Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:26 28.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема ku-ku :-)нови  
АвторHisShadow (Нерегистриран)
Публикувано12.12.06 07:07



> na Wall Street kvi labs ima ?

Не знам, аз работих в инвестиционна банка там.

> kvi sa tezi shemetni prekvalifikatsii :-)

Ами такива, писна ми да работя там и използвах хобито си за да си намеря работа в рисърч.

> sega za kosmonavt li shte u4ish ?

Не съм събрал още $20 милиона, като ги събера може и да уча за космонавт.

> siguren li si 4e ne si kopal zlato v Aliaska ?

Не, бъркаш ме с някой друг, който познаваш оттам.

> ne si li rabotil v kinoto ? ne moje da bade :-)
> nishto ne kaza za Lub4o :-) butate li ledeni blokove prez rabotno vreme, zameriate li
> patitsi ?

Гроздето е кисело, а? :)



Тема Re: ku-ku :-)нови [re: HisShadow]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано12.12.06 07:14



Хехе, нещо не си добре с нервите май :) Не е учудващо, да живееш в място, което не харесваш, да мразиш работата и произхода си. Хайде произхода не можеш да си смениш, но да се примиряваш с другите неща си е чист мазохизъм :) Моите съболезнования :)



Тема Re: ku-ku :-)нови [re: l]  
АвторHisShadow (Нерегистриран)
Публикувано12.12.06 19:03



zaebi az sam za okaivane ...nito na Wall Street sam rabotil, nito si imam hobi deto kat mi pisne da rabotia na Wall Street da zapo4na rabota v edin lab, hei tam, vsi4ki go znaiat ... nikoga ne sam imal vazmojnosta da butam led s kolove po staria port, nito pak da zameriam patitsite s kamani prez rabotno vreme ... gorkan4o az ... pa i tova kizelo grozde ... napravo mi se ebava mamata

shte ni razkajesh li v tazi lab (hei tam) kolko i kvi PhD-ta rabotiat, samo po ime li se obrashtat po mejdu si ili poniakoga si vikat hei Mr Cambridge ili hi Mr Yale. Predpolagam 4e vsi4ki sa imigranti, nali ? To tezi glupavi Amerikantsi za kvo li stavat ...
Razkaji ni Pls.
:-)



Тема Re: ku-ku :-)нови [re: HisShadow]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано12.12.06 19:13



Е, за WS и лаб не знам дали има надежда, но поне патиците може да се научиш да замерваш с камъни. Като гледам още малко ти остава :)



Тема Re: ku-ku :-)нови [re: l]  
Автор no_bs (ентусиаст)
Публикувано12.12.06 20:15



Не знам His Shadow какво толкова невероятно видя. Нейсе.....

His Shadow, какво става в канадския ви клуб, бря? Последното включване е от 5-ти декември. Да не са ви затворили държавата поради зимния сезон?





Тема Re: ku-ku :-)нови [re: l]  
АвторHisShadow (Нерегистриран)
Публикувано13.12.06 02:24



i az tova kazvam - gorkan4o as ... za okaivane sam

V lab-a kadeto si praktikuvash hobito ima li i drugi koito sa ba4kali predi tova na Wall Street i posle im e pisnalo. Kolko shte se izrasi lab-a na novata ti diploma



Тема Re: ku-ku :-)нови [re: no_bs]  
АвторHisShadow (Нерегистриран)
Публикувано13.12.06 02:26



kak oba4e se preeba deto se pusna na diado Bob ... i za kvo, za nekva veranda deto vesnikar4eto ne moje da ia utseli s vestnika ... Vmesto da po4nesh v nekoia banka po Wall Street ....



Тема тая дрисня дето я леешнови [re: HisShadow]  
Автор noTeHHEgaP (член)
Публикувано13.12.06 02:31



за сарказъм ли я имаш ве недакватни капуте, кво толкоз учудващо има в тва някой да завърши университет и веднага да го вземат да блъска в инвестиционна банка на уoл стрийт - тия там са само млади копелета без "бакграунд" и коват по седемдесе+ часа седмично, след две години напускат и вършат нещо друго, тряа да си много тъп за да не вденеш че тва не е приказка от 1001 нощ а съвсем нормален път за доста хора





Тема Re: тая дрисня дето я леешнови [re: noTeHHEgaP]  
АвторHisShadow (Нерегистриран)
Публикувано13.12.06 03:04



Tova ne moje da e verno - imash li diploma nema na4in da "blaskash" po tsial den po tia zapadnali Wall Street-ski banki
Az sashto sam si mislil da po4na v nekoi lab rabota, ama pusto kato niamam podhodishto hobi
Ti kakvo hobi imash, ba4kash li v nekoi lab ili ve4e ti platiha obrazovanieto i napusna



Тема Re: ku-ku :-)нови [re: HisShadow]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано13.12.06 03:09



Започна да се повтаряш вече... Я ходи да видиш патиците.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.