Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:48 29.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Surviver Bgнови  
Автор fortuna_ (заслужена)
Публикувано11.12.06 22:40



Хех, страшно ми е гот - първият Сървайвър Бг се печели от ЖЕНА - при това от Бургас!!!! Джияяяяя, защо сте толкова фелни в Бургас, бре - от Йодните изпарения ли, бре?????
За тези, които не са следили "шоу-то": с 2 думи - финалисти (според клюката - финалът също е по сценарий) са Нели (Бургас) и Ахмед (Якоруда). Победителят се излъчва чрез ГЛАСУВАНЕ от последните останали 7 участници. И така за Ахмед( който БТВ странно защо благодари на Господа, а би трябвало на Аллаха) гласуваха: Звездомир (Бургас - според мен гласува или от чиста злоба срещу съгражданката си, или защото е жена) ... Валентин (бивш служител на ДС) - според мен гласува по "партийно поръчение" защото не посочи основателен аргумент за гласа си... и Семра(също туркиня отнякъде си, сервитьорка) - тя пък според мен гласува по етническа принадлежност


А, да незабравя, че имаше въпроси към участниците от различни известни личности и БойкоБорисов попита Ахмед - какво общо вижда между себе си и Ахмед Доган - отговорът беше ЗНАЧИМИ ПОЛИТИЧЕСКИ ЗАЛОЖБИ ?!?

За Нели (Бургас) гласуваха - Иван (София, ИТ специалист), Петя(библиотекарка), Таня(студентка-туризъм) и Наско (собственик настудио за татуировки -също Бургас).
Мисля, че е ставало дума какъв фен съм на това шоу засега, но не само за това си позволявам да ви занимавам с този финал - най ме изкефи н женската, а политическата победа на Нелка






Тема Re: Surviver Bgнови [re: fortuna_]  
Автор cina2 (минаващ)
Публикувано11.12.06 23:28



Не знам какво е туй чудо, така както го описваш на "риалити" прилича. Прочетох поста ти и дано не ти се сторя "Мара подробната", ама да напиша нещо за това: "( който БТВ странно защо благодари на Господа, а би трябвало на Аллаха)". Това е едно и също лице. Само имената му са различни за различните религии.



Тема Re: Surviver Bgнови [re: fortuna_]  
Автор red_coral (непознат)
Публикувано11.12.06 23:28



Здравей, и аз следя с интерес шоyто, не съм изпyснала досега нито един епизод, но го гледам по Нетерра и чакам да качат финала. Значи за чичо Валио се говореше , че така яростно защитава Ахмед , защото имат yговорка да делят парите. Радвам се, че Нели спечели, макар че аз съм една от малкото, която вярваха , че и Ахмед заслужава победата. Ами, много неща се изписаха и конспирации се разкриха в форумите на страницата на сурвивор - www.survivor.btv.bg

Нели поне игра честно, а и това да не сключи женска коалиция накрая беше много умен ход. Браво, със здраве да си харчи парите!





Тема Re: Surviver Bgнови [re: fortuna_]  
Автор no_bs (ентусиаст)
Публикувано12.12.06 17:04



Форти, нищо не мога да кажа за Survivor, обаче като видях, че си споменала Джия и си помислих дали пък някой ден няма да ни изненада с неочаквано появяване....





Тема Re: Surviver Bgнови [re: no_bs]  
Автор Fas~ ()
Публикувано12.12.06 22:35



е ти нали я беше нарекла истеричка и че уж била напрегната. Може да ти се е обидила?





Тема Re: Surviver Bgнови [re: Fas~]  
Автор no_bs (ентусиаст)
Публикувано12.12.06 23:03



Хехе, аз не нарекох Джия истеричка, а в една конкретна тема, в която спорехме дали I-134 е задължителна при покана за туристическа виза и казах, че реакцията й по темата стигна до истерия. Има голяма разлика. Послед на съвсем случайна анонимна прекрои казаното в "истеричка" и оттогава периодични го повтаря. Защо ли....



А за обиждането - не се коси, оттогава съм говорила с нея. А и дългогодишните клубари рядко са твърде обидчиви. Вземи себе си за пример. Досега не е имало жена, по чийто адрес да не си изредил една камара подигравки и дори някои категорични гадории, а ето че не ти се сърдим, даже си те обичаме. Какво да те правим..... Ти не си виновен, то те кара отвътре.



Тема Re: Surviver Bgнови [re: cina2]  
Автор fortuna_ (заслужена)
Публикувано13.12.06 00:37



Далече съм от мисълта да те възприемам като "Мара подробната"- нали тук всеки си пише каквото му е на пръстчето


За останалото - опасявам се, че никой смъртен още не е наясно по въпроса за еднозначността на Божеството в различните религии. Наистина споменава се езотерично схващане за единния произход на религиите.....но ежедневно от високоговорителите на Софийската джамия определено се чува различно именуване, а и кой знае защо - аз през целия си живот не обърках досега това именуване ....
На мен ми прозвуча жалко и дребнаво хитро...е, не съм застрахована от грешки, но мисля, че не бъркам в случая




Тема Re: Surviver Bgнови [re: red_coral]  
Автор fortuna_ (заслужена)
Публикувано13.12.06 00:44



Ами големи емоции бяха на финала....аз пък, въпреки че якостисках палци за Нели -честно не очаквах тя да успее да се пребори с този лисугер Ахмед и сценариите...До последно очаквах някакъв удар "под кръста" както обикновено става в живота и затова така се изкефих на тази победа на момичето - тихо и кротко издуха и ДС, и разни коалиции кой с кого щял да дели парите





Тема Re: Surviver Bgнови [re: no_bs]  
Автор fortuna_ (заслужена)
Публикувано13.12.06 00:48



И аз се надявам Джия да "грейне" поне за Коледните форумни заигравки


Като казах заигравки - взимайте се в ръце и давайте идеи да си организираме форумна Коледа



Тема Re: Surviver Bgнови [re: fortuna_]  
Автор чepитa (непознаваема)
Публикувано13.12.06 00:50



брей, колко спонтанно ти дойде пак идеята за Коледните игри.

да ти имам ентусиазма и времето за губене във форума...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.