Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:37 04.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: tova kazvam i az :-)нови [re: ease]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано11.12.06 16:12



Tova s diplomite e taka za medicinskite kadri - mtam bez mestna diploma ne mojesh da priparish - za drugite e koi kakto se opravi -ama po varvi da douchvash ako veche si rabotil i imash staj - zashtot s 0 g staj naistina na 35 -40 g chisto nov specialsit naprimer po marketinkg ne e seriozno



Тема Re: poneje ima strashno mnogo rabota novodiplomiraniнови [re: ease]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано11.12.06 16:56



Баси, мен сигурно ще се убият да ме търсят с моето готино име



Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: poneje ima strashno mnogo rabota novodiplomirнови [re: HeДoДяЛKo]  
Автор noTeHHEgaP (член)
Публикувано11.12.06 20:21



еее, професоре, "dont take life too seriously... you'll never get out alive" - тва е цитат от Бъгс Бъни. приземи са малко и си вкарай една текила понеделник вечер да речем





Тема Re: basi, nikoi li ne zagriava zashto go praviat ?нови [re: |]  
АвторHisShadow (Нерегистриран)
Публикувано12.12.06 02:27



ami ia ni razkaji togava kakvi i kolko prestijni diplomi imash i kakva to4no rabota ti donesaha
razkaji ni sashto kak rabotodatelite se tarkulnaha ot stolovete shtom ti vidiaha diplomata



Тема Re: tova kazvam i az :-)нови [re: :)]  
Автор ease ()
Публикувано12.12.06 02:35



може..нямам наблюдения над финанси, маркетинг и ай ти....,Но шадоу не е без стаж.Ако сега изтропа едно МБА или някакъв постграджуат сертификат в ай ти сферата мисля,че ще изтрепе рибата.

Ма той не вярва щото е циник и скептик. За тва има една приказка-Циндил Пиндил зад плета, Джаста Праста на хорото.



Тема Re: poneje ima strashno mnogo rabota novodiplomiraniнови [re: ease]  
АвторMими Гювeндeлaтa (Нерегистриран)
Публикувано12.12.06 02:36



Аз съм дипломирана медицинска сестра, но никога не са ми искали дипломата на изпитите. Разбира се, че си имам артистично име, в сверата на "услугите" не можеш да се реализираш без да имаш хубаво име.
Ти как така те наемат без изпит - само по документи.



Тема Re: basi, nikoi li ne zagriava zashto go praviat ?нови [re: HisShadow]  
Автор ease ()
Публикувано12.12.06 02:40



абе шадоу, аз не съм била на интервютата на нашата психиатърка та да знам кой е паднал от стола, но ти гарантирам,че е имало паднали.И мога да ти кажа,че хората като говорят на някой за нея понякога първо и казват името, а понякога първо казват,че е учила в Харвард. И това са всички....Така,че хич не подценявай звука на думички като "Харвард", "Йеил", па дори и МакГил и юнивърсити ъф Торонто....за разлика от Софийски Университет Климент Охрдиски, МЕИ и секви други от тоя род.Макар че споменаването на МА па макар и от Софийския пак работи, за моя радост.



Тема Re: poneje ima strashno mnogo rabota novodiplomiraniнови [re: Mими Гювeндeлaтa]  
Автор ease ()
Публикувано12.12.06 02:44



казах ти,че не ми е ясно какво наричаш "изпит"

има интервюта-аз бях на две за сегашната ми работа
питат те разни въпрости за работата ти и какво би направил в някакви ситуации и как си представяш еди какво си...ако е това-това се нарича интервю, не изпит

само по документи никой не наема


Дипломата не ти я искат на интервюто-там нещата са на вяра.Но после като отидеш да подписваш договора в хюмън рисорсес ти искат всички дипломи, сертификати и прочее. Без това не можеш да започнеш работа.

А за сферата на "услугите" и артистичните имена, не знам..слава богу не съм запозната изотвътре





Тема Re: basi, nikoi li ne zagriava zashto go praviat ?нови [re: ease]  
АвторHisShadow (Нерегистриран)
Публикувано12.12.06 03:15



ama razbira se be :-) nema bg imigrant deto sled kato zavarshi nekoi super prestijen universitet i da ne zapo4ne rabota vednata i to za super mnogo pari
tova po pravilo stava bez nikakav backgrount - samo si pokazvash prestijnata diploma i gotovo ... e poniakoga si smeniash i imeto, ama tova e samo za da te viknat na intervu, posle vednaga polu4avash zaslujeno priznanie

te samo tapite amerikantsi imat problemi s namiraneto na rabota, ama tova e shtoto sa tapi amerikantsi, kade she se meriat te s BG imigrantite



Тема Re: basi, nikoi li ne zagriava zashto go praviat ?нови [re: HisShadow]  
Автор ease ()
Публикувано12.12.06 03:47



и са ква ти е тезата след целя тоя сарказъм?

кажи кратко и ясно




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.