Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:32 26.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Осра се булшитката и си легна при дядото  
АвторCтyдиo X (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 08:18



Опита се да се ебава със софка и си го вкара дядовия,баси злобната кучка е тази нобс



Тема Re: Осра се булшитката и си легна при дядотонови [re: Cтyдиo X]  
Авторkoнcпиpaтop (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 09:11



Глеи сега,проблема е у неиният дедо..тука практиката е застарелите американци като ударат 50-60така отгледадат децата избутат кариерата ошашавени от овъруърк и овърмедиккеишнс истискани като лимони от задьханият живот решават да теглят една маина на щурите си американски жени и се развеждат здраво....след което какво....порьчват, копуват си по интернет една засукана,чиип кок-уошьр от Раша ,източна Европа или Азиа и се започва един безкраен кавал-маратон....сутрин,обед,вечер дедото иска хуя да се смазва,пари е давал ..в началото девоиките духат здраво като за световно но лека полека почва да им омразва да льскат старии гудерии и почват да се озлобяват... иска им се нещо здраво и младо да ги ебе а не стари изкукали пенсии.....но няма мърдане щото дедовците като разберат ще им бият шута и ще си купят нов кок-уошър а пьк те ще трябва да опъват каиша





Тема Re: Осра се булшитката и си легна при дядотонови [re: koнcпиpaтop]  
Авторxxx (Нерегистриран)
Публикувано19.03.07 14:35




Май си доста прав принципно.



Тема Значи казвашнови [re: Cтyдиo X]  
Автор no_bs (anointed)
Публикувано19.03.07 14:45



никой да не се ебава със Софка, защото веднага Студио Х се появява на хоризонта. Интересна корелация.





Тема Re: Значи казвашнови [re: no_bs]  
Автор Fas~ ()
Публикувано19.03.07 16:22



Би ли разяснила за корелацията. Гледам темата ти е супер забавна. Стоп! нямам нищо общо с инициаторите. Интересен ми е конспиративния момент и къде е веселбата?



Тема Re: Значи казвашнови [re: Fas~]  
Автор no_bs (anointed)
Публикувано19.03.07 16:30



Веселбата е в това, че Софиянка или там които са апологетите й (Шедоу се е наредил между тях) мислят, че по някакъв начин прилежното споменаване на дядото и котките ще подобри външния и/или вътрешния й вид.

И да, забавно ми е как си избират тематиката.



Тема Re: Значи казвашнови [re: no_bs]  
Автор Fas~ ()
Публикувано19.03.07 16:42



Ми що не им теглиш една псувня. Според мене написаното е доста обидно. Да ти дам малко назаем от псувните, които си отправила към мен? I know you love this shit...



Тема Re: Значи казвашнови [re: Fas~]  
Автор no_bs (anointed)
Публикувано19.03.07 16:51



Щеше да е обидно, ако беше вярно.





Тема Re: Значи казвашнови [re: no_bs]  
Автор Fas~ ()
Публикувано19.03.07 16:56



ок, убеди ме, че ти е забавно. Може ли и аз да се посмея тогава и да използвам същия сюжет ако ми хрумнат идейки





Тема Re: Значи казвашнови [re: Fas~]  
Автор no_bs (anointed)
Публикувано19.03.07 17:00



Може разбира се. Но си запазвам правото да тълкувам какво те/ви кара да наблягате на този сюжет.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.