Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:19 29.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Значи казвашнови [re: HAДEЖДA™]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 00:34



Отново прости и нищо незначещи изречения, изпразнени от какъвто и да е смисъл.


Спам.



Тема Re: Значи казвашнови [re: no_bs]  
АвторHisShadow (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 00:44



are stiga si revala - opishte sveta ...
otvori hladilnika, zahrani si debelata tratka s edna dopalnitelna ve4eria (to na tvoite kilogrami 5 + ili - e vse taia), posle pradni 2-3 pati na preiadeno i shte ti olekne

sofka (kakto i vikash) dori ne ia poznavam, prosto mi stana protivno ot drebnavata ti prostitutska zlobi4ka, za tova se obadih
tolkova si zlobna 4e na dedo ti bob sigurno mu se presi4a mlekoto v kafeto oshte stom vlezesh v kuhniata ....



Тема Re: Значи казвашнови [re: no_bs]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано20.03.07 02:13



Със всяко изписване на ника ми си вкарваш автогол. Мисли, мисли , не само когато пишеш, а дали да пишеш въобще. Освен че си злобна си и тъпа, само дето се бях заблудила поне че има акъл в тебе. И дори когато се въвличаш в разговори за мене с психоидиотката ийз, тя не прави впечатление, но ти да.
С експозинг третирам само тебе, друг болен не знам.



Тема Re: Значи казвашнови [re: sofianka]  
Автор no_bs (anointed)
Публикувано20.03.07 02:22



В отговор на:

друг болен не знам




Погледни си изражението на лицето, виж си погледа.

Прочети си вулгарната нечленоразделна реч из форумите. Виж си изблиците на патологична злоба към околните.

Припомни си какво те накара да звъниш на Елея и какво да тормозиш хората от ол.бг за снимки от срещата.

Осъзнай състоянието си.

Успех!




Тема Re: Значи казвашнови [re: no_bs]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано20.03.07 02:30



Не участвам в такива разговори. Това са провакаций за някой друг, не за мене, Болничката.



Тема Re: Значи казвашнови [re: HisShadow]  
Автордeдo Бoб (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 03:40



Абе има нещо такова.В началото когато си я бях поръчал по нета не беше така ама захитря курвето Оряховско,дееба.

Както и да е,ще накарам Петя да ми духне тази вечер на саксофона





Тема Re: Значи казвашнови [re: sofianka]  
Автор no_bs (anointed)
Публикувано20.03.07 15:33



Нали искаше exposing - дадох ти една доза. Не бива да се страхуваш да погледнеш собствените си деяние в очите. Нали учиш психология, това е азбучна истина - за да преодолееш проблема, трябва първо да признаеш, че го има.

А е добре и за останалите във форума да знаят. Тук влизат хора, които не са сблъсквали с подобни на теб примитиви и се държат нормално, споделят неща от живота си. Може да им бъде полезно да знаят какви токсични lurkers се навъртат наоколо.



Тема Re: Значи казвашнови [re: no_bs]  
АвторPlDND (Нерегистриран)
Публикувано20.03.07 17:51



Софка верно ли учи психология?


ей ся я втасахме



Тема Re: Значи казвашнови [re: PlDND]  
Автор no_bs (anointed)
Публикувано20.03.07 18:00



Ами от доста време прави тук разни срамежливо-загадъчни намеци в това отношение, но едва ли учи точно психология. Да си каже тя де.





Тема Re: Значи казвашнови [re: no_bs]  
Авторcoфe (Нерегистриран)
Публикувано21.03.07 01:52



Остай ся глупости

,стига!

Я надуй дядовото кавала.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.