Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:24 02.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Абе що сте си траяли досега...нови [re: чepитa]  
Автор Nirvana2 (?x?)
Публикувано13.12.06 17:25



Da ti kazha ne znam. Scenata, kojato me vpechtli naj-mnogo beshe, kogato mylchaha i dvamata na telefona. Bjaha mi izpynati vsichki zhici na kitarata...



Life is a tragedy for those who feel, and a comedy for those who think.

Тема artur*!нови [re: artur*]  
Автор kate_ (angelundercover)
Публикувано13.12.06 18:02



кой ти гледа играта...!:))))

а муууу-то е срам за блондинките!

ето това е блондинка:





Тема Re: artur*!нови [re: kate_]  
Автор no_bs (ентусиаст)
Публикувано13.12.06 18:49



Верно е срам, мамка му! Особено в "Match Point"....





Тема Re: artur*!нови [re: kate_]  
Автор artur* ()
Публикувано13.12.06 19:58



кой ти гледа играта...!:))))

Баси,значи и външният вид имал значение!!!



Мерси за Кейт Уинслет-тя винаги ми е била любимка!
Ето ти и на теб един блондин по-долу:




*



Тема Re: artur*!нови [re: no_bs]  
Автор artur* ()
Публикувано13.12.06 20:02



Ха-ха..."Match Point" не се получи,но не мисля че вината беше в нея.



Започнах да си водя running log и от няколко дни вече бягам и сутрин и вечер-да видим до къде ще я докарам!


*



Тема Re: artur*!нови [re: artur*]  
Автор no_bs (ентусиаст)
Публикувано13.12.06 20:24



Да направим бартер на сигнатурите, а? Твоята май ме кефи повече!



По колко мили???????

Аз си взех якенце за бягане с дупки за палците, така че да можеш да си мушнеш, да си придърпаш ръкавите над дланта и да станат като полу-ръкавички. Декември е все пак....



Тема Re: artur*!нови [re: no_bs]  
Автор artur* ()
Публикувано13.12.06 20:46



Знам за какво говориш! Такива дрехи(със дупки за палците) и аз имам,но сега не ги използвам,защото е топло...След една седмица студ,температурата пак се качи над 60 F-просто е супер за бяхгане!
Правя по 4.5 мили сутрин и по 4.2 вечер към (19:00 часа).

За сигнатурата-не съм търсил никакъв замисъл,просто картинката ми хареса.А на бартер съм готов!



Да не забравя-бягането по здрач било много полезно :




*



Тема Re: artur*!нови [re: artur*]  
Автор no_bs (ентусиаст)
Публикувано13.12.06 21:58



Да не си набелязал маратон, а?



ОК, щом си готов на бартер - давай шоколада (нали е шоколад това?), а от мен - бордото!



Тема Re: ебати тъпия филмнови [re: Nirvana2]  
Автор noTeHHEgaP (член)
Публикувано14.12.06 07:25



ди каприо е мърляч, най-голямото недоразумение което съм имал неудоволствието да гледам на широк екран, като са почне от блудкавата бълвоч титаник, през приспивния генгс ъф ню йорк, малоумния кеч ми иф ю кан, и са стигна до поредната простотия дипартед. само разни пикли като терминатора ходят да го гледат на премиерите му, щото да се накефят на лео, видиш ли


а тоя филм е тотална боза, от началото до края предсказуем и плосък, с най-предивидимия и шаблонен финал, пълен упадък на скорсезе, даже и великия джак никълсън не можеше да го отскубне от тинята на посредствеността понеже една птичка пролет не прави.
един от най-яките филми с джак никълсън дето съм гледал е as good as it gets, супер филм, също в топ 3 на най-добрите филми дето съм гледал е city of god, тия продукции не са за фенки на лео обаче



Тема Re: ебати тъпия филмнови [re: noTeHHEgaP]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано14.12.06 08:41



Ти на кой викаш пикла веее, пловдивско хюмне таквоз? Ако искаш да знаеш, Леонардо ди Каприо е просто един лигав педал, а Авиатора е невероятно тъп филм. Най-добрата му роля беше във филма "Защо тъгува Гилбърт Грейп", където партнираше на Джони Деп и играеше роля на малоумен улигофрен.
Трябва да призная, че беше блестящ тогава и играта му наистина ми хареса.
Друг беше въпроса обаче, как един върл фен на Борат, с размекнат от пушене на долнопробни треви мозък си позволява да критикува Скорсезе?
Такова едно действие от твоя страна е равносилно на опит да си направиш сам мозъчна операция, без да имаш и най-малка представа от медицина.
Да те еба у гения филибарски, замаян...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.