Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:11 30.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Към Ease и no_bsнови  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано11.03.07 13:30





Можете да се скарате пак с мен. Едната за пропадналите наркоманизирани дебели ученички, а другата за размера на заплатите и осигуровките в България, и трудовия пазар и работодателите.


Прочетох това от N-чо, и ми хареса, защото е истина. Не виждам лошо да го сложа тук информативно. Ето ви го, казано в официална статия в Монитор. Мисля, че даже е обработено да звучи прилично и да не се използват силни изрази, макар че има за какво.

Аре пак ще изляза лоша и убийца. Почвайте да хвърляте камъни по мен, няма нужда да търсите истински виновници, щом най-лесно е да хванете най-близкия наивник, и да го претрепете гневно и да го изкарате виновника за всичко, а истинските престъпници нека продължават да си вилнеят, голема работа, ease и no-bs са се накрещяли по Роксана, това е най-важното за тях. Да има по кой да крещят, и да изкарат себе си идеални и най-готини, ама точно те са си спасили гъзовете и сега крещят от безопасно.

Вдигайте мерника и почвайте да плюете!



Тема Re: Към Ease и no_bsнови [re: Roxana]  
Автор | (>[2] /dev/null)
Публикувано11.03.07 16:46



> Ето ви го, казано в официална статия в Монитор.

Това е оксиморон.



Тема Re: Тъп провинциалист си ти...нови [re: |]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано11.03.07 17:15



другарю l...


Оксиморонът (от старогръцки οξύμωρον; oxys – ‚остроумен‘; moros – ‚глупав‘) e вид стилистично средство — троп, съчетание на привидно несъчетаеми, противоположни понятия (антитези), което създава контрастна изразителност на тяхната образност. Например „сладка мъка“ или „Живият труп“ (Л. Н. Толстой). Разглежда се като разновидност на метафората.

Разбирам желанието ти да минеш за провинциален Ентелигент, ама когато използваш непознати за теб думи, научи поне значението им и кога се употребяват...



Тема Re: Към Ease и no_bsнови [re: Roxana]  
Автор ease ()
Публикувано11.03.07 17:25



морален изроде, не ми говори и не се обръщай към мен

по-гнусно създание от теб ня бях виждала в живота си



Тема Re: Към Ease и no_bsнови [re: ease]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано11.03.07 17:32



Аййй, кво стана?


Изи, тебе не те ли е срам да говориш така?



Тема Re: Към Ease и no_bsнови [re: Tepминaтop]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано11.03.07 17:35



терми , въпреки забележката усещам някакво удоволствие в постинга ти





Тема Re: Към Ease и no_bsнови [re: ease]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано11.03.07 17:37



Сега си в новата остра фаза на снощната истерия ли?

Хаха, психоложката от кризисно звено може да си хвърли дипломата, абсолютно не си наясно с работа на психолози, от мен да знаеш!

Убийци значи имало между нас, ей! Да си спомня някой скоро да е ходил на погребение на дрогирана пубертетка?

О, забравих естетичния елемент, забранено е да се шокирате от вида на развлечена дебела ученичка, свлечена на пода в дрогирано състояние, и да се отвращавате от увисналите й меса. Но след като са ви нарекли убийца, то останалото вече звучи слабо.


Давай, ease, дерзай, да чуя какви псувни можеш да разтропаш тука




Още нарицателни за възмутителното ми поведение, че съм избягала от гнусно такова създание?

Дам, трябваше сигурно да заместя родителите й и да я осиновя. Какво пък, идвайте, наркоманчета, кака ви Роксана ще ви осинови сичките и ще се погрижи за всичките, за какво са ви истинските родители, и без това не ви ебават за нищо....

Абе направо и аз да отворя кризисно звено, а? Според ease трябва да съм на разположение на всеки наркоман в криза, и то компетентно, иначе не съм изпълнила гражданския си дълг, нищо че има яко финансирани организации, лекари, правителство, училище, служители, охрана, абе има, не е като да няма, обаче ease държи персонално отговорна само Роксана, тая престъпница и убийца



Тема Re: Към Ease и no_bsнови [re: Tepминaтop]  
Автор ease ()
Публикувано11.03.07 17:38



не



Тема Re: Към Ease и no_bsнови [re: |]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано11.03.07 17:39



някой да знае как е минзухар на английски? искам минзухари, ма не на картинки.



Тема Re: Към Ease и no_bsнови [re: Tepминaтop]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано11.03.07 17:40



Изръчкай я под джигера, може да научим някоя нова псувня






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.