Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:05 22.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: ти не са обяснявай много -нови [re: HeДoДяЛKo]  
Автор noTeHHEgaP (Нарцистичен Гъз)
Публикувано13.06.06 16:51



taka po-dobre stana, 4e da se zapazi intrigata. s tvoite francuzi nisto nqma da napravish - toi trezeguet nqma i da vleze v igra zavaliqta, a pensionera zidane e out sled 30-tata minuta.


to i nie bqhme "ravnostoini" na shvedite pri 0:5. USA si bqha razbiti totalno, po vsi4ki paragrafi i tva e.
ina4e, za parti sas shamara sam navit. az vednaz se zasqkoh vav filibeto v paparazzi s nashta plovdivska zvezda Vanko1, predi da go okosharqt. i toi beshe nasabral edin kup gimnasti4ki okolo nego. te mai zatva go i okoshariha, beshe prekalil s gimnasti4kite

кир по вратО е стилът ми,братО.
идем из Пловдив,мама ви мръсна,
моята цел е гъзо да ви пръсна

Тема Re: Тоя боклук?нови [re: Tepминaтop]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано13.06.06 21:17



В отговор на:

А хубуу, а сега ми кажете защо ченгето Иенсен каза в доклада си, че 70% от икономиката на България е сива, тоест за кви заплати говорите въобще.




Аз не съм квалифицирала цвета на икономиката, а въпросните заплати са факт. Баси, напоследък наистина много напрегнат народа из клуба. Де го чукаш, де се пука......

Гледам НеДоДяЛКо ти е отговорил вече на железните аргументи.

=========
I Didn't Climb to the Top of the Food Chain to Be a Vegetarian!

Тема Re: Тоя боклук?нови [re: Tepминaтop]  
Автор noTeHHEgaP (Нарцистичен Гъз)
Публикувано13.06.06 21:28



термостате, успокой са малко че прегря ве



кир по вратО е стилът ми,братО.
идем из Пловдив,мама ви мръсна,
моята цел е гъзо да ви пръсна

Тема Re: Колективен отговор и до триматанови [re: noTeHHEgaP]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано14.06.06 01:28



Тези обяви са от днес, гр София. Обърнете внимание на желаните заплати. Кандидатите все още търсят работа:



ID: 363
Търси работа като Финанси, счетоводство, банки в гр.София.
Университет - магистър, стаж 7 г., Пълен работен ден,
при минимална заплата 650 лв.
ID: 6019
Търси работа като Финанси, счетоводство, банки в гр.София.
Университет - магистър, стаж 0 г., Пълен работен ден,
при минимална заплата 350 лв.
ID: 8671
Търси работа като Финанси, счетоводство, банки в гр.София.
Колеж, стаж 20 г., Пълен работен ден,
при минимална заплата 600 лв.
ID: 11745
Търси работа като Финанси, счетоводство, банки в гр.София.
Университет - бакалавър, стаж 20 г., Пълен работен ден,
при минимална заплата 850 лв.
ID: 11748
Търси работа като Финанси, счетоводство, банки в гр.София.
Университет - магистър, стаж 0 г., Пълен работен ден,
при минимална заплата 400 лв.
ID: 11815
Търси работа като Финанси, счетоводство, банки в гр.София.
Университет - магистър, стаж 2 г., Пълен работен ден,
при минимална заплата 450 лв.
ID: 11944
Търси работа като Финанси, счетоводство, банки в гр.София.
Университет - магистър, стаж 11 г., Непълен работен ден,
при минимална заплата 800 лв.


До Недодялко - няма нужда да ти давам връзка, всички знаем, че 99% от работниците в частни фирми се водят на минимална заплата. Така работодателя не плаща осигуровки, а работника не плаща данъци.


Това, Недодялко е сива икономика или поне един от вариянтите и. За сенчест, нелегален и престъпен бизнес и дума няма да отваряме, защото в БГ няма такъв, нали така.
А да, в хамериката също може да се работи на повече от едно място, украинката например вече втори месец работи за NBA. Надявам се поне билети за баскетбол да уреди.
До но_бс - легални заплати от по 2500 лева в БГ, на които се плащат осигуровки и данъци, ми се виждат меко казано абсолютно невъзможни. Дори и собственниците на фирми в БГ се водят на минимална заплата, не виждам за какво се заблуждаваме.
Не изключвам възможността някои чужди фирми да плащат такива заплати на работниците си, но това са изключително редки случаи, за които се носят легенди.
До негрото - Аз съм куул, маа мен, но ми се вижда изключително странно явлението да теглиш заем, за да си купиш ЖеСиЕм и едновременно с това да разправяш че си фрашкан с мангизи, йоаамсеин нигга?

Ignore et Impera!!!<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Tepминaтop на 14.06.06 01:30.</EM></FONT></P>

Редактирано от Tepминaтop на 14.06.06 01:31.



Тема Re: Колективен отговор и до триматанови [re: Tepминaтop]  
Автор noTeHHEgaP (Нарцистичен Гъз)
Публикувано14.06.06 01:58



щурчо, аз тука в сащ не познавам някой който да има жи-си-йем без да е на кредит. "ит'с а фрий моторола, уит туо иър контракт." фрий, май асс. не че българия е разцъфтяла ама твойте представи са от времето на васил илиев и крушата. приземи са малко, метеорите



кир по вратО е стилът ми,братО.
идем из Пловдив,мама ви мръсна,
моята цел е гъзо да ви пръсна

Тема Re: Ами разликата...нови [re: Johny Bravo]  
Автор King (стар клубар)
Публикувано14.06.06 04:05



толкоз плащам да умра ако лъжа ей майка ти шийба!!! друго - от 5 месеца не съм плащал нищо, още искаш ли?? намери някой дето да живее без пари в даун таун монтреал и ела ми се обади !! аз съм единствения





Тема Еби си путката майна ве простак !!нови [re: нe e тaka]  
Автор King (стар клубар)
Публикувано14.06.06 04:17



Тъп си като кура ми да ти еба мамицата!!!





Тема Брато,нови [re: HeДoДяЛKo]  
Автор King (стар клубар)
Публикувано14.06.06 04:18



Не знаех 4е си такъв песимист !





Тема Брато,нови [re: pesho]  
Автор King (стар клубар)
Публикувано14.06.06 04:25



В събота и неделя във Варна можеш да купиш траш с парите си, нищо друго, ако толкова искаш иди за 2 седмици в Мексико, наеби курви дето българките само могат да ме4таят да са хубави колкото тях и се прибери, аз така ще постъпя това лято, ще документирам вси4ко с камера, да не кажат после , 4е лъжа.
В БГ има мутри - могат да ти разбият главата за един поглед на криво - БГ са варвари още - аз например където и да ида и месните бжабаити запо4ват да търсят как да се сбият с мен, само защото съм едър и висок, не дай си боже да съм по потник - аз нямам нужа от този булшет, тук в Канада никой не му пука дали си 2 метра или 3, иу как се обли4аш, тук си свооден за неща, за които в БГ си роб !!!!



Тема Брато, ю аре насиринг 'ем...нови [re: Tepминaтop]  
Автор King (стар клубар)
Публикувано14.06.06 04:39



Тенкс !!!



Редактирано от King на 14.06.06 04:40.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.