Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:26 22.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Взех му страха!нови [re: tee]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано11.06.06 04:21



Нещо си се объркала. Имаш си други фенове. Ти мен не ме интересуваш. Аз даже нямам нищо против да си ходиш с немци. Аз искам да си хвана за гадже американка и без това. ОК



Тема Re: Ама, Терминаторе!нови [re: Tepминaтop]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано11.06.06 04:34



Аз въобще не съм и се връзвал за нищо, нито съм писал с анонимни никове. Тя изперка нещо. И аз не разбрах кво стана



Баси, за какво аз да съм виновен дето тее уент банана.



Тема Тоя боклук?нови [re: pesho]  
Автор King (стар клубар)
Публикувано11.06.06 04:37



Ходи с немци в САЩ??? 4е къде ги намира бе???





Тема Re: Тоя боклук?нови [re: King]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано11.06.06 06:15



Не бе, тя е студентка в Германия. Терминаторът вика, че била във втори курс, а е на 29. Била голям специалист по интегрално смятане отвъд океана, ама нещо ми се обиди напоследък, щото си помисли, че аз говоря зад гърба и, че не разбира нищо от висша математика. Искала среща на Бора Бора (казвам 2 пъти - ясно защо) да се срещнем хед ту хед на интегрално смятане и Ява (съседен остров).





Тема Re: Тоя боклук?нови [re: pesho]  
Автор King (стар клубар)
Публикувано11.06.06 07:00



Брато, еби и мамата на тая...



Тема Re: Тоя боклук?нови [re: King]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано11.06.06 07:16



Въобще не ми е на ъкъла.

Абе един съученик от Стара Загора дето тъкмо завърши магистратура в Западна Европа си бил намерил работа в HP за 2250 лева на месец (било 1,600 лева чисто). Това е донякъде слух, но има добър шанс да е истина. Брей заплатите в София наистина се вдигнали много май бе. Не ми е ясно как живее човек с 1600 лева в София, ама ми се струват добри кинти за БГ.



Тема Re: Тоя боклук?нови [re: pesho]  
Автор King (стар клубар)
Публикувано11.06.06 07:51



Лъже, такава заплата няма в БГ



Тема Re: Тоя боклук?нови [re: King]  
АвторRal (Нерегистриран)
Публикувано11.06.06 08:53



Възможно е . Вуйчо ми взима 5000 лв за работа(C++), която свършва за 40 дни - контракт . Има и професионалисти с възможности и качества Имам и приятелче от детските ми години, което работи зъботехника и плаща заплати на 3 наети от него зъботехника от по 700 лева.





Тема Не зная,нови [re: Ral]  
Автор King (стар клубар)
Публикувано11.06.06 08:58



Загубил съм връзка, за най -високото което съм 4увал е депутат - един колега от университета 1300 лв.



Тема Re: Не зная,нови [re: King]  
АвторRal (Нерегистриран)
Публикувано11.06.06 09:17



Зная, че доказани архитекти и адвокати също са доволни от доходите си






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.