Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:57 30.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема конкурс за най-ексцентрична псувня -нови  
Автор noTeHHEgaP (член)
Публикувано11.01.07 20:20



понеже са се разроили много постинги на тая тематика. призовавам доказани капацитети и доайени в областта като ДОДО, Калин, Шерифа, Кинга, Фас и Терминатора да се включат с охота и творческо вдъхновение. Анонимни ентусиасти са добре дошли също така, макар че зад всяка псувня по мое мнение трябва да стои гордия подпис на Създателя и. предлагам фрий-фор-ол къмпетишън, като обектите на попържане са без ограничения и по избор на автора - може да се надпсуваме взаимно помежду си или да насочим към външи лица без ограничения. Примерно Шерифът е специализирал в областта "Калин" и там е несъмнено неговата сила, Калин от своя страна е достигнал експертна ювелирност и тематична насоченост в сферата "чери", а ДОДОвият стил се характеризира с многопластовост и разнопосочност за сметка донякъде на дълбочината на изказа. моля подходете към конкурса с необходимото уважение към съперника, и дайте най-доброто от себе си. И не на последно място, помнете - добре поднесената псувня е катарзис на личността, тя сгъстява драматизма и патоса в краснословието, одухотворява семплата аскетичност на сухите форумни образи и като многобагрена, пъстра палитра илюстрира шаблонните щрихи на сивкавия, безличен форумен субект в една пъстроцветна еманация на плътнокръвна личност. Наслука!



Тема Re: конкурс за най-ексцентрична псувня -нови [re: noTeHHEgaP]  
Автор no_bs (anointed)
Публикувано11.01.07 20:25



Е*и му майката! Виж в другата тема какво съм ти писала в точно същата минута!




================

Beauty and the Feast



Тема Re: конкурс за най-ексцентрична псувня -нови [re: no_bs]  
Автор noTeHHEgaP (член)
Публикувано11.01.07 22:49



верно едновременно ни е осенила тая гениална идея, чи му йеба маааму чи му йеба (тва последното словосъчетание тука в случая е само за да сме в тон с темата и за подсилване на въздействието)



Тема Re: конкурс за най-ексцентрична псувня -нови [re: noTeHHEgaP]  
Автор Fas~ ()
Публикувано11.01.07 22:54



а яз моа ли да ви се изклесам у устенцата и на 2ма ви-гиди жадни спермояди такива





Тема Супер тема!!!нови [re: noTeHHEgaP]  
Автор Шepифът (псувам лошо)
Публикувано11.01.07 23:49



Само има един проблем.
Щом ще е конкурс трябва да има и жури.
Кой ще оценява нашите творения???
Аз предлагам да са жените.


Плюс това трябва да има ясни условия.
Каква трябва да е псувнята - смешно-развлекателна или сериозно-обиждаща???


Поздравеления още веднъж за темата.
Трябва да има оживление в тоя клуб!!!



Пийте червено вино за здраве!
Здравето Ви е нужно,за да се пие ракия!


Тема Re: конкурс за най-ексцентрична псувня -нови [re: noTeHHEgaP]  
Автор Шepифът (псувам лошо)
Публикувано12.01.07 00:21



Аз няма да псувам засега,а само искам да споделя с Вас една истинска история.
Разказа ми я братовчедката на Калин - Настя.Тя е от смесен брак както се сещате.
Тука няма да бъдат намесени хомосексуалните предпочитания на Калин.
В тази история ще Ви разкажа за т.нар."страшна нощ".
Да,точно така - "страшна нощ".
Това име й беше дадено от Калин.
Случи се когато една вечер към 8-9ч майката на Калин без да иска изтърва нагорещената ютия върху мъжкото достойнство на тогава възмъжаващия юноша.
Както се сещате той носеше анцуг(така беше модата в кв."Обеля" и от досега на нагорещената ютия с анцуга последния се смали и залепна за кура на Калин.Все едно току-що беше консервиран хуя му в някой завод за пилета.
Болката беше ужасна.
Но най-големия проблем дойде от това,че тази вечер не беше коя и да е,а именно 9-ти септември.Никой не работеше в болницата в кв."Обеля".Калин и майка му трескаво търсиха специалисти - проктолог(такъв ,дето се занимава с курове и гъзове) и дерматолог.Никъде не намериха.
Навсякъде само сестри на пост.
Откъде да знаят хората,че майката на Калин ще му свари хуя???
Постепенно болката започна да отшумява,когато дойде мига на глупостта.
Внезапна придобил смелост Калин реши да си чисти остатъците от анцуга по хуя.Според него най-добрия начин щял да бъде да ги вземе с прахосмукачка.
Внимание!!!
Прахосмукачка.
Лошото е,че майка му беше получила подарък преди месец от един клиент - нова чешка прахосмукачка.А както всички знаете -чехите от едно време си имат добра индустрия и съответно прахосмукачката работеше безотказно.
Машината засмука безжалостно гордостта на Калин.
Невероятна болка!!!
Сълзи потекли по бузите на лирическия герой.Със сетни усилия изключил прахосмукачката.Много го било страх да погледне надолу.С основание...
Главата му станала 4 пъти по-голяма и кура му приличал на силно пресечен конус.

Болките продължили цяла нощ...

Пийте червено вино за здраве!
Здравето Ви е нужно,за да се пие ракия!


Тема Re: конкурс за най-ексцентрична псувня -нови [re: noTeHHEgaP]  
АвторKalin (Нерегистриран)
Публикувано12.01.07 01:39



Първо на първо, немам грам желание да зимам каквото и да било участие у твоите теми, защото си само един гъдулар от село. Баш село при това.

Другия момент е, че ме фащаш в лошо време, у Бг-то съм си, от доста време вече, ял, пил, ...и т.н. и немам никаква сласт да псувам баш сега. А и от Нова Година насам се опитвам да намала псуването, защото не ми отива на имиджа дееба.

но, както ти казах по горе, дори и да бех супер мотивирам да псувам, пак немаше да го направа в твойта тема, защото по тоя начин се едно те подкрепям, а аз по принцип не понасям селяните.

Сори.



Тема аве самсуляк изтърсен, [re: Kalin]  
Автор noTeHHEgaP (член)
Публикувано12.01.07 02:01



казах в тая тема да се пЦова по желание, и толкоз. като не псуваш, ние ша те попържаме тебе до дупка.
да сам са заинтересОвал от житейската драма на краставия ти дирник, че ми се обясняваш в три абзаца къде си, що си, къв ти е шибания мироглед и накриво ли пикаеш, да та иба у бурсука грозен да та иба? фак офф, копанар с копанарите гиди въшлив, и не ми хленчи повече в темата шото тая тема не е за фусти, деба голтака клисав деба?





Тема Re: Пфу, аматьори...нови [re: noTeHHEgaP]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано12.01.07 02:15



Авее ей, пловдивска путкамайна, кво ми се правиш на политически наблюдател бе, дееба и ДНК-то ти филибарско дееба(цитирам моя нов идол Джейми). Дядо ми беше шампион по псуване в тежка категория, а прадядо ми умеел да псува на около седем езика и имал около 1367 авторски свидетелства за псуване. Аз пък за първи път напсувах един дядка в една сладкарница на "Красно село" Дъртата педеруга ми вика:
-Йей малькия, ни та ли е срам дъ съ придреждаш тъй прид старите хора?
-Кажи бе скорбут, -обръщам се вежливо към него аз. - Кво искаш, да ти набутам тия еклери в гъза ли, дейба и бронхита склеротичен дееба? Я да палиш мотора докато не съм ти стопил лагерите...
Дъртакът изгуби и ума и дума, а на касиерката и се запотиха цайсите от притеснение. Бях едва единадест годишен...


кво знайте вий, ва дайба и хюмнетата недоклатени дека сте....



Тема Re: аве самсуляк изтърсен,нови [re: noTeHHEgaP]  
Автор Шepифът (псувам лошо)
Публикувано12.01.07 02:21



Аз така и не разбрах това конкурс ли е или фестивал.
При конкурсите има призови места,а при фестивалите всичко е просто за шоу на публиката.

Ако ще е конкурс дайте да избираме жури.



Нека всеки от редовните участници си напише оценките:

1.
2.
3.

Ето в такъв ред.



Гледам Терминатора се е включил вече.
Аз очаквам и Шадоу да се включи.
И той ги умее псувните.

Калин очаквано се отказа,защото това е тема за човеци,а не за ходещи путки.

Пийте червено вино за здраве!
Здравето Ви е нужно,за да се пие ракия!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.