Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:42 03.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема що бенови [re: Шepифът]  
Автор King (член)
Публикувано03.12.06 21:34



параноик, няма такива, можеш да се регистрираш



Тема Re: що бенови [re: King]  
АвторШepифът (Нерегистриран)
Публикувано03.12.06 21:37



Това е дълъг въпрос с много неизвестни.
Накратко,вярвам в световната конспирация.
В умерени количества разбира се.





Тема Re: Ти си субективеннови [re: King]  
АвторШepифът (Нерегистриран)
Публикувано03.12.06 21:51



А,бе де да знам,сигурно си попаднал на свестни хора,ама аз тия франсета,дето съм ги срещал са много надути и правят много неприятно впечатление.А между другото заради Страсбург и по конкретно заради Елсаз и Лотарингия Франция и Германия си бият шамари,а после плаче цяла Европа.



Тема Re: Ти си субективеннови [re: Шepифът]  
АвторNirvana (Нерегистриран)
Публикувано03.12.06 21:55



Ааааа, тва с шамарите е минало бешело.
Сега свирят с обща партитура.





Тема :)нови [re: Nirvana]  
АвторШepифът (Нерегистриран)
Публикувано03.12.06 22:04



Така е.Дори е малко подозрително да са в толкова добри отношения.
Тони Блеър ми е много криво.



Тема Айде пакнови [re: Шepифът]  
АвторШepифът (Нерегистриран)
Публикувано03.12.06 22:21



Пак правописна грешка.

Искам да кажа,че на Тони Блеър МУ е гадно от приятелството на Германия и Франция



Тема Re: Французитенови [re: Шepифът]  
Автор no_bs (ентусиаст)
Публикувано03.12.06 22:58



Мммм, при първото си ходене във Франция не останах с такива впечатления, но преди два месеца, когато от Испания отидохме във Франция, определено имаше забележителна разлика. Не беше обаче до степен да са ми неприятни. Може би защото съм полу-франкофон.

А сравнени с испанките и испанците бяха толкова по-елегантни и добре изглеждащи, че веднага им простих надутостта. Аз съм блундинка и то Везни и около мен трябва да е наблегнато на естетиката. Така че нека живеят французите. Няма да им връзвам кусур.



Тема Petela e simvol na FRнови [re: no_bs]  
АвторHisShadow (Нерегистриран)
Публикувано04.12.06 00:56



a petela e nai-tapoto i naduto jivotno :-) tova sa FR - tapi i naduti
spomniam si kogato gi drankahme 0:2 za kvalifikatsiite za svetovnoto :-) na drugia den vestnitsite izleznaha sas zadlavia "FR zagubi ot narod, koito iade kiselo mliako i hliab"
Mnogo me izkefi navremeto Stoi4kov kato zaeba Zlatnata Topka v samoleta :-) zabravil ia bil :-) Fransetata se biaha napravo nasrali :-) piana imaha po djukite

Tova e nai-korumpiranata natsia v Evropa !!!

Za razlika ot BG imat istoria, imat i s kakvo da se naduvat ....
Prirodata im e jestoka south FR e nai-krasivoto miasto koeto sam vijdal v jivota si
zamatsite po Loara sa sashto neshto koeto triabva da se vidi



Тема Re: Французитенови [re: Шepифът]  
Автор Baмпиp (кръвожаден)
Публикувано04.12.06 06:46



Французите, одумвани и оплювани, са си французи. Кой каквото ще да казва, ''французин" е нарицателно за традиции, за изисканост, за класа.
Те имат една от най-силно развитите икономики в света и водеща ядрена сила.

Разбира се, черни овци има във всяко стадо.
Сбирщината на хора от различни нации, живеещи там, напомня на щатите.
Но като се замисли човек, населението например на Германия, Холандия, Швейцария...с чуждоземен произход е повече, отколкото на това във Франция.

Но като цяло, това е една очарователна нация.
Сигурно Франция е една от най-популярните туристически идеи.
Това е рай за фотографите, за историците, за любителите на архитектурата.
Страната е прекрасна, с утвърдени от векове традиции, с интересни неща да се видят, с богата кухня, с прекрасни вина.
Има много добри неща, които могат да се кажат за Франция.

Погледни на французите с положително отношение, тогава нещата ще ти се сторят другояче. Нищо, че те имат своите поводи да се гордеят за това, че са французи - в това няма нищо лошо.



Тема Re: Французитенови [re: Baмпиp]  
АвторШepифът (Нерегистриран)
Публикувано04.12.06 09:13



Сега се връщам от събирането със сърбите и съм много пиян.
Как ще стана утре главата ми не ражда.Обаче си ми е кеф да си приказвам.


И така,мой човек ти не си разбрал въпроса.Не говорим дали франсетата са ядрена сила,дали са културни или дали се обличат добре.
Говорим дали са надути копеленца.


Иначе всичко това,дето си го казал е така.И се обличат добре и са развита икономика и т.н.,обаче друг беше въпросът.

Аз бях погледнал наистина положително,не си правя майтап като отидох,обаче просто ме отблъсква надутото им държане.

Нямам го тоя проблем с никой друг народ.
Дори и аз да съм виновен - а аз в случая не бях гледам да оправя нещата.Освен ако не е стигнала работата на кръв.
Ето виж сега примера тук-а.
Не знам кой започна разправията аз или Термоса,обаче аз тази вечер ще му подам ръка,защото гледам че е писал в мойта тема за сиренето.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.