Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:16 30.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Абе що сте си траяли досега...нови  
Автор Nirvana2 (?x?)
Публикувано13.12.06 00:29



за тоя готин филм "Departed"....При вас вече го дават май от няколко седмици и тука у форума нито дума за него.
Баси, баси, баси готиния филм!!!!!!! Филмът на годината! 007 е в сравнение с тоя кат приказка на Шехиризада. Отново гениално постижение на Скорсизи в комбина с Леонардо ди Каприо, и към това прибавени Мат Деймън и Джак Никълсон и още сума ти звезди. Щях да умра от кеф в киното!



Life is a tragedy for those who feel, and a comedy for those who think.

Тема Re: Абе що сте си траяли досега...нови [re: Nirvana2]  
Автор cina2 (минаващ)
Публикувано13.12.06 00:36



Що бе, писаха, спомням си, че четох нещо точно тук за този филм.



Тема Re: Абе що сте си траяли досега...нови [re: cina2]  
Автор Nirvana2 (?x?)
Публикувано13.12.06 00:39



Аз не помня, сигурно са били 2-3 постинга, не повече. Виж за 007 се изписа цял роман. Ама щом викаш, ше зема да го потърса в архива...



Life is a tragedy for those who feel, and a comedy for those who think.

Тема Re: Абе що сте си траяли досега...нови [re: Nirvana2]  
Автор чepитa (непознаваема)
Публикувано13.12.06 00:43



e как, бре Нирванке!

аз толкова фалбу му урАрих на тойо филм. още веднага след като го гледах казах, че е най-хубавия за тая година от филмите, които съм изгледала.

я кажи ти гледа ли Парфюмът? тук още не са го пуснали, но вече вървят рекламите.

p.s.

Редактирано от чepитa на 13.12.06 00:46.



Тема Re: Абе що сте си траяли досега...нови [re: чepитa]  
Автор Nirvana2 (?x?)
Публикувано13.12.06 00:47



Гледах го , нали ти писах. Сега ше го пускат и при вас нали? И той е готин, тъпото е само, че като си чел книгата му знаеш съдържанието. Иначе и той много ми хареса, най-вече как е предадена на екрана тая "обонятелна страст".



Life is a tragedy for those who feel, and a comedy for those who think.

Тема Re: Абе що сте си траяли досега...нови [re: Nirvana2]  
Автор чepитa (непознаваема)
Публикувано13.12.06 00:53



да бе верно, сега се сетих, че ми казва преди за филма.



следващия, който съм си набелязала да гледам е Blood Diamond



Тема Re: Абе що сте си траяли досега...нови [re: чepитa]  
Автор Nirvana2 (?x?)
Публикувано13.12.06 01:09



И аз така, днеска му гледах рекламата в киното. И най-вече заради ди Каприо (аз си падам по него още от фазата пред Титаник). Само дето не ми се гледат много африкански проблеми на "унижените и оскърбените". Едно време си падах по социално ангажираните филми, ма сега не.



Life is a tragedy for those who feel, and a comedy for those who think.

Тема Re: Абе що сте си траяли досега...нови [re: Nirvana2]  
Автор чepитa (непознаваема)
Публикувано13.12.06 02:04



не ми направи особено впечатление в Титаник, а в Авиатора направо не можеш да го трая, но в Departed блестеше!

надявам се и в новия филм да е на ниво.



Тема ебати тъпия филмнови [re: Nirvana2]  
Автор noTeHHEgaP (член)
Публикувано13.12.06 02:25



никва идея, пълна скука и нищо оригинално, тоя ли бил па оня ли бил та накрая бабината ви трънкина, а края беше повече от недоосмислен но кво да очаква човек от бозите в които играе тоя мърляч ди каприо - тоя филм е само за инфантилни момиченца дето са били в киносалона да въздишат по лео и мат деймън





Тема Re: Абе що сте си траяли досега...нови [re: Nirvana2]  
Автор Fas~ ()
Публикувано13.12.06 03:06



Ди Каприо ми е антипатичен, но в този филм направи доста добра игра. А Джак Никълсън е повече от изрод. Дори само 5 секундния кадър в който с гримаси имитираше плъх го разписа за целия филм. Като цяло-много добър филм.

Редактирано от Fas~ на 13.12.06 03:07.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.