Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:14 26.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Холокоста...нови  
Автор Eйч. (Опозиция)
Публикувано27.01.07 11:40



Дойде време за любимата ми тема! Днес било годишнина от холокоста, а всъщото време много хора си задават въпроса имало ли е такова чудо,последно се говори за 6мил. аз преди години май бях слушал за 2-3мил Руснаците от 20мил. жертви поне 1/3 имат невинни, но никой не ги споменава, а тия чифути до кога ще ни занимават с тяхната измислина холокоста, но от това те цъцат здраво, америка им помага безвъзнездно с 3млрд. годишно, все още германия им изплаща обезщетения от 120млрд. марки. Това са добри пари за неколко милионна държава, а кой знае колко още донори има. И накрая искам да припомня един факт малко известен . Големият кървав атентат през 1939г. в църквата Св. Неделя където загиват 200 български православни българи е дело на комунистическите евреи които зар борис им спаси задника после,...ей това няма да му простя никога!
Ако може вкойто желае да се изкаже по темата но сериозно,...псувните към чифутите са добре дошли!



Тема Re: Холокоста...нови [re: Eйч.]  
Автор Шepифът (15см)
Публикувано27.01.07 12:01



Атентатът в "Св.неделя" е през 1925г.,а не през 1939г.


А иначе Холокост е имало.
И не само за евреи.
Умират всякакви.

Пийте червено вино за здраве!
Здравето Ви е нужно,за да се пие ракия!


Тема Re: Холокоста...нови [re: Eйч.]  
Автор Шepифът (15см)
Публикувано27.01.07 12:16



Човек ако си тука дай да си говорим.

Пийте червено вино за здраве!
Здравето Ви е нужно,за да се пие ракия!


Тема Re: Холокоста...нови [re: Шepифът]  
Автор Eйч. (Опозиция)
Публикувано27.01.07 12:57



А бе тук съм, ама за кво да си говорим,а и май ми се спи вече, за холокоста , след това ще взема отношение!



Тема Re: Холокоста...нови [re: Eйч.]  
Авторпo тeмaтa (Нерегистриран)
Публикувано27.01.07 16:17



Тази седмица Европейският пармамент е приел декларация, в която осъжда отричането на холокоста.





Тема Re: Холокоста...нови [re: Шepифът]  
Авторbg (Нерегистриран)
Публикувано27.01.07 20:43



Вие в хамериката можете да си говорите. И в бг може. Но в европа е забранено. Тоест не е забранено но със закон е определено какво може да се говори за това, и ако не говориш и мислиш каквото трябва си престъпник. Германия искат да въведат това за цялото ЕС, включително и в бг. Немците плащат много обещетения на израел и може би има сделка израел да намали претенциите за обещетения в замяна на този закон. А може и да е само изхвъряне на някой проеврейски немски политик или партия.

Скоро и в бг като част от ЕС може да се прокара закон който да определя какво да говори и какво да мисли българина по тази тема. Защото израел иска и бг да плаща обещетения на жертвите от холокоста (жертви на холокоста са всички евреи които са живяли в по времето на холокоста в страна която е била съюзник на нацистите). Но тъй като българина непрекъснато отричa холокоста и постоянно натяква за спасение на евреи в бг, най вероятно ще се наложи със закон да му се втълпи как да мисли и как да се изказва.

Но в нета има тонове материал по въпроса, коментарии, статии и мнения както на ревизионисти така и на еврейски организации, филми в гугъл и youtube ... Всеки сам може да си създаде мнение по въпроса - информация има предостатъчно.



Тема Re: Холокоста...нови [re: bg]  
АвторEйч (Нерегистриран)
Публикувано27.01.07 21:04



Точно в америка не може да се говори лошо за евреите, където се тръби че имало демокрация и свобода на словото, виж прзидента можеш да го обиждаш колкото си искаш, но евреин НЕ!
Като чета новините забелязвам че пише жертвите от холокоста,(6,000,000) което значи жертви от всички националности, като се има в предвид че най много жертви са дадени от руснаци и поляци,то за евреите надали остава 1млн. А иначе те се възползват най-много от това - къде е правдата питам аз?



Спонете си какво е казал Мел Гипсън!





Тема Re: Холокоста...нови [re: Eйч]  
Авторbg (Нерегистриран)
Публикувано27.01.07 21:25



Не може да се говори за това защото може да имаш проблеми с работа и с обществото но НО НЕ И СЪС СЪДА, НЯМА ДА ТЕ ОСЪДЯТ КАТО КРИМИНАЛЕН ПРЕСТЪПНИК, както е в европа.

А броя на жертвите е голяма тема и не може да се дискутира тук, но за това има информация в изобилие.



Тема Re: Холокоста...нови [re: Eйч.]  
Автор .l. (olo)
Публикувано28.01.07 01:29



САЩ официално дават $7,000,000,000.00 годишно, а неофициалните са поне още толкова. Това са пари, които никога няма да бъдат върнати на американските данъкоплатци. На това му викат демокрация.





olo

Тема Re: Холокоста...нови [re: Шepифът]  
Автор Шepифът (15см)
Публикувано28.01.07 02:11



Човек ако си тука дай да си говорим.



И тука съм писал глупости.
Нещо като се прибрах ми беше самотно и говорих половин час по телефона с БГ.

Пийте червено вино за здраве!
Здравето Ви е нужно,за да се пие ракия!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.