Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:02 22.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Тоя боклук?нови [re: King]  
Авторtee (Нерегистриран)
Публикувано11.06.06 18:42



King, ти пък за къде се стягаш, за такaвa заплата диплома се иска.



Тема Re: Тоя боклук?нови [re: King]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано11.06.06 19:12



Заплата. Има и много по-големи от споменатата сума.

=========
I Didn't Climb to the Top of the Food Chain to Be a Vegetarian!


Тема Re: Взех му страха!нови [re: hi]  
АвторПeшo (Нерегистриран)
Публикувано11.06.06 19:30



Точно той е - Pesho - великият програмист, дето са му платили курса и не могат да намерят по-таферен от него и постоянно му се ебе.

Истинските програмисти:

изкарват повече от Пешо, без да ходят на курсове, от България, ебат каквото си искат и т.н. ...

Pesho, ти си жалка история, ве брат!



Тема Re: Тоя боклук?нови [re: tee]  
Автор King (стар клубар)
Публикувано11.06.06 19:31



Имам мастърс по Икономика и 1 година стаж в Голяма Европейска Корпорация, където мога да кандидатствам за работа след 01.01.2007



Тема Re: Тоя боклук?нови [re: no_bs]  
Автор King (стар клубар)
Публикувано11.06.06 19:33



Докажи го. Аз мисля,4е най-високите заплати са тези на депутатите и се ограни4ават до 1300 лв. Но това беше преди 4 години все пак, нищо 4удно да има някакво развитие, все пак интересно ще ми е да ме убедиш.



Тема Ай стига глупости, моля !!нови [re: Пeшo]  
Автор King (стар клубар)
Публикувано11.06.06 19:35



Съквартирантът ми работи в Просист София, една от най-глемите и взема 4исто 700-800лв, защо приказвате с гъза си не мога да разбера, това Бай Ганьо оба4е е ебати лъжливата и завислива твар



Тема Re: Взех му страха!нови [re: Пeшo]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано11.06.06 19:43



Мога да ти размажа главата само с шамари и на всички в мизерната компанийка, в която работиш. Майка ти може да я познавам. Една много гнусна пачавра, пумияр мръсен.





Тема Re: Взех му страха!нови [re: hi]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано11.06.06 19:46



10 мангала да ебат майка ти в някой български кинеф дано!





Тема Re: Тоя боклук?нови [re: King]  
Авторtee (Нерегистриран)
Публикувано11.06.06 19:52



Може би щях да ти дам някой друг полезен съвет, заshтото съм работила в чужди фирми в София , но ти имаш така типичния български навик да се изплюваш в лицето на този, който ти подава ръка. Не мисля , че имаш необходимите soft skills, king. Потърси някой мазихост за съвет.





Тема Re: Тоя боклук?нови [re: King]  
Авторпocвeтeн (Нерегистриран)
Публикувано11.06.06 20:16



биеската каза че преди да дойде в САЩ е изкарвала заплата в порядъка 1800-2000 в БГ. т.е. преди 6-7 години.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.