Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:55 04.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема за noTeHHEgaP  
АвторДOДO (Нерегистриран)
Публикувано05.09.06 14:38



Прочете ли бе скапан наследник на ПРОФЕСИОНАЛНА КУРВА /МАЙКА ТИ / Току що прочитйки сутришните ел.медии виждам че са гръмнали в Пловдив срещу заловената сводница- парекселанс КУРВА от беленските бараки.

Ама ДА ВИ ЕБА ДЖИНСА СКАПАН -всички се ЕБЕТЕ
Ти мъжка КУРВО не разбра ли че като ти го НАБУТАМ вътре КОЛКОТО ШАВАШ все по-боли. Изяде ли си СПЕРМАТА-вълшебното лекарство? Е сега ще те почна с нови ДОЗИ е то тука в ФОРУМА ШОУМЕН не е само ВАШИЯ ПИЧ от телевизията Аз сега 1 месец ще те ДРИСИРАМ като ЖИВОТНО ! защото си КУРВА !

............................13



Тема Re: за noTeHHEgaPнови [re: ДOДO]  
АвторЯЯ (Нерегистриран)
Публикувано05.09.06 16:14



БОЛЕН МОЗЪК СИ....





Тема НЕ !! НА МАЙКА ти ПУТКАТА е БОЛНА !нови [re: ЯЯ]  
АвторДЖOДЖO (Нерегистриран)
Публикувано09.09.06 21:54




диагноза -"СЪРБЕЖ" но е НЕИЗЛИЧИМА БОЛЕСТ !!


.....................13



Тема ей додонови [re: ДЖOДЖO]  
Авторфak ю (Нерегистриран)
Публикувано10.09.06 04:28



стига си дрънкал глупости бе човек,ти нормален ли си?
взе ли си хапчетата тази сутрин или забрави за тях?
по-спокойно тука.
Аз съм Жан ,нали се сещаш за кого става дума.Аз съм тъй да се каже оунъра на този клуб,а и на целия български интернет.Така че днес ти правя забележка,а след това ще има по-драстични санкции.
имам ти IP адреса ,умната момче.



Тема Жан познавам те и затова ще го ТУРА на майка тинови [re: фak ю]  
АвторДOДO (Нерегистриран)
Публикувано10.09.06 16:05



в ПУТКАТА !


Селянин, не се казва ХАПЧЕТА щото аз лекувам... ..и с ТАБЛЕТКИ та отвори си устенцата да ти я напълна със ИЗВАРА /сперма бе ИДИОТ ! / Ти не отговараш за интернета ,а само за СКАПАНАТА ПУТКА на майка си копеле неуко и просто! IP -то всеки на всякой вижда с прост като ТЕБЕ способ ТАКА както АЗ виждам редовно майчената ти ПУТКА КУРВЕНСКА ! /е сега ти си вземи АПЧЕТО селяк /
.....................13



Тема Re: за noTeHHEgaPнови [re: ДOДO]  
АвторKalin (Нерегистриран)
Публикувано11.09.06 23:24



ах.....негро тежко ти копеле





Тема Re: за noTeHHEgaPнови [re: ДOДO]  
Автор noTeHHEgaP (Нарцистичен Гъз)
Публикувано12.09.06 00:13



ДОДЕ, сладур си. Сладко сенилно старче.
Но май се взел да вдигаш кръвното по-често от кура напоследък

Поотпусни се и ше ти олекне, дядо.
Седни в люлеещия се стол, до изкуствената камина, под вехтия гоблен с елените край горския поток. Зарей блуждаещ поглед през прозореца, отвъд меките плюшени завеси, и остави сърцето ти да бие в такт със стария стенен часовник.
Тихо е наоколо, като в тясната килия в Белене навремето. ДОДКО се унесе в старческа дрямка и палава слюнка прокапа върху ризата му. Комисарите... идат ли вече? Стенният часовник лениво удари 3 следобед, и ДОДКО се сепна в полусънния си транс. Пренесе се обратно в килията, на тесния нар. Иде вечерната проверка! Комисарите пак ще са тук, при него, ще го покорят с топлата си ласка, макар и само за миг. Обгърна го една сладостна топлина, една гореща сласт, бушуваща на талази. Усети, че се напикава и потърси с поглед сестрата-гледачка. "ПАК НЕ е сложила КАТЕТЪРА..! КУРВА /СЕСТРАТА БЕ/...! ебе се със САНИТАРИТЕ а пренебрегва ДОДКО! А? ИСКАш ЛИ ГЪСТА ИЗВАРА...А? ОТ МЕНЕ БЕ!!"
Умори се. Главата му заклюма наново. Вънка слънцето гаснеше в алено зарево сред перестите облачета на азурния небосвод. В стаята бе тихо и сумрачно. Като в навремето в Белене, при верните другари. При комисарите...

кир по вратО е стилът ми,братО.
идем из Пловдив,мама ви мръсна,
моята цел е гъзо да ви пръсна

Тема защо ме копираш ДА ГО ТУРА на МАЙКА ти в ПУТКАТА !нови [re: noTeHHEgaP]  
АвторДOДO (Нерегистриран)
Публикувано13.09.06 15:25



КОЙ те излъга че си писател/поет / бе малка пишка?

Вие с майка ти сте родени само ДА ВИ ЕБЕ човек !Майка ти КУРВА и ти КУРВА !колко много логика във ФАКТА !!

..................13



Тема Re: защо ме копираш ДА ГО ТУРА на МАЙКА ти в ПУТКАнови [re: ДOДO]  
АвторBG (Нерегистриран)
Публикувано13.09.06 21:35



ma Dode too kade e tragnal s tebe be

a mu gu lisni u ustata kriva ui da vidi negara



Тема Re: защо ме копираш ДА ГО ТУРА на МАЙКА ти в ПУТКАнови [re: BG]  
АвторДи Джeй (Нерегистриран)
Публикувано15.09.06 14:35



додето ебе негро по всички дупки






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.