Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:48 22.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: абе вие тамнови [re: тц,тц]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано21.07.06 06:07



на теб съм ти казвал вече да мълчиш!



Тема Re: Това е родната ти майка, с куровете...нови [re: King]  
АвторБГ идиoт (Нерегистриран)
Публикувано28.07.06 13:45



Та кое общежитие си ползвал докато си учил в София?

Та сега една евтина квартирка в Монтреал и 3000 долара на месец ти се виждат лукса на живота...
Балканкската кир Кинге НЕ пада от гърба на киртаците с поколения.... А ти блянуваш за нов статут... в Канада... Там си киртак до края на дните си. Естествено само в дир бг можеш да избиваш комплексите си...надайки се, че ще се докараш за играч в очите на българите с 300 лева заплата... Де да знам точно те може и да ти завиждат. Мечтата на всеки киртак от български произход е да е ИГРАЧ от световна величина... в очите на плебса от България.

Отдавна България не е това, което я помниш.... Способните хора в България работят и ИЗКАРВАТ!
Не че съм някакъв бесен родолюбец, но като чета постингите Ви съм много хепи, че съм в България а не някъде си.


Мои приятели от студентските ми години сега са в UK със J40К p.a., както и в USA със $160К p.a. /90К мъжа и 70К жената/ с които поддържам тесни връзки и им гостувам чат пат..... и не бих казал че бих пожелал техния начин на живот пред моя: Аз съм с 18К и жена ми с 25К лева годишно. Определено не съм от заможните хора в България. Даже напротив! Но, отдавна съм надживял тези болни /за мене/ амбиции да съм горната кора на л....то.
Имам и приятели в Монтреал...
Бога ми - моят избор е София.

И това дали си киртак или не няма връзка с мястото където живееш. Има връзка само с главния ти мозък.



Тема Re: винкелнови [re: БГ идиoт]  
Автортъп (Нерегистриран)
Публикувано28.07.06 15:43



Киртак а? Не желаш да си сменим местата, викаш? За Бога ти, предпочиташ София. Знаеш даже за главния мозък и връзката му с киртачеството. Ей ся ще оправим нещата щом е така.

Кингеее, вади инструментите. Тука на един трябва да му разпъваме анала.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.