Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:54 28.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема update  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано12.01.07 22:01



Here's where I'm standing with my one American ho:

Hi XXX,

I don't find job hunting all that bad. Although, it is not always obvious that I like dealing with people, I really do. What I mean by saying that it's not always obvious is that I have this friend of mine who is always joking that out of all jobs, I've picked the one in which there's absolutely no need to deal with anyone. For me job hunting is just dealing with people. I also find the experiece valuable. Maybe that's why I change my companies realtively often. I want to find a company where I can stay for a long time, though. I do stick with the same field - software development / engineering. I have no intention of changing the position title or the type of work before it's time for me to manage software development projects.

One of the things that I like doing on weekends is eating out too. In addition to many other things, I like sushi and indian food. They have several very good sushi restaurants near where I live. Do you like stuff like that?

My phone number is XXX. Maybe we can go eat dinner. Let me know if you want to do that. Talk to you later...

otgovor:

I LOVE sushi… like I said, I used to live in Brookline so I’m familiar with the great places in the area. Fugakau is my favorite!



I’d love to get together for dinner. Give me a call this weekend my number is XXX.



I hope to hear from you!

S

----------

Вчера излизахме с българката. The bitch is trying to play. Пийваше, ама бавнико. Нито ме докосна, нито нищо, но това е нормално за трезва путка, която е решила да не се ебе. Смя се чат пат, ама нито искаше да ми идва на гости към 2 през ноща, нито ме покани у тях в 4 през ноща. Щяла да ми се обади, ако не утре, в други ден!!! Пълен bullshit. Явно имаше желание да удължи дейта, колкото се може повече. Ама аз не се каня да се срещам 100 пъти с тая и да вървя след нея да видя дали ще и се приебе случайно. Аз съм
pimp. The Rules имат специална препоръка в такива случай - да не се обаждам и игнорирам нейните обаждания точно 1 месец и тогава да видим дали she has a new perspective on life. Малко съм закъсал за въджайна, обаче. Знаете колко е трудно да се играе по правилата. Само истинските професионалисти го могат. Така че ще видим.





Тема Re: updateнови [re: pesho]  
Автор my__self (curious)
Публикувано12.01.07 22:11



(yawn)

Don't hate the player, hate the game.


Тема Re: updateнови [re: pesho]  
Автор white_rabbit ()
Публикувано12.01.07 22:58



хаха :)
забавно
''Играчът " - сигурно така ти казват





Тема Re: updateнови [re: white_rabbit]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано12.01.07 23:11



Не, казват ми КОНЯ. Понякога жените се обръщат с мен с "конче", но това е чак след като се опознаем. Иначе с по-формалното "кон". Доста хора ме знаят и като pesho.



Тема Re: updateнови [re: pesho]  
Автор white_rabbit ()
Публикувано12.01.07 23:13



да не искаш да кажеш "ездачът " ?





Тема Re: updateнови [re: white_rabbit]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано12.01.07 23:22



Не, по принцип си е КОНЯ.

Но щом държиш да знаеш цялата истина, наистина по едно време ми викаха нещо, което се връзва с написаното горе. Викаха ми ИНСТРУТОРА (по ебане), но тогава наистина ебях редовно и последователно.



Тема Re: updateнови [re: pesho]  
АвторHisShadow (Нерегистриран)
Публикувано13.01.07 04:04



no tova beshe predi onova fatalno safari v Afrika, kogato raziaren slon ti stapi na makari4kite ... ot togava ebaneto se razredi
:-)



Тема сетих се още нещонови [re: pesho]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано13.01.07 07:25



Сетих се за още една простотия от тая седмица. Единият ми "приятел" тук се оказа изнасилвач. Вкара ми няколко преложения, които съм почти сигурен, че означаваха точно да работим в комбина и брутално да изнасилваме мацки, макар че той в последствие отрече да е имал това в предвид, както може да се очаква. Аз първо се оправдах, че не ми се ходи в затвор, но после се ядосах и след около ден-два го светнах, че това е супер лайнарска и лузърска работа и един пич никога не би го направил. Също му казах, че не бих и толерирал такива работи. В резултат, той май вече не ми говори, което е добре, ако наистина е имал в предвид, това което ми се стори, че имаше в предвид. И без това му дължа $20 - може да не се наложи да му ги връщам.

Има малък шанс наистина просто да се е шегувал, но какво би означавал коментар от рода на "Трябваше да ги разкъсаме. Нито ни имаха телефоните, нито знаеха какви сме и откъде сме." А също и дообяснения, че те жените в началото се дърпали, но после започвало да им харесва. Това не се връзва с обяснение, че е искал да каже да сме били просто по-настъпателни.

Представяте ли си какви лузъри се навъртат наоколо и въобще не им личи!?



Тема Re: updateнови [re: HisShadow]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано13.01.07 07:27



Ти си тъп като гъз. Не ми се натягай, щото мога да те пречукам без да се замисля.



Тема Re: updateнови [re: pesho]  
АвторHisShadow (Нерегистриран)
Публикувано13.01.07 07:32



abe smotlio, ti lud li si ili gaza ti e tessen




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.