Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:03 01.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема КУРВА ли е ЧЕРИ ?  
АвторJelbert (Нерегистриран)
Публикувано04.01.07 20:06



прочетох мнение за нашта хубосница в другия форум където твори и там.

Ами нямат мисля основание, но тя си е най-голямата селянка тук в този форум,
нахална ,всезнаеща,скарана с всички ,гонеща и лижеща ТЕРМИНАТОРА по ташаците
Да не би да са научели кой е бащата на ДЕТЕНЦЕ ??? НЕ ! ..........само тя си знае ! НЕ е КУРВА !



Тема Re: КУРВА ли е ЧЕРИ ?нови [re: Jelbert]  
Авторkypвap (Нерегистриран)
Публикувано04.01.07 20:13



селянка голяма но курва едва ли. в кой друг форум твори,я пусни да погледаме сеир



Тема Re: КУРВА ли е ЧЕРИ ?нови [re: Jelbert]  
АвторФopecтъp (Нерегистриран)
Публикувано04.01.07 23:36



?!

ако е тази, която мисля от Механото в Дупница, с ефтин курвалък не се занимаваше тогава. сега е в Клейтън, МО и преди една година си идва за Коледа и беше прекалено задръстена и одъртяла вече. гледам какво е писала тук - дай му на простака селяндур микрофон и гласност и гледай цирк ...



Тема Re: КУРВА ли е ЧЕРИ ?нови [re: Jelbert]  
Автор Шepифът (псувам лошо)
Публикувано05.01.07 00:31



Аз познавам само една 100% курва и това е майка ти.
Калине и сестра ти се старае,особено след като хвана пичи грип,но майка ти никой не може да я надмине.
Смуче здраво и не завишава цифрите като борда на "Енрон".
При нея цифрите са ясни - между 3 и 8 на вечер.По празниците дава промоции и след това не може да ходи.
Веднъж я видях да се прибира с патерици след работен ден.
Бройката била 19 момчета,без да броим 4-те свирки.
Наета била за цялата вечер от банда тийнеджъри.
Скъсали й путката.

Псувам тия дето пишат с 2-3 ника и прецакват дискусиите


Тема Нема шанс.нови [re: Jelbert]  
АвторKalin (Нерегистриран)
Публикувано05.01.07 00:42



Хахаха, това е супер ташак. Едва ли е курва, сигурен съм, че е некоя застарела овехтела селска мистрия с дебел гъз. А и съм сигурен, че кур не е виждала от детенце нанасам:)

Ениуей, дай линка да видиме къде на друго место е срала. Ше ми е интересно да вида как се отвара нашта селянка.



Тема Re: Нема шанс.нови [re: Kalin]  
Автор Шepифът (псувам лошо)
Публикувано05.01.07 00:49



Калине талибан мръсен!
Пак ли започна сам да си пишеш,бе мама ти крастава!
Ще дойда в Бостън с големия ятаган и ще ти разцепя дупарата.
С моя извит хуй ще ти разпоря хралупата и ще ти сложа коледни лакомства вътре да дадеш на майка ти.
В нейния гъз вече съм набутал други лакомства,така че ще може да си ги размените.



Псувам тия дето пишат с 2-3 ника и прецакват дискусиите

Тема изплюй спермата бе !нови [re: Шepифът]  
АвторKalin (Нерегистриран)
Публикувано05.01.07 10:04







Тема Re: КУРВА ли е ЧЕРИ ?нови [re: Jelbert]  
Авторлюбoпитka (Нерегистриран)
Публикувано05.01.07 19:37



хайде кажи де, къде се е изказвала костилката?





Тема Re: КУРВА ли е ЧЕРИ ?нови [re: любoпитka]  
Авторpissed off (Нерегистриран)
Публикувано05.01.07 19:50



ААААААААААААА, ако видя още една тема за дупницата ще закрия клуба,

така че Фнимавай!
Каква курва бе тя мирише на запръжки от 100км, курва, за това се искат данни. Много ме ядосахте днеска начи!!





Тема Re:true mathematics(от дупница)нови [re: pissed off]  
Автор7X7 (Нерегистриран)
Публикувано05.01.07 20:37



7X7=77 !!!!! хайде закривай сега





Тема Re: КУРВА ли е ЧЕРИ ?нови [re: pissed off]  
Авторcмex (Нерегистриран)
Публикувано05.01.07 20:39



я! Чери вече не била дебела!







Тема Re: КУРВА ли е ЧЕРИ ?нови [re: cмex]  
Авторяcнo (Нерегистриран)
Публикувано05.01.07 20:45



значи наистина тя е имитатора на истинския Калин72


има си изглежда доста резервни никове дупнишкото лелче





Тема narushavam mylchanieto ednoktratno sнови [re: яcнo]  
Автор чepитa (мурафет кибик)
Публикувано05.01.07 21:21



otkrito pismo do no_bs

greshish za Kalin72, kakto i za mnogo drugi neshta, no tova si e tvoi problem, sled kato prodyljavash da proektirash tvoite deistviq vyrhu men. dori i az ne znam koi e Kalin72. imah podozreniq, che e Fas~, no se okaza, che gresha. toi samiqt, ako iska da si priznae koi e - neka go napravi publichno.

za razlika ot teb, az ne pisha pod razlichni nikove, lognata ili anonimna, ili pyk da si otgovarqma sama, za da simuliram deinost i da se opitvam da zlepostavqm klubarite s izmisleni gluposti. intrigite nikoga ne sa mi bili po vkusa, no ti qvno ne mojesh da jiveesh spokoino bez tqh i kratkiqt mir, koito postignahme naskoro ne ti dava mira. ti pyrva zapochna da se zaqjdash anonimno s men oshte predi Koleda i az te tyrpqh, zashtoto tova e nai-lesniq nachin da nakarash edin troll da se podrazni i da stane oshte po-agresiven, dokato ne izpliue kamycheto, koeto mu stqga v obuvkata.

i taka, sled dostatychno dylgo tyrpenie reshih da ti pokaja, che zabelqzvam anonimnite ti ataki i te narekoh ku..a, koeto beshe kuchka

, no bqh sigurna, che shte go prochetesh kato kurva. moje bi otnovo sydish za men po sebe si?! koi znae? i kakvo mi puka dali si se obidila osnovatelno ili ne. za poreden pyt dokazvash prostashkoto si povedenie, za da se samoiztyknesh za moq smetka. dobre pone, che ne pishesh lognata, ta mojesh da zabludish nqkoi ot tvoite pochitateli, che ne si ti. no i tova e do vreme. horata koito si struva da znaqt kakvi gi vyshish otkakto si vlqzla v toq klub ne mogat da bydat zabludeni.

posledno - kakvito i jalki opiti da pravish s namerenieto da me izgonish ot kluba, nqma da uspeesh. az ne sym ti nito Floridian, nito Ivona, nito Gia, nito sofianka, koqto vse po-rqdko pochna da pishe. zapomni go vednyj za vinagi - ako pri tqh si imala nqkakyv uspeh s atakite, pri men nqma da mine toq nomer.

ako iskam moga da slqza na tvoito nisko nivo i da otgovarqm na izmislenite ti obvineniq s REALNI lichni danni, kato malkiq provincialen grad (mnogo po-malyk ot Dupnica) v koito si rodena i koito ti samata mi kaza na belejki. da ne govorim za drugi oshte po-izoblichvashti fakti, koito vseki edin moje da nameri s google, ako se raztyrsi, sled kato sofianka ni osvedomi za imenata na teb i myja ti. no nqma da go napravq, tova e pod dostoinstvoto mi.

sbogom dolnoproben bokluk! dano pone insinuaciite i intrigite te karat da se chustvash po-inteligentna, po-krasiva, po-mlada, po-velika, po-malko debela, po-malko ku..a i po-shtastliva... on line...

p.s. dokarah go do 7 paragrafa - po edin za vseki tvoi grqh sprqmo men.

Редактирано от чepитa на 05.01.07 22:00.



Тема Re: Абе Черинови [re: чepитa]  
Автордoбpoжeлaтeл (Нерегистриран)
Публикувано05.01.07 22:26



Вече веднъж ти казах, че не те бива да се справяш с просташки ситуации

, което хич не е грях, но ако не можеш да отговориш подобаващо, по добре ги отмини с презрително мълчание.
И вземи накрая си я избий тая но_бс от главата- имам чувството, че вече те е обхванала някаква мания за преследване, което хич не е хубаво.
Така, както се държиш само предизвикваш стадното чувство на "обитателите" на форума и то малко им трябва като видят, че някого "го замерят с камъни" и те да се включат в шоуто, 'зер за някои май това им е останала единствената радост в живота.
П.П. Ако не си разбрала да ти кажа, че основния писач в този постинг(независмо под колко и от какъв род прякори) е оня манхатънски куку- кога ли ще ме ядоса да му отида на гости - живее на много удобно място на има няма 10 минути от тунел Линкълн - няма нищо да му правя, щото знам, че ще се насере(с извинение) още като ме види и докато изсъхне едва ли ще посмее да ходи пак да дриска по клавиатурата



Тема Re: Абе Черинови [re: дoбpoжeлaтeл]  
Автор чepитa (мурафет кибик)
Публикувано05.01.07 22:37



i tiq prestruvki, che vidite li ne sym samo az troll, sme gi slushali do otegchenie. dqdo Dodo se poznava dobre po mnogokratnoto osirane. vij kogato no_bulshit sere - tq go pravi ednokratno kato se starae da imitira dobre originala, no ne vinagi uspqva.

a ti kato si tolkova dobrojelatelen zashto ne pishesh lognat ili ne mi pratish belejka?



Редактирано от чepитa на 05.01.07 22:39.



Тема Re: КУРВА ли е ЧЕРИ ?нови [re: яcнo]  
Авторъжac (Нерегистриран)
Публикувано05.01.07 22:48



няколко сайза, ами това са поне десетина кила
тя била голямо кофте ...





Тема Re: КУРВА ли е ЧЕРИ ?нови [re: ъжac]  
Автор чepитa (мурафет кибик)
Публикувано05.01.07 22:52



nikyde ne sym zakala kolko sym bila i s kolko sym otslabnala. zakliuchenieto ti ne e zadyljitelno da e vqrno, no taka obiknoveno se poluchava kato sydish po sebe si.

i se opitvash da manipulirash mnenieto na klubarite. za tolkova prosti li gi imash?



Тема Re: Абе Черинови [re: чepитa]  
Автордoбpoжeлaтeл (Нерегистриран)
Публикувано05.01.07 23:09



Е аз не съм чак толкова доброжелателен, че чак пък да тръгна да се регистрирам за да мога да ти пращам бележки

.
Колкото за no_bs, сега в момента не мога да проверя дали тя го е писала (става въпрос само за един единствен постинг, който би могъл да е неин ), но преди съм "поглеждал" кои се заяждат с теб и мога да ти кажа, че повечето от "съмненията" ти не са верни .
Ти нали си падаше нещо йога - не знам как му викате по йогийски - медиатция ли беше или не знам как, ама внуши си, че no_bs не съществува за теб и пробвай така няколко месеца и пробвай да не влизаш в безмислени спорове, защото не си много силна в тази област и само губиш от това



Тема Re: Абе Черинови [re: дoбpoжeлaтeл]  
Автор чepитa (мурафет кибик)
Публикувано05.01.07 23:11



dobre, ot men da mine - shte ti povqrvam bez da meditiram.

a ti kato namerish malko svobodno vreme proveri koi sa neinite anonimni postingi, deal?



Тема Re: КУРВА ли е ЧЕРИ ?нови [re: чepитa]  
АвторHEдoбpoжeлaтeл (Нерегистриран)
Публикувано05.01.07 23:12



знаеш ли, чери, обикновено подминавам постингите ти, но поради липсата на нещо по-добре днес ги чета и започваш да ме дразниш с наглостта си, защото явно ти обиждаш интелигентността на клубарите.

ясно е, че не си била размер 2 щом си имала да сваляш няколко сайза. била си поне 8, а най-вероятно доста повече, защото сама казваш, че преди колегите са те забелязвали по-малко, а след това повече. за да не те забелязват в САЩ трябва да си доста високогабаритен. в това няма нищо лошо все пак, а и е похвално, че си успяла да отслабнеш.



Тема Re: КУРВА ли е ЧЕРИ ?нови [re: HEдoбpoжeлaтeл]  
Автор чepитa (мурафет кибик)
Публикувано05.01.07 23:15



ne si izmislqi! ne sym kazala, che sa me zabelqzvali po-malko, a che zabelqzaha otslabvaneto. pravish li razlika, super inteligentni nedobrojelateliu?





Тема Re: КУРВА ли е ЧЕРИ ?нови [re: чepитa]  
Авторнeдoбpoжeлaтeл (Нерегистриран)
Публикувано05.01.07 23:20



и така да е, остава в сила това, че не си била фиданка. няма какво да усукваш.



Тема Re: Абе Черинови [re: дoбpoжeлaтeл]  
Авторнeдoбpoжeлaтeл (Нерегистриран)
Публикувано05.01.07 23:24



смятам, че чери знае, че постингите не са от но_бс, но се прави, че са, за да има повод да я одумва.



Тема Re: Абе Черинови [re: нeдoбpoжeлaтeл]  
Автор чepитa (мурафет кибик)
Публикувано05.01.07 23:26



ako si tolkova inteligentna kolkoto se pravish si otgovori pyrvo na vyprosa koi kogo odumva i po kakyv nachin? a az smqtam, i to osnovatelno, che ti se pravish na koi i da e samo i samo da otklonish vnimanieto ot sebe si.

Редактирано от чepитa на 05.01.07 23:30.



Тема Re: Абе Черинови [re: чepитa]  
АвторHEдoбpoжeлaтeл (Нерегистриран)
Публикувано05.01.07 23:37



huh? LMAO ..





Тема корегирам се ! Чери но и Терми са КУРВИ !!видно отнови [re: дoбpoжeлaтeл]  
АвторJelbert (Нерегистриран)
Публикувано05.01.07 23:40



постингите им





Тема Черинови [re: чepитa]  
АвторZefira (Нерегистриран)
Публикувано06.01.07 16:08



horata koito si struva da znaqt kakvi gi vyshish otkakto si vlqzla v toq klub ne mogat da bydat zabludeni.



Абе ти за толкова години в този клуб не разбра ли един елементарен факт:Хората си говорят с който им е интересно и не ги интересува дали си от Дупница или от Куртово Конаре. Ма да знаеш как хич никак не ме вълнува дали но_бс е пърфект ивъл и тънка ли е или дебела, факт е че с нея се говори интересно, а ти си тъпа и досадна. А разбери го най-после и си седни на задника. Мълчания, отворени писма, изобличаващи факти, на баба ти хвърчилото значи. Кой го интересува това бе!



Тема Re: narushavam mylchanieto ednoktratno sнови [re: чepитa]  
Авторtruth serum (Нерегистриран)
Публикувано06.01.07 19:49



не мога да кажа за Гия

, но виж за Флоридиян спря да пише по времето, когато започнаха приказките за внуците на мъжа и, които забелязвам се най-често срещан мотив у две клубарки, also known as акушерките.. такива ми ти работи.. ако ти липсва колжеката ти Софиянка, заповядай в ол бг - там тя често си гука и с но_бс



Тема Re: narushavam mylchanieto ednoktratno sнови [re: truth serum]  
Авторoл.бr (Нерегистриран)
Публикувано07.01.07 03:21



А какво става с внуците на дядо Робърт-дядото на булшита?



Тема Re: narushavam mylchanieto ednoktratno sнови [re: oл.бr]  
Авторox (Нерегистриран)
Публикувано07.01.07 16:54



чери знае, тя проверявала в Гугъл





Тема Чери е КУРВА ...но селсканови [re: ox]  
Авторoл.бr (Нерегистриран)
Публикувано07.01.07 17:46







Тема Re: Чери е КУРВА ...но селсканови [re: oл.бr]  
Автор Шepифът (псувам лошо)
Публикувано08.01.07 00:05



Ти първо отиди си оправи хемероидите,пък тогава давай квалификации.
Ако нямаш пари кажи - ще ти пратя двама негри те ще ти оправят проблема.

Псувам тия дето пишат с 2-3 ника и прецакват дискусиите


Тема Re: narushavam mylchanieto ednoktratno sнови [re: ox]  
Авторox.бr (Нерегистриран)
Публикувано08.01.07 09:11



Чери само се пъчи,че Дупница е по-голям град от този на булшита





Тема Любопитни Фактинови [re: truth serum]  
Авторinsider (Нерегистриран)
Публикувано08.01.07 19:03



последните постинги на Флоридиан в клуба са:







Тема от кого е ДЕТЕНЦЕ ??нови [re: Jelbert]  
Авторha-ha (Нерегистриран)
Публикувано09.01.07 17:06







Тема Re: КУРВА ли е ЧЕРИ ?нови [re: Jelbert]  
Авторmallin (Нерегистриран)
Публикувано11.01.07 00:04



курва парекселанс !





Тема Re: КУРВА ли е ЧЕРИ ?нови [re: mallin]  
АвторTepинaтop (Нерегистриран)
Публикувано11.01.07 00:09



Малинке, хау абаут ю гив ме съм съки-съки, йоаамсеиин?





Тема Re: КУРВА ли е ЧЕРИ ?нови [re: Tepинaтop]  
Авторнeтъpпeлив (Нерегистриран)
Публикувано11.01.07 01:54



не се разбра,ще правиш ли повече свирки срещу вотове или само на шишарката така





Тема Re: КУРВА ли е ЧЕРИ ?нови [re: Фopecтъp]  
Автор jaime14 (член)
Публикувано11.01.07 02:27



Aaaa, iasno,ti si ot Dupnitza, zatova si tolko O'Dupen!!!!!!!!!!!!





Тема Re: Абе Черинови [re: дoбpoжeлaтeл]  
Автор jaime14 (член)
Публикувано11.01.07 02:40



Abe,strashnia ti da ne si ot NJ?Mi ottam mnogo mirishe be! Da ne siti neshto.....





Тема Re: Черинови [re: Zefira]  
Автор jaime14 (член)
Публикувано11.01.07 02:56



Takiva neregnati, kato tebe serat na liavo i na diasno iz kluba! tova , koeto pishesh za Chery, ne obizda neia, a govori za teb directno! Da e..a i lainata nedopraveni, deto ne mogat da se pochuvstvat normalno dokato ne napadnat niakoi! kato ne ti haresva Chery, ne i cheti pisaniata i ne otgovarai! Pfuui....





Тема Re: КУРВА ли е ЧЕРИ ?нови [re: HEдoбpoжeлaтeл]  
Автор jaime14 (член)
Публикувано11.01.07 03:05



kakuf ti e problema koi koilko tezi?Da ne bi niakoi da ochakva ot tebe da mu nosish zadnika?





Тема Re: КУРВА ли е ЧЕРИ ?нови [re: нeдoбpoжeлaтeл]  
Автор jaime14 (член)
Публикувано11.01.07 03:10



Edno e iasno, leko ti e da si nosish akula, ne tezi mnogo.





Тема Re: от кого е ДЕТЕНЦЕ ??нови [re: ha-ha]  
Автор jaime14 (член)
Публикувано11.01.07 03:13



Ha, ha, a ti znaesh li ot kogo si? Mai si subiran po rogozkata!!!1





Тема Re: Жайменови [re: jaime14]  
АвторXaxa (Нерегистриран)
Публикувано11.01.07 03:17



Не бе каке, аз съм бял човек и живея при белите хора

. Но тия в NJ са все от твоите хора, така че ако има нещо с миризмите и пр. - вижте си се разберете по роднински
А ти като си толкова отворена, не искаш ли да те свържа с Додо - мож' да съ харисЪте и да станете гаджета и таман няма да си изразходва Инергията из форума



Тема Re: Жайменови [re: Xaxa]  
Автор jaime14 (член)
Публикувано11.01.07 03:28



Ne te znam kakuf tzet si, ama v NJ ziveiat po-beli hora otkolkoto v NYC. A az kato sum tolko otvorena mislish li che tebe chakam da me svurzvash, pa bilo to i s DODO? Ako tolko si zakusal odi pri DODO, moze da se smili nad tebe, shtoto energiata ti e neshto kisela, nedoopravena......





Тема Re: Жайменови [re: jaime14]  
Автор evroFortuna_ (заслужена)
Публикувано11.01.07 09:38



Закачам се за последния.

Регистрираните клуебари и клуебарки - докога ще кликате в подобни теми

Нещо забавно ли намирате или как?



Тема терми е по-голяма курва от чери!нови [re: нeтъpпeлив]  
Авторkoмиcия пo избopa (Нерегистриран)
Публикувано11.01.07 10:32



хуюве ще лапа само модератор да стане





Тема Re: терми е по-голяма курва от чери!нови [re: koмиcия пo избopa]  
АвторGSM (Нерегистриран)
Публикувано11.01.07 15:58



ама и сега ги лапа куровете





Тема иска на термуса хуя но той го нямаа от чери!нови [re: GSM]  
Авторha-ha (Нерегистриран)
Публикувано12.01.07 16:25







Тема Re: КУРВА ли е ЧЕРИ ?нови [re: нeтъpпeлив]  
Авторnov (Нерегистриран)
Публикувано13.01.07 06:32



Вие всички сте луди. Нямате ли нещо по-интересно за което да говорите от това дали Чери е курва или не?



Тема ama verno li gi lapaнови [re: ha-ha]  
АвторHisShadow (Нерегистриран)
Публикувано13.01.07 07:27



nema li snimkov material



Тема курва-модератор ?нови [re: Jelbert]  
АвторStefan (Нерегистриран)
Публикувано21.01.07 00:09



нивга !





Тема Re: курва-модератор ?нови [re: Stefan]  
Авторнoвa (Нерегистриран)
Публикувано21.01.07 20:25



ама защо се натиска тази толкова ?



Тема Re: курва-модератор ?нови [re: нoвa]  
АвторCA (Нерегистриран)
Публикувано01.02.07 16:51



merak za moderator brato






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.