Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:27 20.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Въпрос към юзърката от Дупница  
АвторKalin (Нерегистриран)
Публикувано18.01.07 19:23



Чери, защо???

Защо ходиш да ревеш на Киро?

Да му кажеш колко много искаш да си модераторка?

Или да се оплачеш как ти наритват селския дирник секи път когато се правиш на отворена!?!


Брей, че лоши клубари бе!!! Никакъв респект към тебе немат! Не отбелезват с подобаващо уважение факта, че толкова много си се издигнала. От Дупница тръгна, а чак до Мизури стигна! Ма те, непослушниците не го виждат. Не оценяват и факта, че ти измина дълъг път и от стругарка от станкевското механо се превърна в един истински меценат на изкуството от американския мидуест.

Аз ше ти кажа истината. но_бс ти е виновна за сичко. Тя пише нон-стоп анонимна, фърля ти кал и ти пърди по изметенкото, изгладенко и чистичко реноме. Да, ти имаш невероятното реноме на подредена домакиня, готвачка, майка и съпруга чери.

Затова решението е само едно - ти требва да станеш модераторка. Аз ше ти кажа какво да направиш. С писане само не става. Никакви средства нема да жалиш. Ше мобилизираш целата рода у Дупница ако требва. Ше носат на Киро агнета, прасета, дамаджани с ракия и вино...както дойде според сезона. Докато най-накрая го спечелиш на твоя страна. И те направи модератор! Представяш ли си само как ше ти отива, да си закичиш малката емблемка до ника! Ела да видиш тогава дали некой ше смее да те прави за смех и да се ебава с тебе. Сички ше ти се подмазват, както ти сега се подмазваш на разни клубари и ше ги е страх от тебе.

Сериозно си помисли то моя съвет. Нема да съжаляваш!



Тема Re: Въпрос към юзърката от Дупницанови [re: Kalin]  
Автор no_bs (anointed)
Публикувано18.01.07 20:34



Верно имаш дар слово. Разбирам защо обектът на темата преди време твърдеше, че аз съм ти.




================

Beauty and the Feast



Тема КУРВА ли е ЧЕРИ ?нови [re: no_bs]  
АвторKalin (Нерегистриран)
Публикувано18.01.07 20:53



не е ако ни обади от кой е детенце





Тема Re: Въпрос към юзърката от Дупницанови [re: no_bs]  
Автор чepитa (мурафет кибик)
Публикувано18.01.07 21:21



ти съвсем превъртя, кучко щом сама почна вече да си праиш комплименти на писания, които уж Калин насрал. не моеш да го докараш неговия стил, колкото и да се напъваш.



това доказва подозренията ми, че се опитваш да сложиш модератор и да ме изкараш мен виновна за това. не допусках, че може да си толкова гадна, въпреки че съм добре запозната с повечето ти коварни трикове.


Редактирано от чepитa на 18.01.07 21:25.



Тема Re: Въпрос към юзърката от Дупницанови [re: чepитa]  
Автор no_bs (anointed)
Публикувано18.01.07 21:26



Да, Чери, съвсем превъртях.

Иди викни Кирето да ти каже дали анонимните постинги са мои.

Ужас! Ти си по-зле отколкото изглежда отстрани, ако си вярваш на подобни идотщини. Дано си ги говориш ей така, за успокоение, иначе явно ситуацията ти съвсем се е влошила.


================

Beauty and the Feast



Тема Re: Въпрос към юзърката от Дупницанови [re: no_bs]  
Автор чepитa (мурафет кибик)
Публикувано18.01.07 21:37



аз не се съмнявам, за да питам някого, но който все още има съмнения, че ти си едно от превъплъщенията на Калин, може спокойно да се възползва от поканата на Mr. N



Редактирано от чepитa на 18.01.07 21:41.



Тема Re: Въпрос към юзърката от Дупницанови [re: no_bs]  
АвторRoxana (Нерегистриран)
Публикувано18.01.07 21:38





Ако имаше и най-малък шанс да ви изчука и двечките, Киро щеше да долети на крилете на желанието

Хм, колко желан е станал....



Тема Re: Въпрос към юзърката от Дупницанови [re: чepитa]  
Автор no_bs (anointed)
Публикувано18.01.07 21:42



Чери, ако наистина вярваш, че Калин съм аз, според мен е добре да си вземеш почивка от клуба. Явно все по-зле ти действа.

Ако го казваш само на шега, то най-искрено те уверявам, че аз не съм Калин и никога не съм била. Дано това ти е от помощ.




================

Beauty and the Feast



Тема Re: Въпрос към юзърката от Дупницанови [re: Roxana]  
Автор no_bs (anointed)
Публикувано18.01.07 21:45



Абе, ужас, някой наистина си е наумил да слага юзди на клуба явно.




================

Beauty and the Feast



Тема Re: Въпрос към юзърката от Дупницанови [re: no_bs]  
Автор Baмпиp (кръвожаден)
Публикувано18.01.07 21:48



Не бойте се, дами, веднага ще организирам присъствен форум в мойто мазе!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.