Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:27 01.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: ръка да пипненови [re: oko дa види]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано01.02.07 04:01



Ако за ония от лятото говориш, още не съм ги проявил, защото имам само 3-4 направени и трябва да изщракам още поне 10-ина. Ако говориш за тая, дето сега я ебах, не съм я снимал.



Тема Re: И аз съм влюбен...нови [re: pesho]  
Автор King ()
Публикувано01.02.07 04:03



ебе ми се, вчера ебати сервитьорката къде се запознах, направо и казах че съм влюбен в нея, а тя каза, че когато и останело време, щяла да ми се обади.
Това ако успея да го наеба просто съм цар, няма такова тяло, няма такива цици, очи кожа - просто е върха!!! Ако успея да и направя снимки ще я покажа...



Тема Re: И аз съм влюбен...нови [re: King]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано01.02.07 11:53



Снощи си чатих с един италянец до 3 през нощта и се смях до сълзи просто...



Бил в Кувейт, самотен в стаята си в хотел, по бизнес, и типично по италиански пуска лафчета сладки и аз се хиля. Криели си жените, моля ти се, и италианеца бесен.....как, един италианец да не може да флиртува и да се сваля с някоя красавица....

Пита ме на какъв език да си говориме, немски, френски, италиански, английски, и аз зяпнах, и му викам, клавиатурата ми се изчерви...а той се смее и вика, аз може да съм италианец, ама не съм тъп...и като откарахме, ела, мамо, да ме видиш....хахах! Колко се хилих, колко се смях, хахааааа.......


Е не мога да пропусна поканата, ще ходим на вечеря, официално. Свещи, цветя, алабала.....!


Как да пропуснеш такова шоу, аз едва заспах, в тъмното се смях и се кисках, като си спомних абсурдния разговор....а колко комплименти получих, замая ми се главата!


Трябва да се учите от италианци как да свалите една жена, аз исках да се направя на принципна, обаче така се изкуших....


Ся ще мине през Германия, и след някоя и друга седмица ще спретнем шоу тука някъде. Хахах, сега ще изследвам в действие италиански чар ....оххх...корема ме боли от смях, не съм спряла да се хиля от снощи....



Тема Re: Влюбен съмнови [re: Шepифът]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано01.02.07 12:07



Ти като срещнеш жената за теб, няма да можеш да избягаш и сам ще се завържеш за нея.

И аз така, преди години, бях ужасила цялото семейство, казах, че не смятам да се омъжвам, как, откъде накъде, и майка ми и баща ми живяха в неописуем ужас между 18 ми и 25 ми година, когато паднах и аз под ножа.

Още помня как баща ми черпеше всички наоколо и викаше, харизах си дъщерята, и се радваше....хахах! той още уважава зет си по начин, дето ми взима ума. Като се съберат по мъжки и си намигнат, завери правят срещу мен, и ми викат, и синчето ти ще включим в мъжката семейна завера






Не се заричай, какво щяло да бъде. Каквото дойде, и ти гарантирам, после ще се кръстиш и ще викаш, добре че поне съм жив и здрав.....



Тема Re: И аз съм влюбен...нови [re: Roxana]  
Автор Шepифът (15см)
Публикувано02.02.07 00:00



Как да пропуснеш такова шоу, аз едва заспах, в тъмното се смях и се кисках, като си спомних абсурдния разговор....а колко комплименти получих, замая ми се главата!


Трябва да се учите от италианци как да свалите една жена, аз исках да се направя на принципна, обаче така се изкуших....




Аз това му казвам на Пешо,че трябва да се правят комплименти на жената.
Жената иска да слуша готини работи за себе си(както и мъжа де).

Пийте червено вино за здраве!
Здравето Ви е нужно,за да се пие ракия!


Тема Re: Влюбен съмнови [re: Roxana]  
Автор Шepифът (15см)
Публикувано02.02.07 00:04



Роксано,

ти на колко си години???
Аз те милсех по-млада,а ти много опитна излезе.



А иначе аз не се заричам.
Просто казвам,че като реша да се женя,чувствата няма да играят.
Хладен разум.
Само това.
Дали е подходяща?
Дали секс е ОК?
Дали мога да си говоря с нея и да ме разбира?


И много други критерии.
Идеални жени няма,но колкото е по-близо до идеалната,толкова по-добре.


Пийте червено вино за здраве!
Здравето Ви е нужно,за да се пие ракия!


Тема Re: И аз съм влюбен...нови [re: Шepифът]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано02.02.07 00:46





Ако изобщо има среща, после ще разказвам, тоя италианец ми се видя голема скица

Той настоява срещата да е в Радисън, аз възразих, засега няма алтернатива, но пък и ще се чуем, и ще се разберем къде и как.

Трябва да видя какви ресторанти имаше в Радисън, че той мрънкаше нещо за кухнята, бил обичал бг кухня, но дали не можело да е нещо друго, аз казах, нямам нищо против, стига да не е скакалци с мед


Последно бях преди около година в ирландския пъб, ама само за малко по една бира и малко месни джаджи, аз по ббк не си падам много, освен ако не съм супер гладна.

Ще видим де. Още не съм опитвала френска кухня, той се препоръча за спец по, и има индикации да е голема веселба, аз затова се прежалих :))))



Тема Re: И аз съм влюбен...нови [re: Roxana]  
Автор Шepифът (15см)
Публикувано02.02.07 00:54



Чакай малко.
Да проверим дали съм разбрал.

Ти си омъжена,чатиш си с някакъв италианец и се уговаряте да се любите в хотел"Радисън",когато той дойде там където си ти???
Така ли е?

Ами ако мъжа ти разбере?
Първо провери дали не си е купил пушка или пистолет.Да знаеш за всеки случай.Защото ако има става опасно.

Пийте червено вино за здраве!
Здравето Ви е нужно,за да се пие ракия!


Тема Re: И аз съм влюбен...нови [re: Шepифът]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано02.02.07 01:05



Начи.

Не става дума за секс бе. Става дума за романтична вечеря на свещи. За ядене и пиене. Не за секс. Не разбрах сега трябва ли да се мисля за изневерила, щото италианец си чати с мен понякога от Франкфурт, понякога от Кувейт. Понякога от Рим...забравих вече, така се мести напред назад, не винаги го питам къде е.


Ще се появя като приятна компания, ще се веселим, ще си кажем чао (ах, как звучи чао на италиански

)....и ще си се прибера....таксита има бол, и така...какъв е проблема? Нещо не разбирам.

И какво, като имам приятел, това значи, че сега ще се затворя в манастир? Може би трябва да сложа фередже, каква съм разпусната, леле. Два пласта дрехи и дегизирана с памук под сутиена, сакън да не ме хареса някой.


Може би ще дойдеш да ми натиснеш копчето, и да не говоря и да не чувам, може да ме прелъстят случайно с меки и сладки думи и току виж, съм се озовала в хотелската стая....


Точно затова възразих срещу Радисън, аз искам на ресторант другаде, не са само ресторантите там. Той обаче мрънкаше за кухнята, нали за това се хилихме цяла вечер, кой какво иска, и защо така.


Спи ми се вече, ще си лягам, извини ме. Италианецът така или иначе няма да се появи в следващите 3 дни, после ще си бъбрим пак и ще се доразберем.



Тема Re: И аз съм влюбен...нови [re: Roxana]  
Авторmy__self (Нерегистриран)
Публикувано02.02.07 01:10



Naggy, u never stop surprising me!!

ur moral compass s gone bananas, sweetchaeks !!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.