Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:09 16.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: специално за гу*син чертата:)))нови [re: ease]  
Автор_ (Нерегистриран)
Публикувано13.04.07 00:25



Аз шъ ти разпоря шундата, увиснал задник смрадлив



Тема Re: специално за гу*син чертата:)))нови [re: ease]  
АвторCaлaмckи (Нерегистриран)
Публикувано13.04.07 00:27



Виждам, че пак ще трябва да те шибам



Тема Re: специално за гу*син чертата:)))нови [re: ||]  
Автор ease ()
Публикувано13.04.07 02:07



ех, велики и недостижими релсов герою

..някой тъпаци като Стивън Хокинг са написсали книги за профаните, но ти си твърде велик за да снизходиш

ти си егати предвидимия субект, честнокак пък някога не каза нещо неочаквано

в случая грешката на дира е вярна-на релси си си и се там ше си седиш...и доедеш туда куда все



Тема Re: специално за гу*син чертата:)))нови [re: l]  
Автор ease ()
Публикувано13.04.07 17:49



то и в тебе е омешано, ама е разграфено на квадратчета....хем е каша, хем няма място за промяна и преподредба..всяко боклуче е на мястото си , етикетирано , надписано и закотвено вовеки

а в мен е творчески безпорядък



Тема Re: специално за гу*син чертата:)))нови [re: ease]  
Автор | (непознат )
Публикувано13.04.07 18:03



> а в мен е творчески безпорядък

И какво си сътворила, освен дрисните в дир.бг? :)



Тема Re: специално за гу*син чертата:)))нови [re: ease]  
Авторjr (Нерегистриран)
Публикувано13.04.07 18:13



Съдейки по оглушителното ти мълчание приемам, че не си чела статията. А като казах, че не звучиш като нея, имах в предвид това:

"The results of our meta-analysis are not compatible with the hypothesis that the clinical effects of homoeopathy are completely due to placebo. But there is insufficient evidence from these studies that any single type of homoeopathic treatment is clearly effective in any one clinical condition. The evidence in our overall analysis would be more compelling if there were independently replicated, large-scale rigorous trials of defined homoeopathic approaches in at least a few specific disorders. In addition, we cannot completely rule out bias as an explanation for these results. Although we have attempted to address all the major explanations for our findings, two issues still complicate their interpretation."

Звучи къде по-трезво от ура-хомеопати като тебе, които "ЗНАЯТ", защото стринка им се била излекувала така.





Тема Re: специално за гу*син чертата:)))нови [re: ease]  
Автор | (непознат )
Публикувано13.04.07 18:18



Направо сЪ просълзих. Така точно си ме описала... Да не би да си психолог-хомеопат :Р



Тема Re: специално за гу*син чертата:)))нови [re: |]  
Автор ease ()
Публикувано13.04.07 19:01



егаси, ти си верно някаква теснолинейка



да не мислиш,че живота ми е в нета?

ако ме питаш за личния ми живот и нещата извън нета ще ти кажа само че не е твой фънкинг бизнес да разпитваш и отговор не чакай

ти да нямаш претенции да правиш нещо различно тук от дрискотене?:))

и ти дрискаш тука, ама на квадратечета...или може би триизмерно-на кубчета?



Тема Re: специално за гу*син чертата:)))нови [re: jr]  
Автор ease ()
Публикувано13.04.07 19:12



и ти си мислиш,че си център на вселената.Какво правя или не правя аз безусловно трябва да е заради теб и каквото си написал, нали?

чела съм я

не виждам нищо смущаващо в цитата ти

това е научно списание, пише се така

ако очакваш да пиша така в дира-няма да дочакаш

Казват че ефекта не се дължи на плацео, обаче...и почва въртене и сукане за липсата на байъс и т.н...А по-големи трайъли ще има като има и по-големи грантове.

ако ти отричаш собствения си опит с нещо, ако ти каже някой,че не си прав, аз не го правя.Да отричаш собствения си опит е психиатрично явление. За това ако аз знам,че съм се излекувала от нещо и то е потвърдено от лабораторни данни, не ми трябва нечие мнение да ми суче и върти за липсата на предубеждения.

А всеки който е постиганл нещо е имал това "ура" качество в себе си. Бил Гейтс е бягал от час за да виси в компютърния лаб в училището си, трили са логовете на компютъра за да удължат разрешеното време за позлване на компютъра, излъгал е че е имал програмен език за компютър,който дори не е виждал и е напуснал Харвард за да се занимава с това, което го вълнува.Това е "ура"качеството, което го е направило най-богатия човек на планетата и което му е дало възмжност да промени света.

А тия "хладките", дето като циндил пиндил само мислят и премислят се си седят зад плета и плюят другите, подути от "достойнство" и "благоразумие"



Тема Re: специално за гу*син чертата:)))нови [re: jr]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано13.04.07 19:33



Ма така като сте го написали откъде сте сигурни че жената знае какво е метаанализ, нулева хипотеза, лечебен ефект или независими семпли?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.