Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:22 18.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема продажбата на "Балкан"нови [re: HeДoДяЛKo]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано25.10.06 10:52



>> Първо си оправи фактите, после излизай със сарказъм.

Давам ти само един шанс да изясниш написаното горе. Как мога да знам фактите с такива подробности? Не крият ли договора под предлог, че е "търговска тайна"? Ако цял един народ знае, че е извършено тежко престъпление от правителството на този народ, но няма нито един свидетел, това означава ли, че никой няма право, даже да се подиграе с това правителство?



Тема Re: продажбата на "Балкан"нови [re: pesho]  
Автор HeДoДяЛKo (мастър унивърс)
Публикувано25.10.06 14:48



Под Балкан предполагам имаш в предвид България Еър???

В какъв смисъл крият договора? Това са основните параметри, те се знаят:
цена за 99.99% от капитала: 13 млн. лв.

инвестиции:
- 82.1 млн. евро за 5 години
- 65.85 млн. евро за първите 2 години

брой работни места:
1-ва година - 621 души
2-ра година - 956 души
3-та година - 978 души
4-та година - 1062 души
5-а година - 1062 души

Конкурентната оферта на италиянската Еър Уан беше по-лоша от тази на ТИМ и по трите показателя (цена, инвестиции, работни места).



Тема Re: продажбата на "Балкан"нови [re: HeДoДяЛKo]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано25.10.06 20:53



След като казах "Балкан", защо ще имам в предвид България Еър? Аз ти говоря за летището в София, много самолети, поне една административна сграда, Хотел Плиска и Хотел Космос, собственост за много милиони в десетки държави. 75% от всичко това беше продадено за $150,000 на 30 Юни 1999. Всичко това беше продадено на Зееви Холдингс (Гад Зееви). Скоро след продажбата, еврейският изрод започва да източва капитал от Балкан, всички приходи над $500 да се пренасочват към негова сметка, продава административната сграда на Балкан, хотелите Плиска и Космос. Накрая Балкан фалирва и на нейно място се създава България Еър, доколкото знам, но тия събития по-слабо ме интересуват. Не знаех, че ще се канят да я продадат или вече са я продали наново, тоя път на ТИМ (не се съмнявам, че става дума за големите варненски мафиоти)

По това време, когато се извършва гореописаното престъпление, Костов е министър-председател. Затова, тази партия, аз вярвам, че е най-мошеническата партия и исках да подсетя клубарите за техните престъпления, в случай, че има кандидат-президент от нея. Не знам дали има.

А иначе еваларка на ТИМ. Те са абсолютни престъпици и виждам, че просперират в БГ.



Тема Re: продажбата на "Балкан"нови [re: pesho]  
Автор HeДoДяЛKo (мастър унивърс)
Публикувано25.10.06 21:31



Понеже в първия си постинг в темата спомена варненското летище затова реших че имаш в предвид приватизационните сделки с летищата във Варна и Бургас и продажбата на България Еър от тази година, а не продажбата на Балкан през 99-та. Костовата сделка беше абсолютна измама спрямо България, тук спор няма.



Тема Re: продажбата на "Балкан"нови [re: pesho]  
Автор Nirvana (?x?)
Публикувано25.10.06 22:56



Pesho, ма ти мноу неща знаеш. За 25-годишен имаш познания май на 50-годишен. Не е комплимент, а просто факт. Да имаш такива спомени 1999 г, демек от 17-годишна възраст, си е мноу куул.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.