Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:54 18.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема не се отказвай ощенови [re: VanDerGraaf]  
Авторsnowdrop (Нерегистриран)
Публикувано23.10.06 19:43



Споделям напълно мислите и сантимента ти, но искам да ти кажа, че трябва да гласуваме на балотажа, защото Първанов е далеч по-добрата алтернатива, пред варианта - Сидеров!

Не е сега момента за отстъпване и казване "да става каквото ще". Сега е момента да гласуваме заради България - "против" една личност и една партията, които са реално опасни за страната ни.



Тема Re: Реквием за България?нови [re: VanDerGraaf]  
Автор Иrpaчът@ ()
Публикувано23.10.06 21:19



СДС отвори нова страница в историята на България, тази на корупцията, кражбата и толерирането на простотията. СДС поставяше хора на високи позиция "barely graduated high school", крадяха и принуждаваха хората да им дават подкупи. Много се радвам че някакъв нагъл и аругантен дядка като Беронов си получи подобаващ резултат 8%.





Тема Re: Реквием за България?нови [re: VanDerGraaf]  
АвторГOЦE (Нерегистриран)
Публикувано23.10.06 21:19



Ние сме на всеки километър, Агент Сава - също





Тема Re: Реквием за България?нови [re: Иrpaчът@]  
Автор noTeHHEgaP (непознат )
Публикувано23.10.06 21:37



тебе къде да та сложим с тоя правопис на "арУгантен", в графата "proudly failed elementary school" ли?



Тема Re: Реквием за България?нови [re: noTeHHEgaP]  
Автор9% (Нерегистриран)
Публикувано23.10.06 21:52



Vqrno ima dve gra6ki,
ednata e 4e dqdkata e vzel maj celi 9%, a vtorata 4e kolkoto i da reve6 SDS ho isduha





Тема ей фес,нови [re: 9%]  
Автор noTeHHEgaP (непознат )
Публикувано23.10.06 21:57



на мен за дядо беронов чак толкоз не ми дреме, но ти си жалък с твойте симпатии за седефчов





Тема Re: само до нарцистичния педераснови [re: noTeHHEgaP]  
Автор Fas~ ()
Публикувано23.10.06 22:05



абе непознат нарцистичен гъз. С тебе ли говоря, бе маймун-олигофренясал. Олигави темата на човека с гейовщината си. Ако искаш да ти натъпча главата още по дълбоко в нарцистичната ти урна, отвори 5 нови теми, но не сери в тази. ТРАВЕСТИТ долен





Тема Eto taka...нови [re: Dilithium]  
Автор Nirvana (?x?)
Публикувано23.10.06 22:21



Виждам го така, че управленските органи ще си останат български, но ще трябва да се съобразяват стриктно към законите от ЕС, ако искат в скоро време да бъдат премахнати контролните мерки спрямо БГ-то. При нас местната преса все повтаря трите големи дефицита на БГ:

1. "Мъглявото усвояване" (не по предназначение) на помошните средства за селското стопанство (заплашват да спрат финансовите помощи).
2. Липса на достатъчна хигиена при производството на хранителни продукти (оттам ги ограничават в износа за Западна Европа).
3. Съдебната система и корупцията (заплашват с игнориране на съдебните решения, взети в България).

Е, тва всичкото, ако не се оправи, тури му пепел. ЕС стои над българските управленски органи и в това виждам единствения шанс нещата да потръгнат. Ако трябва да се разчита само на БГ-то, направо го забрави.



Тема Ама кой ще им потърси сметка ?нови [re: Nirvana]  
Автор Dilithium (Trekkie)
Публикувано23.10.06 22:45



КОй ще потърси сметка на нашите управляващи ако нещата не вървят надобре?

Пресстави си аз съм съдия и Мишо Бушона ми бутне 10 хилки зелено да го изкарам невменяем
или каквото е там, за да не влиза за убийството на Жоро Дървото? Кой ще ми потърси сметка на мен и как ако прибера париците? Просто не я виждам да стане тази работа.

Аз лично си имам друг критерий, гледам другите екь-соц страни които са малко пред нас.
Това според мен е най-правилно като подход.
При баща ми в завода навремето цирка 88 може би?!?! Имаше едни поляци, да поляци, след виетнамците имаш поляци, та те разправяха, че ще стане така, че ще имаме всичко, но няма да имаме пари да го купуваме. Ние гледахме като тряснати, защото към момента имахме пари, но не можеше да се купи лесно нито телевизор нито бойлер например. Не знам дали го помниш това време и аз трудно си го спомням но беше така.
Та полчците излязоха прави, после пирамидите и фароните се случиха първо при тях и после при нас, така че човек може да ги ползва за показател донякъде, разбира се не отричаме факта, че сравняваме портокали с ябълки в случая.
Идеята ми е, че не са супер цъфнали поляци и чехи като са в ЕУ, още цъкат със старите си пари и не са вавели като Гърция еврото, макар че при въвеждането на еврото в Гърция пак го издуха там обикновения човек, разликата я обира и буферира обикновения човек,

Дано ЕУ-то направи нещо добро за България, но в близък план няма да стане още 15-20 години гив ор тейк 5. Ама кел файда поне за нас ако стане тогава.
Разбираш ли на къде бия. Нещата си продължават както са си засега.



Тема Re: само до нарцистичния педераснови [re: Fas~]  
Автор noTeHHEgaP (непознат )
Публикувано23.10.06 23:17



престани да се лигавиш, гей изчадие неприятно, на всички им писна от тебе мама ти и досадник






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.