Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:37 22.06.24 
Българи извън България
   >> Българи в Америка
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Ами разликата...нови [re: Johny Bravo]  
Автор King (стар клубар)
Публикувано12.06.06 23:22



Когато кура ми е в устата ти и в гъза ти каква е???

i]4е от устата ще излезе още по мръсен ![






Тема Re: Ами разликата...нови [re: King]  
АвторJohny Bravo (Нерегистриран)
Публикувано12.06.06 23:54



Ама само за гей изпълнения плямпаш бе Кинг нямам напротив да си фантазираш каквото искаш, даже нямам и против да си гей ама думата беше за квартирите по 250$ не за мокрите ти сънища





Тема ти не са обяснявай много -нови [re: HeДoДяЛKo]  
Автор noTeHHEgaP (Нарцистичен Гъз)
Публикувано13.06.06 01:45



то пари да се правят е лесно

, ама трудно се гради състав... я по-хубуу да са концентрираш на стартовата ти единадесеторка щото такъв побой нанасям в лигата - нЕма кой да се опре, пък и да взема да ти послушам яловия коментар за чехите и да си махна росицки от състава - ясно си е, на финансист вяра нямай
така както вървят нещата, имам няколко безплатни напитки в клуба на мишо шамара като мина край варна следващия път, за твоя сметка

кир по вратО е стилът ми,братО.
идем из Пловдив,мама ви мръсна,
моята цел е гъзо да ви пръсна

Тема ти не лъжеш,нови [re: no_bs]  
Авторxexe (Нерегистриран)
Публикувано13.06.06 03:04



само че като говориш трябва да ти се смята % истина, горе-долу 30%.
та твоята "1800 заплата" май 540 лв излиза което пак е доста за булшит-работа





Тема Re: Тоя боклук?нови [re: no_bs]  
Автор Tepминaтop (простакь)
Публикувано13.06.06 05:15



А хубуу, а сега ми кажете защо ченгето Иенсен каза в доклада си, че 70% от икономиката на България е сива, тоест за кви заплати говорите въобще. Още нещо да го питам Недодялко - абе брато, ти доскоро беше в хамериката и сигурно все още таиш пресни спомени, та да те питам - сещаш ли се, че 2500 лева заплата на месец е колкото една седмична заплата( и то не висока) в хамериката, при това цените на някои неща в БГ са много по-високи - храна, електроника, битова техника, компютри, електричество, отопление, бензин(аййй, за бензин нема да говориме), НОЙ. Я успокойте топката и се огледайте наоколо, не дрънкайте врели-некипели. В БГ е тотална мизерия, безработица,
корупция и беззаконие. Всичкотот друго е уишфул тинкинг.



Ignore et Impera!!!

Редактирано от Tepминaтop на 13.06.06 05:24.



Тема Re: Тоя боклук?нови [re: Tepминaтop]  
Авторнe e тaka (Нерегистриран)
Публикувано13.06.06 07:27



Я виж тука -



някаква за 4 години си купила у софето апартамент в Лозенец и спортна кола.Ама щото е умна и се занимава с БИЗНЕС - рекламна агенция.А ти като си прост и глупав, бачкай в САЩ като луд.



Тема Re: ти не са обяснявай много -нови [re: noTeHHEgaP]  
Автор HeДoДяЛKo ()
Публикувано13.06.06 08:09



Бе кой те е карал да ме слушаш? Явно съм спечелил уважението ти, обаче.

Хубаво, имаш едно черпене от мене. Сега да видя като не те послушам за французите какво ще стане.

Ама хамериканците не заслужаваха да паднат с толкова, признай сега. Аз само първото полувреме гледах, понеже ни спряха тока за един час , но на полувремето стояха равностойно въпреки че завърши 0:2.

С Мишо Шамара бяхме на едно парти преди около месец. От гимнастички интересуваш ли се?



Тема Re: Тоя боклук?нови [re: Tepминaтop]  
Автор HeДoДяЛKo ()
Публикувано13.06.06 08:28



Само казах каква ми е заплатата, не съм правил сравнения БГ vs. САЩ, къде живота е по-евтин, къде е по-добре и т.н.

Да, заплатите в Щатите са по-високи - това е сигурно. И все пак ако сметнеш 2500 лева на седмица чиста заплата в Щатите прави над 120,000 долара брутна годишна заплата, което не е съвсем реалистично за човек на 25 с бакалавърска степен.



П.С. 70% сива икономика не го вярвам - имаш ли линк?



Тема Re: НЕДОДЯЛКОнови [re: HeДoДяЛKo]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано13.06.06 14:05



Тук си прав, а аз не съм бил. Явно има добри заплати в България и то не са малко. 1250 лева за Варна ми се струват доста добре за начинаещ. Значи в България пари все пак има и хората наистина не живеят зле, а купонът там си е факт. Може и да се прецаквам доста сериозно...като знам какво би било във Варна след работа и през уикендите. Не ми се искаше да е вярно, но наистина така било явно. Ама карай да върви.





Тема Re: адаш,нови [re: Пeшo]  
Авторpesho (Нерегистриран)
Публикувано13.06.06 14:13



Крайно време е да наеба майка ти - знам! Но ме е гнус, копеле. Разбери ме и мен. Майка ти си е гнусна.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.