Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:35 05.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема харесва ли ви новият 007?  
Автор чepитa (непознаваема)
Публикувано18.11.06 19:41



нещо не мога да се реша да го гледам тоя филм, защото Daniel Craig ми се струва, че е възможно най-неподходящия актьор за ролята. обаче гледам, че има сравнително високи оценки от публиката в imdb.com & rottentomatos.com.

споделете впечатления, плийз!





Тема Не !!!нови [re: чepитa]  
Автор King (минаващ)
Публикувано18.11.06 19:44



Не съм го гледал но не ми харесва!!





Тема И аз така...нови [re: чepитa]  
Автор Nirvana (?x?)
Публикувано18.11.06 19:44



Прилича ми на Владимир Путин нещо. Ама май ше ходя да го гледам. Pеших, че все пак има нещо секси, от това "подмолното" секси, а то май е по-интересно...





Тема Винагинови [re: Nirvana]  
Автор King (минаващ)
Публикувано18.11.06 19:50



подмолното е по интересно за подмолните. Чиста физика, нищо повече.:))





Тема Re: Винагинови [re: King]  
Автор Nirvana (?x?)
Публикувано18.11.06 19:55



Ти, бейби, кво искаш да кажеш? Съмняваш се у моя вкус ли?





Тема Re: Винагинови [re: Nirvana]  
Автор King (минаващ)
Публикувано18.11.06 19:57



Ами не, само потвърждавам, това което ти се опита да намекнеш:))



Тема Re: И аз така...нови [re: Nirvana]  
Автор чepитa (непознаваема)
Публикувано19.11.06 16:52



ама и при вас ли го дават? да не искаш да кажеш, че премиерата за филма е едновременнo в Америка и в Европа? снощи гледах репортаж от премиерата в Англия, където самата кралица удостои актьорите с ръкостискане.

аз не намирам прилика с Путин. просто като актьор ми е антипатичен, а пък в тая роля - съвсем. ако ме бяха питали преди да го изберат за ролята, щях веднага да им кажа, че много по-добре щеше да пасва Ерик Бана като агент 007



p.s. намерих

Редактирано от чepитa на 19.11.06 17:10.



Тема Re: И аз така...нови [re: чepитa]  
Автор Nirvana (?x?)
Публикувано19.11.06 17:12



Официалният му старт тукa е идния четвъртък, ама го пуснаха вече като sneak-preview...

и му правят стотици реклами. Та да видим...
А за Ериk Бана си права, дори има по излъчване нещо от Пиер Броснън.



Тема if you ask me,нови [re: Nirvana]  
Автор чepитa (непознаваема)
Публикувано19.11.06 17:26



Pierce Brosnan беше най-добрият в тази кожа.

обаче, вече е извън възрастовата граница за ролята и го пенсионираха с Die Аnother Day. btw, жестока песен на Мадона.

знаеш ли какво се сетих? май Бана няма шанс, щото е от Австралия. щото те предпочитат агента да е момче от острова. в такъв случай, избирам Clive Owen

Редактирано от чepитa на 19.11.06 17:31.



Тема LOL!нови [re: чepитa]  
Автор Nirvana (?x?)
Публикувано19.11.06 17:35



Clive Owen е супер предложение! Требе да го патентоваш...





Тема Re: харесва ли ви новият 007?нови [re: чepитa]  
Автор Dilithium (Trekkie)
Публикувано19.11.06 18:54



И аз не съм го гледал още, но според мен е много по-добър избор от друигите двама претенденти, не им помня точно имената нещо като Клайв Оуен ми се върти и оня другия дето май играеше в ДареДевил. Та тези двамата са супер смешни пикльовци, хърбалети, отгоре на това и двамата имат кофти вежди, единият е направо като бухал.
Дениъл Крейг поне е стакнат в бодито, личи си че блъска.
Все пак за мен най-симпатичен остава Пиърс Броснан. Шон Конъри ми е най-грозен от всички Джеймс Бондовци.

My opinion is subject to change without warning


Тема Re: харесва ли ви новият 007?нови [re: Dilithium]  
Автор artur* ()
Публикувано19.11.06 21:23



Онзи другият,когото споменавате(от Даре Девил) не ми е известен,но според мен за Калйв Оуен се бъркаш-железен е в каквото и да играе!
Даниъл Крейг може и да е добър ...Аз и за Пиърс Броснан се съмнявах в началото,но в последствие се оказа най-добрия "Бонд" форевер!
Това ,което повече ме притеснява обаче е липсата на "бонд-гърли" от калибъра на Розамънд Пайк,Софи Марсо,Хали Бери...








*


Тема Re: харесва ли ви новият 007?нови [re: Dilithium]  
Автор чepитa (непознаваема)
Публикувано19.11.06 22:23



за кой става дума? Ben Affleck играеше в Daredevil, но той не е бил между кандидатите. намерих стара статия, в която се изброяват вероятната конкуренция за ролята:

Rumored to have also been in the running were British actors Clive Owen, Ioan Gruffudd, Colin Firth, Hugh Grant, Gerard Butler and Ewan McGregor. Irishman Colin Farrell and Australians Hugh Jackman, Heath Ledger and Eric Bana were also mentioned.




ама как съм познала за Clive Owen и Eric Bana

Редактирано от чepитa на 19.11.06 22:24.



Тема Re: харесва ли ви новият 007?нови [re: чepитa]  
Автор Dilithium (Trekkie)
Публикувано19.11.06 23:19



За Колин Фарел става дума, от ДареДевил играеше отрицателната роля.

Не е ли бухал втв веждите? Ха ха ха ха ха, даже в ДареДевил не се беше избръснал между веждите и се сливаха в едно. Баси и отвратенията



И този няма вид на мъжкар ами на женчо.
не лъха агресивност от него нито интелигентност, не става за шпионин.




Даниел Крейг в лицето е по-арогантен и по-смел от горните поплювковци, а и е добре буилднат.



My opinion is subject to change without warning

Тема Хей Арт, мацките са готининови [re: artur*]  
Автор Dilithium (Trekkie)
Публикувано19.11.06 23:26



Обаче без последната която си изстипосал, притежава типична англйска грозота и тяло като на кон, порода унгарски тежковоз.
Ако и се направи лицевочерепна хирургия има черепни кости да се конструра още едно лице, толкова и е дебела черепахата :-)))
Софи Марсо, Урсула Андерс и другите гърли и аз ги одобрявам, но има и такива които не удобрявам

My opinion is subject to change without warning


Тема Re: харесва ли ви новият 007?нови [re: Dilithium]  
Автор HeДoДяЛKo ()
Публикувано20.11.06 00:33



Даниел Крейг в лицето е по-арогантен и по-смел от горните поплювковци, а и е добре буилднат.
Добре билднат????????

Виж му краката, виж му корема, виж му гърдите дори... какво като са мускулести гърдите му, егати грозния релеф дето имат.



Тема Re: Хей Арт, мацките са готининови [re: Dilithium]  
Автор artur* ()
Публикувано20.11.06 00:39



Ха-ха...може би наистина не съм дал подходяща снимка на госпожица Пайк,но чак пък кон...



...както и да е това ми напомни как веднъж Кате ми обясняваше колко много Скарлет Йохансон и приличала на крава и за малко да кажела мууууу...

*


Тема Re: харесва ли ви новият 007?нови [re: чepитa]  
Автор Agent OO7 ()
Публикувано20.11.06 01:26



А бе нещо напоследък май взеха малко-много да пооплюват 'колегата' Roger Moore, май незаслужено...

"...top secret..."


Тема Re: харесва ли ви новият 007?нови [re: HeДoДяЛKo]  
Автор Dilithium (Trekkie)
Публикувано20.11.06 02:15



Имаше една по-добре излязал снимка, но не можах да я намеря.
Както и да е, спор няма, че има по-добро тяло от останалите двама параличи, сигурно и 60 кила не могат направи на лежанка, даже като гледам единия не си е
махнал козината от гърдите.
п.п. какво им е на релефа на гърдите на Даниел Крейг?
п.п.п. Ще опитам да намеря другата снимка

My opinion is subject to change without warning


Тема Re: харесва ли ви новият 007?нови [re: Dilithium]  
Автор чepитa (непознаваема)
Публикувано20.11.06 02:27



aко по мускули ще ги избираме, предлагам Jason Statham







Тема Re: харесва ли ви новият 007?нови [re: Agent OO7]  
Автор чepитa (непознаваема)
Публикувано20.11.06 02:34



него не съм го гледала като Джеймс Бонд. сега видях, че е играл агент 007 в 7 филма:

Live And Let Die (1973), The Man With The Golden Gun (1974), The Spy Who Loved Me (1977), Moonraker (1979), For Your Eyes Only (1981), Octopussy (1983) and A View To A Kill (1985)



кой от тях ще ми препоръчаш да изгледам? в кой филм колегата ти се представя най-добре?

Редактирано от чepитa на 20.11.06 02:35.



Тема Re: харесва ли ви новият 007?нови [re: чepитa]  
Автор Agent OO7 ()
Публикувано20.11.06 03:01



Аз лично съм ги изгледал всичките филми и всеки, разбира се, си има своите предпочитания. Но да ти отговоря на въпроса по-конкретно:

"For Your Eyes Only"

"The Spy, Who Loved Me"

По принцип Roger Moore е с голяма класа, а и английския му е най-чист и на висота. Така наречения Oxford English.

Приятно гледане!!!



top secret

Редактирано от Agent OO7 на 20.11.06 03:03.



Тема Re: харесва ли ви новият 007?нови [re: Dilithium]  
АвторXpaбpият шивa4 (Нерегистриран)
Публикувано20.11.06 04:50



Аааа Фарела е куул само дето не трябва да пуска мустак ...4е с тия яки вежди ще стане все едо е с три мустака

...



Тема Re: харесва ли ви новият 007?нови [re: Agent OO7]  
АвторGONE (Нерегистриран)
Публикувано20.11.06 05:24



a be az go gledah tozi petak. filma mi haresa. ama i na men mai Пиърс Броснан mi hareswashe poweche kato wizia. are otiwaite da gledate



Тема Re: харесва ли ви новият 007?нови [re: чepитa]  
Автор Fas~ ()
Публикувано20.11.06 05:28



не съм фен на 007 поредиците, но гледах този-не е лош, наподобява ми на "краш" до някаква степен...:





Тема Re: харесва ли ви новият 007?нови [re: HeДoДяЛKo]  
АвторDilithium (Нерегистриран)
Публикувано20.11.06 05:58



Горе долу тази е снимката, но не мога да намеря тази която търся.





Има си предмишница, рамена, гърди, трапец, добре изглежда според мен.



Тема Re: харесва ли ви новият 007?нови [re: чepитa]  
АвторDilithium (Нерегистриран)
Публикувано20.11.06 06:01



И Джейсън Статам има тренирано тяло, може би да е по-издържлив на бягане и плуване от Даниел Крейг, но Даниел Крейг определено има по-голяма абсолютна сила, та дори и относителна.



Тема кво съвпадение!нови [re: Fas~]  
Автор чepитa (непознаваема)
Публикувано20.11.06 06:04



ей сега се върнах от него. егаси филма. има доста общо с Краш и с 21 грама даже.



Тема Re: харесва ли ви новият 007?нови [re: Agent OO7]  
Автор чepитa (непознаваема)
Публикувано20.11.06 06:06



мерси! ще ги потърся на нетфликс. второто заглавие ми звучи познато. може да са го давали по телевизията.



Тема Re: харесва ли ви новият 007?нови [re: Xpaбpият шивa4]  
Автор чepитa (непознаваема)
Публикувано20.11.06 06:09



голя вода е в Александър.

а Анджелина му е майка, хахахахах



Тема Re: харесва ли ви новият 007?нови [re: GONE]  
Автор чepитa (непознаваема)
Публикувано20.11.06 06:10



още не съм готова, но колкото повече научавам за него, толкова повече ми се пригледа. кажи как беше мацката?





Тема Re: харесва ли ви новият 007?нови [re: Dilithium]  
Автор чepитa (непознаваема)
Публикувано20.11.06 06:12



а силата, била тя абсолютна или относителна, какво значение има за ролята?!



Тема Re: харесва ли ви новият 007?нови [re: Dilithium]  
Автор HeДoДяЛKo ()
Публикувано20.11.06 07:28



Добре, за вкусове е безмислено да се спори, но да ти кажа какво не ми харесва:
1) личи си че новият Бонд е работил най-вече за ръце и горна част на тялото. Като повечето мъже между другото. На мен лично ми е писнало да гледам някакви супер развити мъже откъм рамене и ръце, а в същото време корема издут и краката като фиданки. В интерес на истината в българските фитнес зали по-рядко се наблюдава, но в Щатите в залите, в които ходих беше пълно с разни типове, които ако ги гледаш в горната част на тялото са готови за главна роля в някой екшън, ама по-надолу са пълна скръб. Мен ми е ясно защо така тренират - понеже като отидеш в бар да забиваш мадами, сложиш една впита блузка и си личат гърдите и ръцете ти, а краката какви са няма никакво значение понеже панталона скрива всякакъв релеф...
2) за гърдите на Бонд. Еми имам чувството че все едно някой го е дялкал с брадвата този. Пича дето чери пусна снимка е с доста по-естетично оформени гърди (доколкото може да се види) макар и да са по-малки от тези на новия Бонд. В крайна сметка колко вдига на лежанка ли е най-важното??? Пиърс Броснам никога не се е отличавал с някакви супер големи мускули, обаче общо взето всички го признават за най-добрия Бонд на всички времена.



Тема изгледах го най-после!нови [re: HeДoДяЛKo]  
Автор чepитa (непознаваема)
Публикувано21.11.06 06:28



сутринта чух по радиото похвални слова за акшъна, че дори и за главния герой и това окончателно ме нави да го изгледам. викам си, може пък незаслужено да съм предубедена спрямо него. да, ама не! филма си е готин, само да не не играеше това дърво ролята на Джеймс Бонд. слаба ракия е. процока ли й се викаше на слабата ракия?!

язък му за готините сини очи... те бяха единственото готино нещо от него и играта му. абе с 2 думи - филма става за гледане, щото мацката си беше от класа и като си представях Бана на негово място се чуствах по-добре!



Тема Re: Хей Арт, мацките са готининови [re: artur*]  
Автор kate_ (angelundercover)
Публикувано21.11.06 17:58




da, obache госпожица Пайк и на мен ми харесва:))))
както и Марсо, и Х. Бери... сега разбираш ли защо не ме кефи С.Й.?:)



Тема Re: харесва ли ви новият 007?нови [re: чepитa]  
Автор kate_ (angelundercover)
Публикувано21.11.06 18:01



ооо, чери, ще се окаже, че с теб имаме сходни вкусове относно мъже:)))) аз на тоя убавец съм му хвърлила око много отдавна:)))
и Клайв Оуен много ми харесва...





Тема Re: харесва ли ви новият 007?нови [re: kate_]  
Автор чepитa (непознаваема)
Публикувано21.11.06 18:47



ама за жените няма да се разберем май.

особено за Скарлет - хубава е и талантлива, че и млада, само дето понякога преиграва.



Тема Re: Хей Арт, мацките са готининови [re: kate_]  
Автор artur* ()
Публикувано21.11.06 20:12



Ферщейн,ферщейн-просто си търсех повод да ти спомена ника!



*


Тема Re: харесва ли ви новият 007?нови [re: чepитa]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано21.11.06 20:23



Owen Nilson е един от малкото светли мъже които харесвам, и майче само той е. Ей го тука





Тема Re: изгледах го най-после!нови [re: чepитa]  
Автор Agent OO7 ()
Публикувано21.11.06 20:56



Какво не му хареса? Това, че не е висок ли?

top secret


Тема Re: харесва ли ви новият 007?нови [re: sofianka]  
Автор чepитa (непознаваема)
Публикувано22.11.06 01:59



и него го харесвам, но не става за Бонд.





Тема Re: изгледах го най-после!нови [re: Agent OO7]  
Автор чepитa (непознаваема)
Публикувано22.11.06 02:03



всъщност, само синити му очите харесвам. не ми харесва нито като физика, нито като актьорска игра. няма запомнящи се роли и може би се надява с тази да напредне в звездната кариера?! обаче, се съмнявам, че ще успее. лично мнение, не се засягай покрай мнението ми за колегата ти, плийз!



Редактирано от чepитa на 22.11.06 02:03.



Тема very much.нови [re: чepитa]  
Автор kate_ (angelundercover)
Публикувано03.12.06 09:22



да. най-много от всички Бондове ми хареса този.:)
много секси. и мъжкар. в сравнение с него П Броснан прилича на менекенка на СиКей:) а този излъчва секс, и е bad, bad boy.



с две думи - баси пича.

ПП и мувито си го бива. (хаха, за малко да забравя...)
поздрави.



Тема Re: харесва ли ви новият 007?нови [re: kate_]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано03.12.06 13:18



Ау, как подробно сте ги сдъвкали всичките...



И аз харесвам Софито Марсо, ама защо напоследък не я виждам да прави филми?

Робът се бори за свобода. Свободният - за съвършенство.



Тема Re: very much.нови [re: kate_]  
Автор чepитa (непознаваема)
Публикувано03.12.06 18:48



мнее, колкото и да чета похвали за него, за мен той продължава да е едно дърво без излъчване и без актьорски талант. чудя се колко ли серии ще мъчат Бонд с него?!



Тема Re: very much.нови [re: чepитa]  
Автор Dilithium (Trekkie)
Публикувано04.12.06 16:09



Що бе филма не беше лош, вчера го гледах на скрийнър изтеглен от нета.
Единственото което не ми хареса, е че на моменти става мудно и няма екшън, също така не разбрах скопиха ли го Джеймс Бонд или не.
Иначе имаше зашеметяващи сцени, гонката с оня църен негър в началото и изобщо ръкопашните битки.
7/10 му давам аз. Добре че са избрали Дениъл Крейг, имаше си добро тяло още в ТомбРайдър , ако беше оня мухльо/женчо Клайв Оуен нямаше да е така ефектен филма.

All sarcasm and humor intentional. If you don't see any, you aren't looking hard enough


Тема Re: very much.нови [re: Dilithium]  
Автор чepитa (непознаваема)
Публикувано04.12.06 17:06



не са го скопили, споко. голям такаш беше тая сцена, откъдето и да го погледнеш!

не ми се вярва наистина да са го удряли по топките, обаче се чудя тогава как успя толкова добре симулира болка?! това си беше най-силната от целия акшън, който никак не беше зле. само дето Даниел ми е антипатичен. видях снощи на imdb.com, че се почнали следващата серия с него - Bond 22 (2008) (pre-production)



Тема А и друго не ми харесанови [re: чepитa]  
Автор Dilithium (Trekkie)
Публикувано04.12.06 17:45



Нямаше много технически джаджи, освен рекламата на телефони Сони-Ериксон и портативния дефибрилатор. В другите Джеймс Бондове, рентгенови очила, коли заредени с ракети, часовници с лазер, дистанционно за бомби и тн. и тн. Този Бонд определено беше беден от към техниката.

All sarcasm and humor intentional. If you don't see any, you aren't looking hard enough


Тема Re: А и друго не ми харесанови [re: Dilithium]  
АвторBond (Нерегистриран)
Публикувано04.12.06 21:37



a ti si cheap ass
da gleda Bond izteglen ot neta! oshte li ne si gledal 12 majmuni, cheap ass?





Тема Re: А и друго не ми харесанови [re: Bond]  
Автор Dilithium (Trekkie)
Публикувано04.12.06 23:23



K'во лошо има да го издърпам от нета след като така ми е по-удобно + това you can not beat the price of FREE even with a wooden stick, right?
Хи-хи-хи за "12-те маймуни" поласкан съм от факта, че някой/я се интересува толкова от личните ми преференции към киноизкуството, няма да е зле да си направиш апойтмънт при някой шринк на първо време.

All sarcasm and humor intentional. If you don't see any, you aren't looking hard enough


Тема Re: А и друго не ми харесанови [re: Dilithium]  
Автор чepитa (непознаваема)
Публикувано05.12.06 01:19



да и на мен ми направи това впечатление, особено колата му. а забеляза ли как Бонд не е перфектен и прави грешки на няколко пъти? това ми хареса, защото прави образа му по-реалистичен.

друго което не ми хареса е прекалено дългото лиготене с мадамата по плажовете. таман си викам, аре бе нема ли вече да свръши тойо филм?!

ама си рекох: ся сигурно искат да ни подготвят за коварните задни планове на мадамата и хоп - то взе, че се забърза развръзката и ойде булката у реката. а той имаше възможност да завърши с обичайния хладнокръвен отговор - Джейм, Джеймс Бонд.



Тема Re: харесва ли ви новият 007?нови [re: чepитa]  
Автор jaime14 (член)
Публикувано05.12.06 05:14



Ei, gotin e! Az ot izvestno vreme si liagam s nego, mnogo e dobur!





Тема хихик,нови [re: jaime14]  
Автор чepитa (непознаваема)
Публикувано06.12.06 01:05



как да разбирам "от известно време си лягам с него"?

да не искаш да кажеш, че го сънуваш еротично?



Тема Re: харесва ли ви новият 007?нови [re: чepитa]  
Авторmyself (Нерегистриран)
Публикувано10.12.06 00:51



Daniel Craig's yummy

I thought the movie was kinda boring.



Тема Re: харесва ли ви новият 007?нови [re: Agent OO7]  
Автор чepитa (мурафет кибик)
Публикувано15.12.06 14:59



снощи догледах "For Your Eyes Only". не е бил никак зле като за времето си - 1980s. иначе сега като го гледам ме избиваше на смях, особено като показваха последната, най-модерна техника.

Roger Moore обаче ми се видя мъъъъничко поостарял и лееееко мудничък за ролята. като е бил по-млад сигурно е пасвал почти идеално на ролята! това един от последните му филми като Бонд ли е?

Редактирано от чepитa на 15.12.06 15:01.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.