Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:18 02.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Не мога да живея повече без...нови  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано21.01.07 05:58



ОВЧЕ СИРЕНЕ
(или поне добро БГ краве или добър заместител)

Кажете как да си го набавя на разумни цени от района на Бостън. Купувам от магазина до нас гръцко, но струва по $5 паунда, че и постоянно свършва. Откъде да набарам цяла тенекия на по-разумни цени? Нещо в Белмонт имаше нещо, ама забравих какво и къде. Кажете!



Тема Re: Не мога да живея повече без...нови [re: pesho]  
АвторHisShadow (Нерегистриран)
Публикувано21.01.07 06:04



abe pi4, kato gi zarazduvate ...
nema li v Boston Costco ?
ako ima idi i si kupi gratska Feta - 3kg, edni plastmasovi kutii sa - tuk struva 22CAD
absolutno sashtoto e kato hubavo BG krave sirene
ov4e BG sirene ima vav vseki Gratski ili Turski magazin - da ne bi da nema Gartsi v Boston ?



Тема толкова е братонови [re: pesho]  
Автор King ()
Публикувано21.01.07 06:12



Аз купувам овче сирене в цели тенекии по 13 кг, онези зелените, с нарисуваната овца на тях, излиза ми 120$ за 13 кг, но това всъщност е най-добрата цена, която може да се намери, аз от складове го купувам и поне зная, че е БГ



Тема Re: толкова е братонови [re: King]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано21.01.07 06:16



Аз точно една тенекия такава искам да взема, ама те не са ли 16 буци по 1 кило? Аз все си мисля, че е 16 кила???



Тема Re: Не мога да живея повече без...нови [re: HisShadow]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано21.01.07 06:20



Има Costco в района - даже 2-3, ама щях да питам за това дали ти трябва някъв мембършип карта. В Калифорния знам, че имаше някъв трик, ама забравих какъв беше. Не знам за Бостън. Търся сега на уебсайта, ама не мога да ги разбера дали имат някви трикове.

В Калифорния имаша повече такива магазини - турски, гръцки, арабски, персийски. Тук в Бостън аз не ги знам къде са и затова питам, ако някой знае нещо да препоръча. Има много руски магазини в моя район, ама им нямам доверие, откакто купих една пушена риба миналата година и като я отворих, цялата беше с мухъл вътре.



Тема P.S.нови [re: pesho]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано21.01.07 06:22



Гръцкото фета не винаги е толкова добро. Някой път не се яде - едно сухо такова. На нищо не прилича. Ама май трябва да се замъкна до Костко. Ако има френско фета, може от него да взема, чувал съм много добри отзиви. Само трябва да разбера дали няма някъв трик с мембършип и накрая да ми излезе колкото от магазина до нас овчето.



Тема Re: Не мога да живея повече без...нови [re: pesho]  
АвторHisShadow (Нерегистриран)
Публикувано21.01.07 06:25



aha
i az imam kofti spomeni ot ruskite magazini

plashtash 50$ na godina, koito se izbivat ot po-niskite tseni na neshtata v costco
vsashtnost as si kupuvam ot costco edinstveno meso, mliako i sirene - ka4estvoto e kato v skapite magazini, a tsenata e kato v normalen magazin



Тема Не по тематанови [re: King]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано21.01.07 06:29



Абе сестра ми ходи оня ден до Монтреал на гости на една приятелка и тя си взела апартамент на центъра, супер готин бил, за $130,000 или $160,000 канадски. Едностаен, ама ебати евтинията в Монтреал - ми то кажи речи като София. Тук в Бостън е 3 пъти по-скъпо. И наемите ви са много евтини.

Аз направо ви завидях. Храната и други неща са ви скъпи, ама жилищата като са толкова евтини, то живота ви е много по-уреден. А Монтреал си е доста готин град.

Имам чувството, че хич не е по-зле при вас, а даже може да е по-добре. Тук ще взимаш $2 на час повече, а наемът ти ще е 2 пъти по-скъп без преувеличение, ако не и 3.

Канада може да се окаже по-добро място за живеене накрая. Ебати.



Тема и ощенови [re: pesho]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано21.01.07 06:36



Даже нямате шибани негри в Канада. Имате, ама една шепа хайтяни. В САЩ е фраш с негър. Тия са голям проблем тук.



Тема Re: Не по тематанови [re: pesho]  
АвторHisShadow (Нерегистриран)
Публикувано21.01.07 06:36



ti otkri klu4a ot barakata :-)
za kvo mislish 4e jiveia sred mizernite frankofoni ....

magazinite sa skapi samo v downtown
ina4e hranata e kato v USA
edinstveno alkohola i tsigarite ni sa naistina dosta po-skapi




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.