Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:55 22.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Взех му страха!нови [re: pesho]  
Авторtee (Нерегистриран)
Публикувано10.06.06 11:48



На тебе не ти се било включвало, та тези всичките лайнйяни постинги ти сам ги написа!!! Егаси, мазния лъжец! Позжелавам ти за отмъщение да ти се падне жена като Нирваната!





Тема Re: Взех му страха!нови [re: haha]  
Авторtee (Нерегистриран)
Публикувано10.06.06 11:58



Ти си гледай твоите бакии,на мене има кой да ми предложи работа като програмистка.



Тема Re: Взех му страха!нови [re: pesho]  
Авторtee (Нерегистриран)
Публикувано10.06.06 12:02



Сега разбрахме, защо бяха тези жaлки опити да бъда представена в лоша светлина - за да може пешо да блесне с 'успехите си' след това. Боже, та ти си бил по-евтин отколкото си мислех!



Тема Re: Взех му страха!нови [re: Eйч.]  
Автор errata (Berserk)
Публикувано10.06.06 13:44



Pri uslovie, che 99% ot bulgarite sa s diplomi, niama kak da ne sa.

"In umbra, igitur, pugnabimus"


Тема Re: Взех му страха!нови [re: pesho]  
Авторtee (Нерегистриран)
Публикувано10.06.06 14:15



Като ти е толкова добра дипломата по компаютер science, я кажи дали следния integral има граница и каква е тя:

integral от плюс безкрайност до 1 на косинус от хикс делено на хикс на квадрат.

И не е от най-трудните задачи, aма не можеш! Ха-ха!

И по Java ще те питам нещо и пак няма да можеш да ми отговориш!





Тема Re: Взех му страха!нови [re: Eйч.]  
АвторTepминaтop (Нерегистриран)
Публикувано10.06.06 14:59



Авее ейй, пиянде, не ми викай термит, че ше взема да ти вържа мустаците на възел, разбра ли веее....


Едно е да имап диплома и да си тъп като индиец(черните им викат "рашиди фейс"), и съвсем друго е да си най-добрия измежду най-добрите.

Е кво съм седнал да ти отварям окото на теб, изкуфял патриот такъв. Ае наздраве със сутрешната ми бира, че мача започва след половин час...



Тема Re: Взех му страха!нови [re: tee]  
АвторTepминaтop (Нерегистриран)
Публикувано10.06.06 15:07



Хихихи... е тва просто като го прочетох и паднах по гъз, даже не мога и да повярвам, че си толкова куха, хехехе...
А да, осъзнаваш ли, че около 90% от нас тука, сме математици и можем да те биеме с интеграли от тука до Баден-Баден(повтарям ти го два пъти, та да го запомниш)? Той Пешо е виновен, дето ти се връзва на глупостите.
Я земи се скрий, че ше ми умориш пилците от смях, капиш?





Тема Re: Взех му страха!нови [re: Tepминaтop]  
Авторtee (Нерегистриран)
Публикувано10.06.06 15:14



Не забелязах да си отговорил на въпроса.
Математици или разносвачи на пици?





Тема Re: :(нови [re: pesho]  
Автор King (стар клубар)
Публикувано10.06.06 15:57



Умен китаец??? Много странно, тея копелета са ограни4ени по природа, но ина4е са отли4ни имитатори.



Тема ?нови [re: tee]  
Автор King (стар клубар)
Публикувано10.06.06 15:59



Това ли ти е критерия, някакъв интеграл??? Боже не мога дори да си представя как изглеждаш физи4ески..? Сигурно ще е нещо отвратително.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.