Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:00 01.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Помощ, помощ.....нови  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано24.02.07 05:36



Както вероятно знаете, утре ме очаква голям ивент - рожден ден на чичото на украинката. Той е голям боклук, обаче е довлякъл много кинти от бившия съветски съюз и сега е баровец тука в хамериката. Та ето кво - дайте ми някви съвети как да им брълкна в червата на долнопробните новоруски "евреи".
Аз съм наточен иначе - върнах кустума на Алфани, понеже но_бс каза, че бил менте и на место това си взех страхотен кустум на Хюго Бос. Знам че е селски, но има готина линия и ми стои страхотно. Платих 550$ он сейл, срещу 1100$ за Алфани, далавера голема ви казвам...


Освен това съм с обувки за 200$ и разбира се Мовадото за което всички ми се подигравахте обаче сега е 910$ он сейл...
Аре сега, след като уточниххме кое как е, прибавете и атлетичния ми силует(5'11"), мазната ми мутра и наглото ми поведение. Та кво още може да вкисне нещастните деревняни дето сега ми се правят на най чистокръвни евреи от 9-то коляно?




Тема Ех, Братонови [re: Tepминaтop]  
Автор King ()
Публикувано24.02.07 05:39



Кви проблеми имаш само !!!
Аз пък се остригах нула номер с една машинка, приличам на истински дебил :)))





Тема Re: Ех, Братонови [re: King]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано24.02.07 05:41



Е кво толкова. Аз винаги ходя ниско подстриган, понеже съм плешиф...


П.с.Дай ми някви съвети как да им изкарам джигера. Те ме имат за много богат между другото...

Редактирано от Tepминaтop на 24.02.07 05:42.



Тема Re: Помощ, помощ.....нови [re: Tepминaтop]  
АвторMG (Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 05:43



аполоджи че се намесвам тъи като но бс е рено да отговори, но е късно и тя сигурно е слчбимия докато моито гадже отиде до бара и не се жърна и аз сега седя и като никога гелдам телевизия и клубоже жаемрика.
на твое място бих отишла с дънки, ботуш и тениска с палто.
вземи си едно хубаво апалто, никакво костюми, а: дънки, тениска , палто и ботуш.
да. недеи да им угаждаш/
няма да поправчм грехки защтои без друго маи трябва да излизам



Тема Re: Помощ, помощ.....без грешкинови [re: MG]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 05:46



аполоджи че се намесвам тъи като но бс е рено да отговори, но е късно и тя сигурно е с любимия, докато моето гадже отиде до бара и не се върна и сега седя и като никога гледам телевизия и клубове в америка.
на твое място бих отишла с дънки, ботуш и тениска с палто.
вземи си едно хубаво палто, никакви костюми, а: дънки, тениска , палто и ботуш. или наместо палто САКО вълнено
да. недеи да им угаждаш/
няма да поправям греШки защо..то и без друго маи трябва да излизам. по скоро ето без грешки един разсеян съвет.



Тема Re: Помощ, помощ.....нови [re: MG]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано24.02.07 05:46



Джипси, ти луда ли си ма? Аз съм бодибилдър и ако отида по тениска, новоруските ще викнат полиция веднага. Много ме мразят, защото съм християнин и съм по-богат от тях. Игаси, зорлем искаш у беля да ме вкараш...





Тема :))нови [re: Tepминaтop]  
Автор King ()
Публикувано24.02.07 05:46



Точно това не мога да ти помогна хич, аз по принцип тези неща ги мразя и не ги практикувам. Това дето го каза не е ли достатъчно?:)



Тема Re: Помощ, помощ.....нови [re: Tepминaтop]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 05:49



мнго добе е тогава една черна риза . и дънки. да ти е удобно:) някои хубави дънки.



Тема Re: Помощ, помощ.....нови [re: MГ]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано24.02.07 05:50



не знам защо изпксам букви, може би греша и иначе:)
приятно изкраване

или както с епише там..



Тема Re: Помощ, помощ.....нови [re: MГ]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано24.02.07 05:52



Е добре де, ама аз за кво го взех тоя Хюго Бос? Много го харесвам, с него ше ходя, да си мислят новоруските, че съм Ентелегентен. И освен това ми кажи дали ти си Акуавита, за да не се чудя постоянно...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.