Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:18 28.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема За онези които не са разбралинови  
Автор bira_more (бира)
Публикувано05.04.07 17:04



защо съм тук, но се интересуват:
1. Мразя лъжите. Роксана лъжеше доста ентусиазирано че не е пила пиенето си с нас, в един момент макар и с половин уста си призна.
2. Когато нападат някой мой приятел, аз считам за свой дълг да кажа истината. За вас не знам.
След като се появих в клуба - гледам обожавате двойните стандарти. Тук в този клуб модератори няма. Всички са равни. Добре де има администратор, ама той не се появява на сам, а останалите сме равни.
Няма значение кой къде какъв е. Важното е тук кой какъв е. А тук сме равни. Но не и според доста от клубарите. Те Терми иска всички модератори (на други клубове) да се разкарат от тук - а това си е дискриминация. Може би не го кефи да има друга гледна точка освен неговата.

Все пак имаше полза и от моето идване на сам. Като гледам псувните на майка намаляха - поне някои хора явно не желаят да бъдат причислявани към геронтофили/некрофили. Така де да пожелаеш на някое детенце нещо хубаво на майка му е друго - то си е в реда на нещата.
Някои хора признаха правото всеки (включително и модераторите в други клубове) да пише тук - а това е успех за демократичния клуб.

Някои болестни състояния са с цикличен характер. По мое мнение всичко ще затихне в рамките на 2-3 месеца, до следващата фаза.

Bеer? Mоre?




Тема Re: За онези които не са разбралинови [re: bira_more]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано05.04.07 17:21



Ignore.

Радвам се, че никога вече "няма да си пия пиенето с вас" (кои сте па вие, да си мислите, че искаме да си пием пиенето с вас)


Аре сиктир, толкова е ясно, а и в мъжкия клуб Вълк е пуснал цяла тема как е поискал в административния (хиддън) клъб да бъда изгонена от дир и банната.

Малоумник! Амеба и квартално лайно, което не вижда по-далеч от носа си, а има претенции за нещо! Само факта, че Вълк те командари и те манипулира, вече те дискредитира навсякъде, ебати продажното нищожество си.

Бил си бил пиел пиенето той бил с мен!


Натрапваха те, ако още не си разбрал! Никога не съм ритала да те познавам, и теб, и доста други хора около Вълк!


Баси нахалството, бил си бил пиел пиенето с Роксана, натрапено нищожество! Хабер съм си нямала, че те има, а сега повече от всякога не искам да знам, че те има!



Тема Re: За онези които не са разбралинови [re: bira_more]  
Автор | (>[2] /dev/null)
Публикувано05.04.07 17:26



Бира, надценяваш се (ама много) ако си мислиш, че каквото и да е в този клуб се е променило заради теб.



Тема Re: За онези които не са разбралинови [re: Roxana]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано05.04.07 17:27



А ми напротив - ти беше натрапена от Вълк.
Аз определено нямам никакво желание да седя на маса със хора които си имат психиатрични проблеми.
Но заради приятелите си вкл и нашия общ приятел, те изтърпях някак си.
Но все пак в онова време ти беше в ремисия та се понасяше.
И точно защото беше в ремисия, се срамуваше от прякора си в клубовете.
В същност трябва да се лекуваш а не да се срамуваш.

Въх - на това ли му викаш Ignore?



Bеer? Mоre?



Тема Re: За онези които не са разбралинови [re: |]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано05.04.07 17:28



Ми добре - значи промените са съвпаднали с моята поява тук - и така бива :)

Bеer? Mоre?




Тема Re: За онези които не са разбралинови [re: bira_more]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано05.04.07 17:33



В момента виждам, че темите за Симеон Хасан и Спомена за българските турци са отключени, а бях заключени, и Вълк беше пуснал тема, че е поискал в административния клуб да бъда банната и изгонена от дир.

Хаха, колко го е страх, а? Триене, и банване са му майката, така ли? Толкова е гузен, горкия и толкова е виновен, че сигурно скрито плаче под юргана нощем.....



Този същия, които банва, трие, заключва и иска бана ми и те праща тук да се правиш на палячо, тоя същия ми се молеше със сълзи на очи да му помогна, а сега се прави на 2 и половина!


Аре сиктир и двамата, и без вас можем. Дейба и нищожествата, пийте си бирата и се радвайте, че ме няма. Що па беше това драпане не знам, Вълк да ми води натрапници и да ме рекламира като клоуна на дир, все едно съм длъжна да забавлявам по команда кварталните нищожества по кварталните кръчми, и току ми донесе ведомости за подписване, интересчия и интригант, ама Роксана не ще, да се ебе в гъза!



Ще си намери по-лесна жена и такава, дето ще му слуша командите. Аре сиктир и на боклуците, и на кварталните пияндури!



Тема Re: За онези които не са разбралинови [re: bira_more]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано05.04.07 17:36



Ти си ненормален, драги.

Даже името и телефона ти не знам, камо ли да изпитвам желание да те познавам. До такава степен си безличен и неинтересен.

Даже не те помня добре. И да си минал през масата, хабер си нямам за теб. Даже спомен нямам, ако искаш вярвай. Значи си невидимко безличен и тъп, даже не си ме впечатлил с каквото и да било, например шарена вратовръзка на стара тениска.....




Вълк те коментираше, и те натрапваше, и все ми навираше в лицето семейните ти проблеми. Дреме ми и за теб, и за проблемите ти. Разкарай се оттук, защото си неприятен, негативен и досаден.



Тема Re: За онези които не са разбралинови [re: Roxana]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано05.04.07 17:48



Аре сиктир и на боклуците, и на кварталните пияндури!
Нали си даваш сметка че в това се включва и нашия общ приятел?
Щото обикновено сме тримата.
Само не мога да разбера едно:
На Вълк те е яд щото те е пренебрегнал и уволнил.
На мен те е яд, защото заради мен си призна част от лъжите.
Ама какво те е яд на човек, който според твоите думи само добро ти е правил, а с жена му си водите децата в една и съща децка градина? Той какво успя толкова бързо да те вбеси та и него набъркваш?

Bеer? Mоre?




Тема Re: За онези които не са разбралинови [re: bira_more]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано05.04.07 17:51





Вълк ме бил уволнил? Баси в кое имагинерно пространство живееш ти?


Аз направих женския клуб на пух и прах покрай изборите за модератор и публично си поисках документите, хахаааа! Жив пример до каква степен си неадекватен, хахааааааах!




Ох, на тоя свят какви хора съществуват, просто не е истина, заклевам се!


Тоя елуд за връзване! Заклевам се!


Ease веднага да му постави диагнозата, тоя живее в паралелно пространство!



Тема Re: За онези които не са разбралинови [re: bira_more]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано05.04.07 17:54



Посочи линк, къде съм казала, че ме е яд на бащата на две деца, с които сина ми израсна срещу блока ни, гледаме си терасите.

Дай линк, неадекватник такъв, дето съм казала, че ме е яд на тоя човек.


И на теб не ме е яд, си си просто едно нещастно, комплексирано и неадекватно нищожество и не си с ума си. Вземи се хвърли от някой 14 етаж, защото си очевидно невменяем.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.