Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:15 03.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Фасе, гей напудрен лъскав,нови  
Автор noTeHHEgaP (Нарцистичен Гъз)
Публикувано15.10.06 04:54



стига си се фръцкал из форума като пу*тка в менопауза, иди да измиеш банята, баламурник несретен, няма по жалко нещо от мъжка домакиня с претенции за оригиналност, и не се хаби да отговаряш че ше ми опикаеш монолога с педалски скодоумни прозрения мама ти и белетрист бездарен калтав

патология на синдрома "Г-жа Григорова", или "Взаимозависимост между аналния сърбеж на треторазрядния неудачник преосмислящ безличната си незначимост в средата на сдухания си житейски път и фалцетната шаблонна псевдооригиналност на форумните постинги на меката китка Фас, да го еба"



кир по вратО е стилът ми,братО.
идем из Пловдив,мама ви мръсна,
моята цел е гъзо да ви пръсна

Тема Re: Фасе, гей напудрен лъскав,нови [re: noTeHHEgaP]  
АвторHPV (Нерегистриран)
Публикувано15.10.06 08:04



Омайна,путка майна,искаш ли майна да ти се ебе путката майна?



Тема миризлив потен негро да го натаралянкам нанови [re: noTeHHEgaP]  
АвторKalin (Нерегистриран)
Публикувано15.10.06 14:02



майка ти у путето

ебливо



Тема Re: Негре, гей напудрен лъскав, [re: noTeHHEgaP]  
Автор Fas~ (?)
Публикувано15.10.06 19:26



стига си се фръцкал из форума като путка в менопауза, иди да измиеш банята, баламурник несретен, няма по жалко нещо от мъжката путка- форумна домакиня с претенции за оригиналност, и не се хаби да отговаряш че ше ми опикаеш монолога с педалски скодоумни прозрения мама ти и белетрист бездарен калтав

патология на синдрома "'Милия'-'Сладур'-Потната Негърска Комплексирана Путка", или "Взаимозависимост между аналния сърбеж на четвърторазрядния неудачник преосмислящ безличната си незначимост в средата на сдухания си житейски път и фалцетната шаблонна псевдооригиналност на форумните постинги на меката китка Потен Негър, да го еба"

Знаех си, че ще си направиш психологически портрет и че ще разведриш форума през уикенда.

Путко, досега ходеше подир мене като оня ловец-педерас който все стрелял по мечока и накрая мечока все го надупвал зад дънера. Траех си и не ти обръщах внимание, защото не се интересувам от мъже и от техните менто-менструални-пубертетно-неудовлетвотрени фази. Но курво-отсега нататък ще ти навирам личния ти анален ръжен, който така наперено размахваш в собствената ти анална дупка-та да видиш кон боб яде ли, сере ли. А кажи ми сега пак "сладур" и "милия". Педераст лигав смотан.



Тема Re: Негре, гей напудрен лъскав,нови [re: Fas~]  
Авторoxo (Нерегистриран)
Публикувано15.10.06 20:15



Негъра познал!
Фас оказа се педал!!





Тема Re: Негре, гей напудрен лъскав,нови [re: Fas~]  
АвторTTT (Нерегистриран)
Публикувано16.10.06 00:50



Негърчето си мисли,че се намира в класа си и говори на другарчетата си.
Следващия постинг ще е в рап форма и ще подскача из форума.



Тема :)))нови [re: noTeHHEgaP]  
Автор King (стар клубар)
Публикувано16.10.06 01:30



И двамата са безспорни таланти обаче !!!



Тема абе ГЕЙ несретен,нови [re: Fas~]  
Автор noTeHHEgaP (Нарцистичен Гъз)
Публикувано16.10.06 09:07



ако ма интересуваше по колко върви кервиза из супермаркета Ралф'с или дали е добре да са плете вълнен чорап на една или две куки щях да са допитам до авторитетното ти мнение, тъпа мъжка путко, обаче зася нямам нужда от шибани нереализирани мъжки домакини с мирогледа нa на заврян зет да ми серат из темата, ясно ли е ве педал, трай си и си преосмисляй шибания житейски път, може и да постнеш още едно от името на гу-ша григорова мама ти травеститска проста изфръцкана



кир по вратО е стилът ми,братО.
идем из Пловдив,мама ви мръсна,
моята цел е гъзо да ви пръсна

Тема Re: абе ГЕЙ несретен,нови [re: noTeHHEgaP]  
Автор Fas~ (?)
Публикувано16.10.06 17:42



Нарцистична путко, ти си най-големия сдухан педерас във форума. Григорова та григорова. Една камара народ ми направиха кавал с онази тема, други само си се кефеха отсрани, но ти курво-бъркаш понятията-самия ти си най-насраната форумна курва. На чети-дървен филосов-педерас. Щи изпия мозъка със сламка-бомбе.






Тема Re: абе ГЕЙ несретен,нови [re: Fas~]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано16.10.06 17:48



Фасе, ти и тогава твърдеше, че не знам си кой как го поел, но от извадената от скрина с брюкселската дантела твоя тема нищо такова не виждам.



=========
I Didn't Climb to the Top of the Food Chain to Be a Vegetarian!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.