Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:07 02.07.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: Прогнозите за днес !!!нови [re: King]  
Автор чepи (йог(о бог!)иня)
Публикувано19.06.06 17:59



за другите 2 мача:

KSA 1 : 1 UKR
ESP 2 : 0 TUN

п.п. за украинците се колебаех дали да предвидя и този гол, след като съвсем са им спрели секса, но се надявам съвсем оптимистично поне водката да не е пресъхнала...





Тема Re: Прогнозите за днес !!!нови [re: чepи]  
Автор King (стар клубар)
Публикувано19.06.06 18:04



Украина ще спе4ели убедително този път



Тема eха! бравоска, Нирвана!нови [re: Nirvana]  
Автор чepи (йог(о бог!)иня)
Публикувано19.06.06 18:11



забелязвам, че медитативното състояние не ти е изневерило и през уикенда си повела с още 2 гръдни обиколки (Фасе, евала за лафа!) колегите.



Редактирано от чepи на 19.06.06 18:12.



Тема мерси, колега!нови [re: Baмпиp]  
Автор чepи (йог(о бог!)иня)
Публикувано19.06.06 18:19



много празници, много чудо последните 2 седмици.

но най-голямото напиване (с немска бира и карибски ром) и преяждане беше в събота вечер. в неделя сутрин бях като замаяна, но нямах главоболие, слава Богу. нищо не ми се хапваше след сутрешното бягане. а мъжа ми като се излюпи сподели напълно усещанията ми и предложи да поиграем малко волейбол за разтоварване. речено-сторено, обаче пясъка в парка беше много горещ когато се покажеше слънцето, а като се скрие зад облаците бързо изтиваше. не знам какъв е този пясък. на плажа в Несебър не си спомням да си е сменял толкова рязко температурата. може би тук и пясъка е различен?! чудя се как ли е при теб в пустинята?



Тема Re: eха! бравоска, Нирвана!нови [re: чepи]  
Автор Nirvana (?x?)
Публикувано19.06.06 18:34



И сега пак си имам точки, в последната минута си смених типа от 1:0 за CH на 2:0 за CH. Урааа!
За останалите две срещи давам:

Украйна - С. Арабия 1:2 (тука може и да се преzаках, гледам колегите дават все победа за Украина)

Испания - Тунис 2:0



Sartre: to be is to do
Camus: to do is to be
Sinatra: do be do be do



Тема Re: eха! бравоска, Нирвана!нови [re: Nirvana]  
Автор King (стар клубар)
Публикувано19.06.06 18:41



Да прецака се бейби, украинците са пи4ове, не се от4айват след една загуба:))



Тема Re: eха! бравоска, Нирвана!нови [re: King]  
Автор чepи (йог(о бог!)иня)
Публикувано19.06.06 18:48



не се знае. има толкова много изнеданди тази година. например, никой от нашите приятели, с които гледахме заедно мача у нас, не вярваше, че Гана имат шанс срещу чехите, а те взеха, че ги разбиха...

италианците пък вкараха и двата гола и изравниха резултата. що е то? (Недодялко, това направо си е нова гатанка.)

Редактирано от чepи на 19.06.06 19:04.



Тема Re: eха! бравоска, Нирвана!нови [re: King]  
Автор Nirvana (?x?)
Публикувано19.06.06 18:59



Da, ama na sauditata koj znae kolko zlato sa im obeshtali da im nabutat v dupetata...



Sartre: to be is to do
Camus: to do is to be
Sinatra: do be do be do



Тема Re: eха! бравоска, Нирвана!нови [re: Nirvana]  
Автор King (стар клубар)
Публикувано19.06.06 19:09



ехей, завиждаш им май??:)))
няма ли кой да набута нещо в твоето дупе, 4е да се успокоиш малко?:)))





Тема Re: prognoziнови [re: HeДoДяЛKo]  
Автор noTeHHEgaP (Нарцистичен Гъз)
Публикувано19.06.06 19:58



с трийсе точки гювеч дето ви дадох и пак ше ви мажа, не е истина колко феноменална ми е стратегията...



PS. най-голямата изненада на световното до сега - трезеге влезе в игра, макар и за една минута, отчете все пак игрово време. как смяташ, дали ше е титуляр срещу того в последния мач на французите на световното?

кир по вратО е стилът ми,братО.
идем из Пловдив,мама ви мръсна,
моята цел е гъзо да ви пръсна


Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.