Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:29 29.09.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Зелена карта за Сащ !!!нови  
Автор King (стар клубар)
Публикувано13.08.06 19:18



Някой знае ли как мога да кандидатствам бе??
По план трябва да взема Канадски паспорт точно след една година и да се махна от тая свинщина тук, писна ми, в Америка има повече пари, колите са по евтини, таксата не е 15% както при шибаните канадци и се ебе много по лесно, тук имам чувството , че само изроди идват, от 10 излизания с БГ мастия съм ебал само 2 пъти, не е нормално, ебаси !!!!





Тема Re: Зелена карта за Сащ !!!нови [re: King]  
АвторGONE (Нерегистриран)
Публикувано13.08.06 20:26



brat triabwa da si po-ubeditelen. dwa tupanika i she e saglasna da se naebe



Тема Ааа,нови [re: GONE]  
Автор King (стар клубар)
Публикувано13.08.06 21:30



не може, тук е опасно



Тема King,пречи ти това че си ОБРАТЕН !нови [re: King]  
Автордokтop (Нерегистриран)
Публикувано13.08.06 23:25



продължавай да се чукаш, и НЕ идвай тук СКАПАНА ПЕДАРУГО !





Тема са щи помогна да спреш излагаш българите тука:нови [re: King]  
Автор Fire walker ()
Публикувано14.08.06 01:37





е тука се кандидатсва, безплатно е, само трябва да идеш да си снимаш грозната мутра някъде, да ти дадат дигитална снимка и да я качиш на сайта

само гледай да е точен размера, защото иначе няма да стане

другото лято ще ти кажат дали са те приели

в момента не може да се кандидатства, не есен ще може, трябва да изчакаш

а дано те земат да се махнеш от тука

Mens agitat molem



Тема Re: НЕ ПО ТЕМАТА, НО МНОГО ВАЖНОнови [re: King]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано14.08.06 06:43



Не мога да пускам свои теми, затова пускам тук тази важна тема!

СЪКЛУБАРИ,

Мисля си днес, че реално в София, ако живеех сигурно щях да живея толкова добре, колкото сега живея или по-добре без да броим купоните и монокините. Аз съм си идеален кандидат за всяка чужда фирма, която търси програмисти. Заплата от едно $900 ми е в кърпа вързана без да преувеличавам, веднага след първоначално ориентиране.

Мои приятели до преди само година живееха под наем в апртамент на Плиска, което е много добро място за живеене и плащаха някви си $120 на месец за двустаен, доколкото си спомням. Да кажем, че пазараната долна граница е около $150 на месец, този апартамен е 1 / 6 от въображаемата ми заплата.

А сега да вземем Бостън за пример. Тук долната граница на нелуксозен голям едноспален е $1300 горе-долу. Това как се съпоставя с моите $3,340 чисто на месец? Доста значителна сума. Трябва да ми дават повече пари тия цигани, иначе мамаимшайба. Аз съм си скъсал гъза от учене и бачкане последните 7 години. дей бедъ рекъгнайз.

Аз даже петъка му викам на шефа ми, че ще напускам, щото исках да хвана края на лятото в БГ, ама той уж ме нави да съм останел още няколко месеца. Викам хубу ще пробвам, ама наум си казах маматидейбакитайска, дето ти бачкам за жълти стинки и ти все си недоволен.

Няма да живея постоянно като циганин, мама им дейба американска. Само да ми свърши лятното училище в Харвард и започвам да си работя по бизнеса си и да си търся работа за повече кинти. Мангали. ИЗИСКВАМ 1 чувал долари заплата на месец и това само докато си започна бизнеса, стана ШЕФ и започна да чардж бай ди ауа за труда на моите верни работници.

Добре че поне сега не плащам наем и живея сам в тристаен двуетажен апартамент. Само да ми поискат наем и направо ще ги изселя. Ама тряа съ изнасям.

Кво ще кажете? Време е да поемем нещата в свои ръце. Не е начина да сме ъндъпейд и да пестим. Фак дет. Ясно ли е всичко?





Тема Грозен е гъза ти...нови [re: Fire walker]  
Автор King (стар клубар)
Публикувано14.08.06 23:19



Аз съм супер чаровен мъж и жените са луди по мен :)))





Тема Еби си мамата уе, гъзар!нови [re: дokтop]  
Автор King (стар клубар)
Публикувано14.08.06 23:21





Ебати шутовете, къде че ти вкарам като те намерим там !!!



Тема Бъди алчен брато !!!нови [re: pesho]  
Автор King (стар клубар)
Публикувано14.08.06 23:24



Само така се оцелява при тези мръсни еврейски отрепки !!!



Тема Re: Грозен е гъза ти...нови [re: King]  
Автор Fire walker ()
Публикувано15.08.06 03:34



абе..занеси си чаровната мутра при негрите в уса, да ти я напълнят с прото-човечета.Задника ти няма да плнят щот той вече прелива.

и кажи мерси за инфото, бе простак!аз ти давам тука пълна и достоверна информация ти ми дрънкаш глупости!

Mens agitat molem




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.