови [re: Kackeт]  
Авторlna (Нерегистриран)
Публикувано17.04.07 22:44



Mrazia julti maimuni... Zashto tolkova gi tolerirat? Niakakva moda li e ne znam, no v posledno vreme postoianno vijdam beli americanci i anglichani s "hlebarka". Che daje i deca mutanti si otglejdat.



Тема Re: Зуко по темата от меннови [re: Kackeт]  
Автор bronzer addict (непознат )
Публикувано17.04.07 22:55



u know what, I was watching 'em too last night. The campus police and particularly the Chief of the Campus Police (a middle-aged man, yep probably a bit overweight )....and all I could think about was how is this man gonna live the rest of his life...how is he gonna sleep at night ....is he gonna go mental in another month or two...or maybe three? is he gonna have nighmares every single night, thinking "WHAT IF?"

cuz we're only human.


however, some of us are more human than others and that's what makes me different from you.


other than that, I find pointing fingers quite entertaining sometimes, too.



Тема Re: Зуко по темата от меннови [re: Kackeт]  
Автор Dilithium (Trekkie)
Публикувано17.04.07 23:02



И аз я видях тази патица.

И тук полицаите са така, шубе ги е да ходят из черните и латино кварталите, я влезят я накой от тях фолне ин дъ лайн оф дюти.

All sarcasm and humor intentional. If you don't see any, you aren't looking hard enough


Тема Re: Зуко по темата от меннови [re: bronzer addict]  
Автор Kackeт (ама Keнзо)
Публикувано17.04.07 23:10



Виж са, ти си график дизайнер уонаби. На никой не му дреме дали дизайните ти са ти лайняни и дали си далтонист. Като си полицаи обаче, се допуска, че може човешки животи да зависят от теб и трябва да си във форма, като си хирург или пилот е същото и затва не трябва да поркаш преди работа. ONLY a human, е оправдание за влечуги като теб дето се носят по течението и винаги намират оправдание за пред собствената си съвест. Сега си еби майката и повече не ме занимавай със скодоумието си.



Тема Re: С оглед на станалото във Вирджиния Текнови [re: Kackeт]  
Авторинфo (Нерегистриран)
Публикувано18.04.07 00:45







Тема Re: С оглед на станалотонови [re: инфo]  
Автор Baмпиp (кръвожаден)
Публикувано18.04.07 02:23



Нали не допускаш, че сме забравили английския?



Тема Re: аман от такива дето искат държавата да ги пази отнови [re: noTeHHEgaP]  
Автор ~!@$^%amp;*()_+ (целия горен ред)
Публикувано18.04.07 04:27



по-скоро либертарианец

и от тая гледна точка по-добре демократите дето искат да се набутат в офиса ми, отколкото републиканците дето искат да ми се заврат под леглото.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.