Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:22 02.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: little off topicнови [re: Dilithium]  
АвторPlDND (Нерегистриран)
Публикувано30.03.07 00:23



А дупките от куршумите замазани ли са или са ги оставили за автентичност?





Тема Re: Ми Булгара как...нови [re: bg_boy]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано30.03.07 00:29



Хубаво, сега ш'ти обясна защо е така.

Собственика на индийския ресторан беше живял в Индия, Калкута, Южна Африка (ЮАР), и Лондон, преди да бил дошъл в Сф, говореше 4 езика и беше човек, който знае как да прави бизнес, и около него имаше много приятели и хора, които правеха мястото приятно.

Българина се пропива, почва да пердаши жена си и децата си, почва да псува и да крещи, почва да търси виновник и да си го изкарва, езици не иска да учи, не иска да работи, жените са му долни същества (да знаеш индиеца как ми целуваше ръцете.....намери индиец и го накарай да ти покаже как се целуват ръцете на жена.....).....


Еми сужалей, целия ми патриотизъм не ми стига да предпочета българин или източно славянин, който периодично да ме пердаши, аз да съм виновна за всичко, да не защитава нито жена си, нито децата си, и да се прави на разсеян за отговорностите си, били те материални или нематериални. Та българката да живее в мизерия...нищо, че българина плаща без


Извиняв, чак толкова патриотични не са българките. Да искат да са бити, да живеят в немотия и да са тормозени.


Дотук ми спира патриотизма, докъдето ми се простира чувството за самосъхранение.



Тема Re: little off topicнови [re: One Trick Pony]  
АвторPlDND (Нерегистриран)
Публикувано30.03.07 00:32



Не се шегувам за мерцедесите.
Те при нас забраниха пушенето в ресторантите заради сервитьорите, ти за едни мерцедеси се плашиш.
Идеята е, че таксито е работното място на шофьора и трябва да е комфортно. По тази линия май им отпускат по-леки кредите. Само съм го чувала, не съм сигурна. Таксиджийската проблематика ми е много далечна.
Сега вече във всяко такси трябва да има и столче за дете(в багажника). Супер е.
Много обичам да се возя в такси - качват ти куфара, вътре чистичко, лъснато, шофьора е с риза - абе кеф. По едно време ме мързеше да карам в трафика и си взимах такси след работа - е това е супер лукс - от работното място, през уютното такси и направо във ваната, вместо да се пържа и нервя на пътя.
Ноооо, това удоволствие е ужасно скъпо(ок. 20 км е до работата ми)
Та така.





Тема Re: little off topicнови [re: PlDND]  
Автор One Trick Pony (curious)
Публикувано30.03.07 00:38



u never said where u are??

sounds like a sweet deal. the cabs here are broken down and stinky, but the state that Im in (wasted out of my mind) when I take a cab doesnt really allow me to complain



no smoking in bars and restaurants over here either...all of East Coats if Im not mistaken...dunno how far it's gotten already.

I kinda like it, cause Im not a smoker but I feel bad for my friends that smoke... that's a hard one.

tolerant to pepper spray

Редактирано от One Trick Pony на 30.03.07 00:39.



Тема Re: Ми Булгара как...нови [re: Roxana]  
Автор bg_boy (oIo)
Публикувано30.03.07 00:40



Чакай сега,аз за теб знам за арабин,а не за индиец и бая страх бра от него,ако не си послъгвала



Пълно е с българи дето знаят 4 езика и са живяли на доста по изискани места от Калкута и Сохо,което си е пак цигания до шияОт скромност няма да давам моя милост за пример
Обаче ти явно се хвърляш на боклуците-ще попиташ защо...ами защото явно не ти достига класа за да попаднеш на нормален българин
Блааа...мен гнусна индиика,ако земе да ми лигави ръцете,няма да мога да се храня 3 дни след това от депресия

Редактирано от bg_boy на 30.03.07 00:44.



Тема Re: Ми Булгара как...нови [re: bg_boy]  
Автор One Trick Pony (curious)
Публикувано30.03.07 00:53





yeah?? OK

while living in my dorm, we had this floor IRA, a dude that was 100% Indian and 100% HOT PIECE OF ASS.....every single girl in that dorm (black, white, asian, martian....)wanted to get with the kid, I wish I had a pic to show, but dont feel like digging.

crack ur mind open a bit, alright?

tolerant to pepper spray

Тема Re: Ми Булгара как...нови [re: bg_boy]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано30.03.07 00:57



Не си прав.

Като си толкова ербап, що не се видя с мен? Покажи ми, че има такива българи, аз искам да виждам такива българи, а не индийци, мислиш ли, че ме кефи това?



Покажи ми това. Искам.



Тема Re: Ми Булгара как...нови [re: One Trick Pony]  
Автор bg_boy (oIo)
Публикувано30.03.07 01:02



Не знам какво сте имали и колко широко сте отворили,каквото там,но аз не понасям мургави жени...просто въпрос на вкус





Тема Re: Ми Булгара как...нови [re: bg_boy]  
Автор One Trick Pony (curious)
Публикувано30.03.07 01:03



Не знам какво сте имали и колко широко сте отворили,каквото там

I wish!



tolerant to pepper spray

Тема Re: Ми Булгара как...нови [re: Roxana]  
Автор bg_boy (oIo)
Публикувано30.03.07 01:06



Не съм ербап и не искам да доказвам каквото и да било

А за тогава-така прецених




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.