Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:41 29.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема да не пропусна да кажанови  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано07.10.06 04:36



Вчера излизах с 3 американки. Много готини мацки, а и са много мили и услужливи. Не, като нашенките в Бостън, дето съкън да ти се усмихнат или да пропуснат да ти кажат нещо кофти. Като си забия някоя готина американка за гадже, много ще се изкефя.





Тема Re: да не пропусна...нови [re: pesho]  
Автор Baмпиp (кръвожаден)
Публикувано07.10.06 04:46



Важното е да мислиш положително, независимо с коя се хванеш.
Това ти гарантира 50% успеха.



Тема Re: СТРАШЕН КЪСМЕТнови [re: pesho]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано08.10.06 00:48



Едната, най-готина американка, от тия трите да взема да я срещна днес в мола на Copley Square. Взех и даже телефона. А аз се чудех как ще го измисля, че да и взема телефона. Ако е истински ще е много голям успех за мен. Рядко взимам на готини американки телефона - сещате се колко е трудно. Малко се притесних, ама как пък няма. Дано да не ме усети.

Пита ме дали няква сива блузка ми харесвала да си я купи. Аз си помислих, че всякак ще я харесам, но викам, "не. аз по принцип само синьо харесвам". Само тая тъпотия успях да измисля в бързината. Не исках да се съгласявам с нея да не ме помисли за путка и подмазвач. По-добре да си помисли, че съм груб, нали се сещате.

Ей такава мацка искам да си хвана за приятелка. Страшно ще се изкефя, без майтап.





Тема Re: СТРАШЕН КЪСМЕТ [re: pesho]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано08.10.06 03:33



ако и вземеш да я наебеш като за начало така като ебеш наште в бг едва ли ще го видиш повече момичето.



Тема Re: СТРАШЕН КЪСМЕТнови [re: sofianka]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано08.10.06 03:53



Аз да и го вкарам, че да я пиша в тефтера, а после ще му мислим кой кого ще вижда.





Тема Re: СТРАШЕН КЪСМЕТнови [re: pesho]  
АвторGONE (Нерегистриран)
Публикувано08.10.06 06:16



dawai peshe - samo taka. - broilkata e wajna
hubawo e i kachestwoto da e dobro ama broikata winagi e na parwo miasto



Тема Re: СТРАШЕН КЪСМЕТнови [re: GONE]  
Автор Baмпиp (кръвожаден)
Публикувано08.10.06 06:32



Ти се майтапиш...





Тема Re:Vits po sluchaya.нови [re: sofianka]  
АвторRazbirach (Нерегистриран)
Публикувано08.10.06 07:19



Pred portite na Sveti Peter se naredili 3-ma.Sveti Peter pochnal da gi pita:
- Abe ti s kolko jeni si spal v jivota si?-pita Sveti Peter purvia.
-Ami Sveti Petre pravo da ti kaja mnogo sa,200-300,kakvoto hvana ne mu proshtavam.-kazal purvia
-Ami tuka za v Raya togava shte ti dam Ferrari da karash.-kazal Sv peter.Ami ti sledvashtia s kolko?
-Az,mmmm,s okolo 20-tina.-kazal vtoria
-Togava na tebe edno BMW.A ti?
- Az predi da se ojenya imah edna priatelka,posle sled kato se ojenih,ne sum izneveryaval.-kazal 3-tia.
-Eto ti edno kolelo togava.
Sled niakolko chasa,razhojdal se Sveti Peter iz Raya i gleda 3-tia s koleloto sednal na edna peika i plache.
-Shto plachesh ti bre,tuka e Rai,vsichki triabva da sa shastlivi?-popital Peter
-Ami predi malko jena mi mina ottuka s edno БЕНТЛИ-пла4еики казал 3тия.





Тема Re: СТРАШЕН КЪСМЕТнови [re: GONE]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано08.10.06 08:05



Това гадже е много хубаво. Не е 10 по десетобалната, ама да е да кажем към 8, а аз съм хард грейдър.

А колкото до бройката, аз чувствам, че имам мисия на тоя свят. Аз съм тук, за да еба.

За сега слабо се представям, но аз ще набера скорост и тогава няма да им простя.



Тема Re: СТРАШЕН КЪСМЕТнови [re: pesho]  
Автор morska_shir (необятна)
Публикувано08.10.06 13:47



Ako iskash da te haresvat zjenite, zapochvaj da izpolzvash markovi parfjumi i da podarjavash byketi! Inache gotina macka, bulgarka ili amerikanka, njama da si hvanesh.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.