Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:45 17.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Реквием за България?нови [re: VanDerGraaf]  
Автор Fas~ ()
Публикувано23.10.06 18:01



Добре се завърнал в маймунарника. Президентската институция в България все още няма почти никакви правомощия, така че дали ще поставиме за президент травестит като Азис или Потен Негър, все тая. Според мене ни трябва човек, който с професионализъм и твърд размах е готов да въведе ред. Например ДОДО.



Тема Re: Реквием за България?нови [re: HeДoДяЛKo]  
Автор VanDerGraaf (съзерцател)
Публикувано23.10.06 18:20



Благодаря, макар че аз не съм се завърнал , просто реших да споделя нещо което смятах за важно. Моето мнение за Първанов никога не е било високо , за да пада нанякъде. Въпросът е в масовото послушание , с което се гласува за един аморален човек. Политиката е мръсно занимание, но все някъде трябва да има граници, а Първанов ( агент Гоце) отдавна ги прекрачи. И беше възнаграден за това. И кой политик няма да използва подобни избиратели при това положение? Всъщност, това и заслужават.



Тема Re: Реквием за България?нови [re: БaбaЦoцoлaнa]  
Автор VanDerGraaf (съзерцател)
Публикувано23.10.06 18:25



Щом съм отишъл да гласувам значи съм зърнал някой достоен и се гордея с избора си. Гласувах за Беронов, не го крия нищо , че в моята си секция някакъв индивид ,който помагаше на избирателите да разгадаят енигматичната интегрална бюлетина учтиво ми показа как да заградя квадратчето с имената на Първанов и Марин. Чиста случайност разбира се.


Въпроса е в друго. През 1990 сигурно нямаше алтернатива. След това имаше Луканов. През 1994 сигурно също нямаше достоен кандидат. Появи се "достойният" Жан Виденов. Същото и през 2001 година с повярвалите на Симеон Сакс-Кобурготски. Алтернативи винаги има , но граждани няма. Има електорални единици, поданици , всичко друго но не и граждани.



Тема Re: Реквием за България?нови [re: Nirvana]  
Автор VanDerGraaf (съзерцател)
Публикувано23.10.06 18:27



По въпроса за нотната таблица ( партитурата) съм съгласен. Ще я има. Но едно е да слушаш изпълнението на Бостънския симфоничен оркестър , а друго на оркестър "Позитано" да речем. Нищо че свирят по една и съща партитура. Има качествена разлика в изпълнението.



Тема Re: Реквием за България?нови [re: Fas~]  
Автор VanDerGraaf (съзерцател)
Публикувано23.10.06 18:30



Не съм се завърнал ( то не че някога съм се сбогувал) , просто реших да споделя нещо което ми направи впечатление.Въпросът не е само в правомощията. Президентът има достатъчно правомощия между другото. Въпросът е в търсенето на отговорност. Няма да стане този път очевидно. И следващия няма да стане и по-следващия. Жалко. Все се надявах , че България ще стане една много скучна европейска страна.



Тема Re: Реквием за България?нови [re: VanDerGraaf]  
Автор cina2 (непознат )
Публикувано23.10.06 18:37



И какво достойно намери в тоз никому неизвестен старец? СДСтата отдавна се провалиха - всичките до едно. Финансираха ги отвън да направят преврат на Пинокиото, повярвалите в демокрацията се юрнаха по барикадите, а сините лидери си гушнаха парите. Прочети поста на Dilithium - добре ти го е обяснил. Само дето аз спрях да им вярвам много преди 97 год., та до крайности от сорта "Кой не скача е червен" не стигнах. Тук това го правят на стадионите, а не на митинги.
И стига с тоз "агент Гоце". Нима бащата на Буш не е бил директор на ЦРУ (шеф на всички агенти) - това да не му попречи да стане президент?



Тема Re: Реквием за България?нови [re: cina2]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано23.10.06 18:51



Абе все ще се намери някой, дето да знае кое е най-добре за МЕН.



Тема Re: Реквием за България?нови [re: VanDerGraaf]  
Автор noTeHHEgaP (непознат )
Публикувано23.10.06 19:39



ти звучиш малко обиден от вота, като ваньо костов навремето...?


аз не гласувах щото мама им на всички маймуни, а беронов беше един бушон сложен там да изгори за пред пенсия, тва бе ясно на всички



Тема Ха дано!!! Ама се съмнявамнови [re: Nirvana]  
Автор Dilithium (Trekkie)
Публикувано23.10.06 19:40



Гледайки ПОлша и Чехия например, ами поляците продължват да се натискат да емигрират в Америка идват ли не идват тук, хем са в ЕУ от много време.
Аз лично не виждам как управлеснките и законодателните органи ще са от Европа, а не българи, ако е така е прекрасно!!! България ще има шанс, но как го виждаш ти това нещо да стане?!? Аз не мога и да си го представя.



Тема педеруго противна,нови [re: Fas~]  
Автор noTeHHEgaP (непознат )
Публикувано23.10.06 19:42



невероятно смотан си и продължаваш да се плюнчиш даже и като не ти обръщам внимание, май искаш да си завра бюлетината в аналната ти урна както си свикнал, гей кирлив?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.