Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:55 24.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Взех му страха!нови  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано10.06.06 05:06



Днеска, шефът не само, че ми плати курса в Харвард ($2,200), който бях решил да взимам и без малко сам да си го платя сам, ами и обеща от септември натататък, като свърши курса, заплатата ми ще е по-нова тарифа с 5 К повече. Спасява ме само, че не може да намери друг умен програмист да работи за него. Днес пак интервюира някъв украинец с магистратура от САЩ и няколко години опит. Много малко знаеше. Стари, млади идват и се усират. Не мога да си обясня този феномен. Ама както и да е. Излизам сам на диско и барове. Ебе ми се!





Тема Re: Взех му страха!нови [re: pesho]  
Авторhaha (Нерегистриран)
Публикувано10.06.06 05:32



извикай тее на интервю. тя учи ЯВА





Тема Re: Взех му страха!нови [re: pesho]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано10.06.06 05:36



Пешо, ако знаеш и при нас какви галоши идват, предимно индийци, с по хиляда дипломи и са пълни гьонове. Ти ми каза веднъж, че индийците са страшно умни, обаче аз не ти вярвам вече май. Затова пък съм почти сигурен, че тва българите сме страшно умни хора(говоря за тия с дипломите, не за тия със зелените карти).
А сега Пешо, аз съм забелязал, че ти винаги имаш готов отговор за всеки въпрос, та се чудех, как така всички индиййци имат дипломи, а пък са толкова неграмотни? Купуват ли си ги от някъде и ако да, искам да те питам дали мога да си купя диплома за гинеколог например?



Ignore et Impera!!!

Редактирано от Tepминaтop на 10.06.06 05:48.



Тема Re: Взех му страха!нови [re: haha]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано10.06.06 05:39



Абе и аз я видях тая простотия, ама не ми се включваше, а и отдавна бях забелязал, че каквото тя казва е на обратното.





Тема :(нови [re: pesho]  
Автор King (стар клубар)
Публикувано10.06.06 05:48



Това е проблемът, 4е тъпите евреи винаги търсят някой по-добър от теб, за да могат да те шантажират, ако не намерят, нейсе увели4авт ти заплатата - и то не заради способностите ти, а за това, 4е просто подлата им идея не се е полу4ила. В Нашата компания е то4но така - само 4е аз определено съм най-големия тарикат, особенно ако ми се полу4и планът 4е ско4а на доста големи пари само след 2 години.



Тема Re: :(нови [re: King]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано10.06.06 06:03



Ами шефът ми е доста умно копеле. Китаец е. Пишката му сигурно е 6 санта, ама е страшно умен. Много ги знае нещата. Има докторат дето го взел само за 3 години от много престижен американски университет и има много години опит. Аз се уча от него. Ама ще дойде и моето време. Него не мога да го изместя, защото е президънт на компанията си, но един ден ще имам собствена корпорациика дето да ми изкарва яки кинти.





Тема Re: Взех му страха!нови [re: Tepминaтop]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано10.06.06 06:12



Има много умни индийци, Терминаторе. Става въпрос по-скоро за първо поколение американски индийци - има доста такива. Но и първо поколение американци и други хора са забелязали, че съсипват. Аз съм се заклел да ги изкарам от бизнес де.





Тема Re: П.С.нови [re: Tepминaтop]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано10.06.06 06:19



Наистина със Зелени Карти идват страшно големи мизерници и те разбирам. Но и баща ми дойде със Зелена Карта, а майка ми чрез него и в общи линии не мога да им се опра все още, а аз не съм кой да е.





Тема Re: Взех му страха!нови [re: Tepминaтop]  
Автор Eйч. (Опозиция)
Публикувано10.06.06 08:38



В грешка си пак термите, 99% от зелените карти са с дипломи, друг е въпроса че не всички се възползват от тях!



Тема define: oreoнови [re: pesho]  
Авторpurist (Нерегистриран)
Публикувано10.06.06 10:17



brown on the outside, white on the inside

но споко, и натуралните индийци са яко прости с изключение на някой друг изрут от ИИТ




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.