Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:41 22.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Взех му страха!нови [re: tee]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано10.06.06 18:32



това би трябвала да го усещаш, че става излишно напрежение като отговаряш на всеки постинг, особено като се касаят глупости. хората усещат че се връзваш и постингите стават все повече , като лавина. после не теми, ако не се спреш ти да отговаряш може и целия клуб да се засипе някоя вечер.
обобщения за всички българи не мога да коментирам.



Тема Re: Взех му страха!нови [re: sofianka]  
Авторtee (Нерегистриран)
Публикувано10.06.06 18:48



Тука си права, не е необходимо да се отговaря на всяка провокация. Интересно как човек е готов да изгуби ценно време, за да защити един ник.



Тема Re: Взех му страха!нови [re: sofianka]  
Авторtee (Нерегистриран)
Публикувано10.06.06 18:56



Цялата работа тръгна оттам, че пешо си помисли че съм била искала да му се подиграя , че му била малка пишката. Очевидно просто си е търсил повод за да си излее помiята.



Тема Re: Взех му страха!нови [re: sofianka]  
Авторtee (Нерегистриран)
Публикувано10.06.06 19:00



Ти ако тогава се беше защитила както аз сега , когато си постна снимките от екскурзията и ти викаха Андрешко, сега нямаше така да ме нападнат.



Тема Re: Взех му страха!нови [re: tee]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано10.06.06 19:12



за да си пуснеш снимките се изисква малко непукизъм. а логиката е ако съм искала да се защитавам не бих пуснала снимки. ти не знам обаче дали би ги усетила тези неща, щом ми го казваш.



Тема Re: Взех му страха!нови [re: sofianka]  
Авторtee (Нерегистриран)
Публикувано10.06.06 19:17



Е, не се връзвай! Майтап, бе, Уили!





Тема Re: Взех му страха!нови [re: tee]  
Автор sofianka (virtual me)
Публикувано10.06.06 19:23



аз направих малко напън да съм сериозна. ма няма повече





Тема Re: define: oreoнови [re: l]  
Авторпypиcт (Нерегистриран)
Публикувано11.06.06 00:32



а за още по-тежкия случай наречен pencil чувал ли си?





Тема Re: define: oreoнови [re: пypиcт]  
Авторl (Нерегистриран)
Публикувано11.06.06 01:08



Не съм, само за banana бях чувал, защото имах един колега азиатец, който декларира че е такъв (и обясни и синонима ABC :)



Тема Re: Взех му страха!нови [re: tee]  
АвторTepминaтop (Нерегистриран)
Публикувано11.06.06 02:42



Да ти реша интеграла ли? Става, но само ако ми се помолиш много вежливо, иначе забрави.


Аз съм чистач на кенефи, но пък завърших на 25. Ти си на 29 и си във втори курс още. Това говори ли ти нещо?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.